Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » thread není? Google cache a záchrana?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
HerrFlick
Stálý Člen

Karma uživatele HerrFlick - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 70  

Dotaz thread není? Google cache a záchrana? Příspěvek č. 1

Zdravím,

hledal sem cosi o hnojivech a na googlu mě vyskočil odkaz na thread na groweru. Jmenoval se Levnější hnojiva - OBM, Kristalon, Wuxal, Biom. --Jak a kolik--???

Název mě zaujal, protože jedu OUT a nebudu tam fakt lít předražený válkyz GS. Loni sem jel koňskej hnůj rep jeho výluh do zálivky, letos mám jen kristalon start a maceruju kopřivy, tak jsem chtěl něco zkusit.

když jsme klikl na odkaz, hodilo to chybovou hlášku, že thread není atd.

Dal sem si vypsat všechny diskuze, kde přispíval ten co to založil a taky nic. Tomu teda ještě předcházelo načtení z cache googlu. ˇužasná věc, pro mě nepochopitelná.

Zajímá mě proč tak zajímavej thread není nebo je někde zašitej.
Další stránky už s google cache najdu stěží a pro lidi co je outdoor baví a maj zdravej rozum to vypadalo dle první strany fajn.

Jestli se thread najde nebo něco, tak to mázněte, nejsme posedlej zakládáním threadu. Holahej

Old Post 14-06-2006 v 23:51 PM
HerrFlick je offline   Profil uživatele HerrFlick   Find more posts by HerrFlick   Foto galerie člena HerrFlick   Click here to Send HerrFlick a Private Message   Add HerrFlick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HerrFlick
Stálý Člen

Karma uživatele HerrFlick - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 2

já vůl zhulenej jsem nedal odkaz na ten link z cache, toto dělám i s mailama, že pak nakonec nedám link )

http://66.102.9.104/search?q=cache:...lient=firefox-a

Old Post 14-06-2006 v 23:52 PM
HerrFlick je offline   Profil uživatele HerrFlick   Find more posts by HerrFlick   Foto galerie člena HerrFlick   Click here to Send HerrFlick a Private Message   Add HerrFlick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HerrFlick
Stálý Člen

Karma uživatele HerrFlick - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 3

díky, určitě se ozvu. ale zastavme se u toho, proč takovej thred není nebo je přestěhovanej. řeší se tam dávkování atd. spousta blbostí zralejch na kanál tady vidí.........

Old Post 15-06-2006 v 11:04 AM
HerrFlick je offline   Profil uživatele HerrFlick   Find more posts by HerrFlick   Foto galerie člena HerrFlick   Click here to Send HerrFlick a Private Message   Add HerrFlick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HerrFlick
Stálý Člen

Karma uživatele HerrFlick - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 4

Ne, jde mě o to, že ten thread byl zajímavej a už není. A další věc je, že dávkování sice na obalu je, ale i pro několik typů rostlin. Viz třeba Kristalon. A konopí seté tam bývá zřídka

Old Post 17-06-2006 v 15:06 PM
HerrFlick je offline   Profil uživatele HerrFlick   Find more posts by HerrFlick   Foto galerie člena HerrFlick   Click here to Send HerrFlick a Private Message   Add HerrFlick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8952160 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív