Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Prosím pomozte , svilušky ke konci květu ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 17

Žádnou vodu nebo zvýšenou vlhkost na palice!!! Teda pokud není plíseň záměrem finálního produktu!! Nech to bejt, kytkám to už nic neudělá, rozhodl ses dobře.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 30-01-2007 v 10:23 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JOWANES
Stálý Člen

Karma uživatele JOWANES - 93% PěstitelskáKarma uživatele JOWANES - 93% PěstitelskáKarma uživatele JOWANES - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 18





Zdravim vsechny a po vice jak 14 dnech prinasim cerstve potesujici zpravy. Holky byly statecny, vydrzely az do konce. Pozitri je chci setnout.
Nezda se mi, ze by se nejak vice projevila pritomnost tech par sfini.

Osatne posudte samy.


VSEM MOC DEKUJI ZA UZITECNE RADY A KRAMY.

Naposledy upravil JOWANES 10-02-2007 v 14:09 PM

Old Post 10-02-2007 v 14:00 PM
JOWANES je offline   Profil uživatele JOWANES   Find more posts by JOWANES   Foto galerie člena JOWANES   Click here to Send JOWANES a Private Message   Add JOWANES to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j.hollowmannn
Nový Člen

Karma uživatele j.hollowmannn - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 19

Cau Jowanes. hele prosimte mam otazku. Mas tam peknou jungli a tak me zajima kolik kytek mas na jakym prostoru. Mam totiz neco podobnyho a prijde mi, ze pri takovy hustote se uz svetlo nedostane na spodni palicky. Tak prave nevim jestli nemam ten pocet kytek snizit. Predem dik za info.

Old Post 28-03-2007 v 09:24 AM
j.hollowmannn je offline   Profil uživatele j.hollowmannn   Find more posts by j.hollowmannn   Foto galerie člena j.hollowmannn     Add j.hollowmannn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j.hollowmannn
Nový Člen

Karma uživatele j.hollowmannn - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 20

jo a jeste by me zajimalo jakou wataz lampy mas?? ja mam 400w.

Old Post 28-03-2007 v 09:25 AM
j.hollowmannn je offline   Profil uživatele j.hollowmannn   Find more posts by j.hollowmannn   Foto galerie člena j.hollowmannn     Add j.hollowmannn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mus4k
Stálý Člen

Karma uživatele mus4k - 90% PěstitelskáKarma uživatele mus4k - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 64  

Svinušky jak na ně v květu Příspěvek č. 21

Zdrawim wšechny tak se mi po dnešní návštěvě boxu podařilo zjistit že pěstírna je zas celá zamořená od svinušek ted sem v pulce květu tak se mi na ně nechce rvat žádnou chemku minulej grow se mi to stalo přesně to samý zhruba ve stejnou dobu a použil sem omite ale chut potom byla fakt strašnáchci se vás proto zeptat na nějaký čistě bio řešení po jehož použití by nebylo nic znát nechci zas pak hulit nějakou chemku
Dík a keep smail

Komu se nelení tomu se zelení





Old Post 23-06-2007 v 13:00 PM
mus4k je offline   Profil uživatele mus4k   Find more posts by mus4k   Foto galerie člena mus4k   Click here to Send mus4k a Private Message   Add mus4k to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaspars
Stálý Člen

Karma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 319  

Příspěvek č. 22

Predatory . . . staci hledat

Chronic 600w sklizeno

° NFT ° kokos ° KING SIZE GROW ° sklizeno






Co si člověk neudělá sám, to nemá. A lidi by se měli naučit chovat... páč takhle to dál nejde


Old Post 23-06-2007 v 13:55 PM
Kaspars je offline   Profil uživatele Kaspars   Find more posts by Kaspars   Foto galerie člena Kaspars   Click here to Send Kaspars a Private Message   Add Kaspars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mus4k
Stálý Člen

Karma uživatele mus4k - 90% PěstitelskáKarma uživatele mus4k - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 23

Jasný jak sme spolu už řešili tihle predátoři ale nějak nedávaj vyšší teploty-----)docela mě to ted ve skřini lítá taže myslim že by mi moc nepomohliale jinak dík za radu

Komu se nelení tomu se zelení





Old Post 24-06-2007 v 09:07 AM
mus4k je offline   Profil uživatele mus4k   Find more posts by mus4k   Foto galerie člena mus4k   Click here to Send mus4k a Private Message   Add mus4k to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaspars
Stálý Člen

Karma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 319  

Příspěvek č. 24

Můžeš to nechat trošku pootevřný. . . koumej to a přijdeš na to jak dostat teploty dolů.Pořádnej ofuk, přítah studenýho vzduchu . . .
Přeju štěsti se sviluškama..

Chronic 600w sklizeno

° NFT ° kokos ° KING SIZE GROW ° sklizeno






Co si člověk neudělá sám, to nemá. A lidi by se měli naučit chovat... páč takhle to dál nejde


Old Post 24-06-2007 v 10:58 AM
Kaspars je offline   Profil uživatele Kaspars   Find more posts by Kaspars   Foto galerie člena Kaspars   Click here to Send Kaspars a Private Message   Add Kaspars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mus4k
Stálý Člen

Karma uživatele mus4k - 90% PěstitelskáKarma uživatele mus4k - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 25

jasný už dokoumávám cirkulaci myslim že by to mohlo bejt v poho pavouky sem už obědnal tak uwidim jak se snima poperou......Peace

Komu se nelení tomu se zelení





Old Post 24-06-2007 v 12:47 PM
mus4k je offline   Profil uživatele mus4k   Find more posts by mus4k   Foto galerie člena mus4k   Click here to Send mus4k a Private Message   Add mus4k to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mus4k
Stálý Člen

Karma uživatele mus4k - 90% PěstitelskáKarma uživatele mus4k - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 26

To wěřimale průser je vtom že mi přišel mail že v tomhle období je neposílaj je na ně moc vedro a potom by už byli k ničemu tak sem na doporučení kámoše použil něco jinýho sumithion super je to sice těžkej prostředek ale dá se vklidu vyflushovat a není to takowá sra*ka jak omite dneska sem koumal kyti pod lupou -nnašel sem jedinou živou svilušky všechny byli mrtvý tak uwidíme no.....

Jinak dík všem za rady určitě do těch pavoučků v budoucnu pudu
Peace And FloWerS

Komu se nelení tomu se zelení





Old Post 27-06-2007 v 20:48 PM
mus4k je offline   Profil uživatele mus4k   Find more posts by mus4k   Foto galerie člena mus4k   Click here to Send mus4k a Private Message   Add mus4k to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-01-2009 - Prosím o pomoc , plíseň stonku ?? - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9823320 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív