Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » kokos-perlit
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
OSHO
Stálý Člen

Karma uživatele OSHO - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 1

Rozpustil jsem kokos a smichal s perlitem.Nespotřeboval jsem to vše a tak jsem to nechal v tom vlhkem stavu v kyblu.Ted asi po 4 dnech se mi zdá že to nějak zapáchá..jako dezinfekce..Je to normalni?Mužu to ještě použit abych nezpůsobil nějakou škodu?Jak se to skladuje když se vše nespotřebuje..musi se to nechat nějak vyschnout či co?Diky

OSHO

Old Post 15-01-2002 v 17:29 PM
OSHO je offline   Profil uživatele OSHO   Find more posts by OSHO   Foto galerie člena OSHO   Click here to Send OSHO a Private Message   Add OSHO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
La Grand
Stálý Člen

Karma uživatele La Grand - 40% PěstitelskáKarma uživatele La Grand - 40% PěstitelskáKarma uživatele La Grand - 40% PěstitelskáKarma uživatele La Grand - 40% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 264  

Příspěvek č. 2

Tim perlitem to nebude protoze ten ti jen tak neschnije takze nejspis ten kokos ale radsi to rychle zahod nema cenu riskovat kvuli 30 korunam nebo snad jo ja myslim ze ne

Marihuana neni droga ale jeji pestovani je nevylecitelne a zpusobuje zavislost by
La Grand

Old Post 16-01-2002 v 16:31 PM
La Grand je offline   Profil uživatele La Grand   Find more posts by La Grand   Foto galerie člena La Grand   Click here to Send La Grand a Private Message   Add La Grand to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 3

Nechci zakládat nové téma kvůli jedné otázce ale stalo se mi to samé jako kolegovi před 16 lety. Rozpustil jsem kokosovou kostku, konkrétně od značky "rosteto" a smrdělo to nějakým líhem, dezinfekcí, něčím takovým co štípalo do nosu.

Nenechal jsem to nijak dlouho, klasicky jsem zalil kohoutkovou vodou a nechal 30 minut rozpustit a už to mělo takový odér. Stalo se to taky někomu? Zabilo to někomu již kytky ? Neví někdo co to je?
Díky

Old Post 18-07-2016 v 11:53 AM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-08-2011 - kokos + perlit ? - 16 odpovědí
17-04-2005 - kokos a perlit??? - 5 odpovědí
25-04-2004 - Rockwall, kokos, perlit - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4221970 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív