Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Divné listy - problém , nedostatek vápníku ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Divné listy - problém . . . Příspěvek č. 1




Ahoj Growerové a growerky . . . .

Nevim jestli ste se mi koukali do indoorku ale poslední dobou jsem s kytičkama měl docela problémy. Někteé věci jsem vyřešil ale tuhle ne....

To co zde vidíte je v mojí pěstírně docela nomální a začlo to před 14ti dny... Vůbec nevím co to je . . . . Může to být buď přehnojení, nebo šok ze změny PH nebo obojí....já už fakt nevim, PH už mám vychytaný, přehnojení podle mě neni páč jsem Plagronem od začátku growingu hnojil pouze 3 krát... Byl bych opravdu vdečný za osvětlení mého poblému, protože už mě to opravdu sere, už opavdu nevim co mám dělat. to co jsem udělal jsem udělal a teď čekám na boží spásu, nebo na zkušené rady od vás co jste měly stejný problém. Na growru jsem hledal v základních tématech typu : Vzhledové změny atd...ale nikde nic.

Popis : Začíná to nažloutlými místy kdekoli na listě, spíše na nových listech, na staších se objevují spíše známky jako při nedostatnu dusíku - žloutnutí, ale tohle není vyjímkou.

Takže FOTA jsou zde....

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Naposledy upravil Mr. Figaro 25-02-2007 v 19:00 PM

Old Post 25-02-2007 v 18:55 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gucspeed
Stálý Člen

Karma uživatele Gucspeed - 24% PěstitelskáKarma uživatele Gucspeed - 24% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 2

podla mna, je to problem s PH.. zdar

Murrayův zákon:
Jestli se vám napoprvé nikdy nic nepovede, rozhodně se nedávejte na parašutismus


http://www.chilloutmixes.com


Old Post 27-02-2007 v 08:25 AM
Gucspeed je offline   Profil uživatele Gucspeed   Find more posts by Gucspeed   Foto galerie člena Gucspeed   Click here to Send Gucspeed a Private Message   Add Gucspeed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 3

čus figaro:
ti tu předložím můj lajckej názor. PH to nebude, protože to je jen na kousku z každého listu. vypadá to IMHO na virozu, soudím dle toho, že krom těchto fleků jsou listečky docela zdravý. co s tím fakt nevim, ale spíš se zeptej. Co?čka
jen pro info, já právě řeším zřejmě plíseň, včera proběhl postřik, tak to sleduj, možná by to mohl být stejný problém, ale mě to začalo na jedný kytce, od špičky listů a pak to postihlo ostatní.

edit: ted sem si to zvětšil: To co máš ty sem tam měl taky a přisuzoval to spálení od světla/postřiku.

vůbec sou to nějaký divný kytky Co?

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 27-02-2007 v 09:03 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 4

takže už de asi vše do normálu ..... ťuk ťuk, nechci to zakřiknou, ale kytky začínaj bej zelenější a tahle sračka na listech se na většině novejch listů už neobjevuje,,,,,,,,zatim ...... Co?čkův názor je spálení z přehnojení a je to docela logické ....... i když takto jsem to ještě nevyvěl ...
... No nejdřív bylo vše OK, kytky rostly nádherně, pak přišlo zpomalení růstu a začly žloutnout spodní listy. Najednou se na listech začaly objevovat bíložlutá místa která se vyvíjely v uschlá místa. Problem byl zřejmě v PH, páč do té doby co začaly problémy jsem ho nekontroloval. Když jsem PH změřil, zjistil jsem že voda na zalívaní má PH 7,7-7,8! Koupil sem PH minus - Acidon(úprava voda v akváriích) a vodu jsem srazil na PH 6,2......pak jsem udělal roztok z hlínou a zjistil jsem že má hlína po zalití zegulovanou vodou PH 6,7....druhý den jsem udělal asi tu chybu. Na 1L vody s PH 6,2 jsem nalil 2,5ml Plagronu. Tím že jsem snížil PH, jsem musel odblokovat určité živiny blokované v hlíně, ale navíc jsem jin narval ještě Plagron, tudíš se to muselo přehnojit. Na duhý den jsem opět prolil vodou, tentokrát čistou s PH upraveným na 6,0 a od té doby se ta sračky na listech nerozvíjí dál, nové listy jsou z 85% v pohodě.... Na spodích listech je ale něco co vypadá jinak, doufám že to není nějaká houba, ale že je to jen jiné projevení přebytku živim....... Díky za zájem....

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 27-02-2007 v 22:41 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 5

tak nějak podobně jsem to měl i já. nejdřív jsem to přehnojil, to bylo spojený s teplotou okolo 38, a ted tam je prokazatelne plísen, naštěstí už zkuprikolovana, jenže vevnitř to vypadá jak po masový vraždě. ani fotky sem nedám, stydím se

IMHO ty fleky byli fakt ze spálení, rosils jsi to?

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 28-02-2007 v 08:09 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 6





Lets continue......Takže, abyste byly v obrazem, tak přikládám fotky vyvíjení mého problému.......Takže jinak pokračujem pořád stejně,,,,PH OK, Dnes proběhl brutální průplach hlíny, protože některý kytky začaly růžovět.....

No, posuďte sami......


MR: Figaro ...........................

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 03-03-2007 v 21:43 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 7

pro úplnost a pro promoc členům se stejným problémem : Kytky měly nedostatek vápníku .... respektive : Acidon kterým jsem znižoval PH je zároveň rozpouštedlo vápníku

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 07-11-2007 v 18:25 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 8

a opravdu se to tím vyřešilo? Řeším teď podobný problém, PH i EC je v normě, vlhkost je v pořádku i vápník dodávám a vypadá to úplně stejně.

Old Post 22-11-2007 v 20:41 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 9

jo ... vyřešilo. Po tom co jsem se dozvěděl co ten Acidon dělá jsem kytky ještě jednou brutálně propláchl - tak 20litrů vody mohlo protéct každým květináčem (holky se koupaly ve vaně ), poté jsem jen vyrovnal PH na 6.3 a pak jsem týden nehnojil ani nezaléval a kytí se vzpamatovaly.

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 22-11-2007 v 21:28 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7613110 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív