Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Zežloutnutí,zhnědnutí a uschnutí listů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Toxikoman_169
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 17

Dnes jsem koupil PK 13/14 tak jim hned vecer pridam do zalivky a pak na chvilu vysadim hnojivo, mno a uvidim jak to dopadne..

Old Post 24-04-2006 v 16:22 PM
Toxikoman_169 je offline   Profil uživatele Toxikoman_169   Find more posts by Toxikoman_169   Foto galerie člena Toxikoman_169   Click here to Send Toxikoman_169 a Private Message   Add Toxikoman_169 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZajdaXXW
Stálý Člen

Karma uživatele ZajdaXXW - 75% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 18

mne to pripada jak prehnojeni...

Old Post 29-04-2006 v 06:42 AM
ZajdaXXW je offline   Profil uživatele ZajdaXXW   Find more posts by ZajdaXXW   Foto galerie člena ZajdaXXW   Click here to Send ZajdaXXW a Private Message   Add ZajdaXXW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman_169
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 19

Složení substrátu: substrát pro pokoj kítí,perlit,keramzit(na dně květináče),kokosový substrát.. Jen už nevím v jakém poměru to je..
Teplota zálivky by měla být ok, pře vždy nechám odstát vodu aspoň půl dne ve škříni..

Old Post 29-04-2006 v 12:32 PM
Toxikoman_169 je offline   Profil uživatele Toxikoman_169   Find more posts by Toxikoman_169   Foto galerie člena Toxikoman_169   Click here to Send Toxikoman_169 a Private Message   Add Toxikoman_169 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman_169
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 20



Bod 1: jsem tědka měril pH půdy a mělo by to být ok.. No a k té 3 a 4 já již teďka asi týden do zálivky přidávám to PK 13/14 (fosfor a draslík) Tak tedy vyskouším pouze čistou vodu..

Podařilo se mi oskenovat list ktery sám upadl..

Naposledy upravil Toxikoman_169 29-04-2006 v 15:45 PM

Old Post 29-04-2006 v 14:02 PM
Toxikoman_169 je offline   Profil uživatele Toxikoman_169   Find more posts by Toxikoman_169   Foto galerie člena Toxikoman_169   Click here to Send Toxikoman_169 a Private Message   Add Toxikoman_169 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 21

těžko říct, vypadá to jako plíseň, což se dost divím, tahle kytka je poměrně odolná... Nemám s půdou vetší zkušenosti, ale podle spálení listů by to mohlo bejt klidně i přehnojený. Tu teplotu, co uvádíš, máš u vrcholků kytek, že jo ?? Jinak bych tu doporučil zhruba to, co Indický konopí, ale s tím, že vlhkost bych doporučil pod 50% . Nepřipadá mi , že je to nedostatkem živin, kor , když je kytka poměrně malá- určitě by nedokázala spotřebovat takhle brutálně všechny živiny z hlíny za tak krátkej čas. Doporučuju propláchnutí a pak zalévání vždy až téměř suchého substrátu. Proti plísni to můžeš stříknout Cuprikolem, je to chemka, ale působí dobře. I kdyby to plíseň nebyla, nic tím nezkazíš. Neměl jsem s tímto modelem sebemenší problémy, jen se, jako více sativka než indika, moc nevětví a nesedí mu až tak dobře sestřih. Asi se projevili nějaký dávní předci, z kterých to bylo vykříženo.Doba růstu stačí 5-10 dní (z řízků,semena nevim, dělám si matky..) Doba qětů je u 1.phenotypu cca 55 dní, u druhýho asi o 10 víc. Dělá kompaktní salámy téměř bez listů.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 02-05-2006 v 09:01 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weider
Stálý Člen

Karma uživatele weider - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 22

to machnosaurus:
s tou prilis tmavou zelenou farbou listov pozor!je tam privela dusiku.Odporucam znizit dusik a hlavne v obdoby kvetu,lebo sa znizi tvorba sisiek

Old Post 02-05-2006 v 20:20 PM
weider je offline   Profil uživatele weider   Find more posts by weider   Foto galerie člena weider   Click here to Send weider a Private Message   Add weider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weider
Stálý Člen

Karma uživatele weider - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 23

to NonLama>
ake velke su asi tie smutnice?ja som nasiel 2podobne musky v mojej pestirne.Niekde som cital,ze maju ich larvy 5mm-ak sa mylim,tak ma opravte,ale tie musky maju okolo 2mm.A na take velke larvy?hm

Old Post 04-05-2006 v 17:18 PM
weider je offline   Profil uživatele weider   Find more posts by weider   Foto galerie člena weider   Click here to Send weider a Private Message   Add weider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koca
Nový Člen

Karma uživatele koca - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1 

Re: Smutnice Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od hehelum
Nebudou to smutnice? nelitaj ti kolem toho takovy musky?
prosim tě....mě ty musky lítak v kětináči a začali mi žloutnout spodní listy a nevim proč?!!

Old Post 04-05-2006 v 22:08 PM
koca je offline   Profil uživatele koca   Find more posts by koca   Foto galerie člena koca   Click here to Send koca a Private Message   Add koca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman_169
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Toxikoman_169 - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 25

2 koca: Tu máš něco o smutnicích http://grower.cz/forum/showthread.p...8562#post378562

Old Post 05-05-2006 v 16:17 PM
Toxikoman_169 je offline   Profil uživatele Toxikoman_169   Find more posts by Toxikoman_169   Foto galerie člena Toxikoman_169   Click here to Send Toxikoman_169 a Private Message   Add Toxikoman_169 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nehulto
Nový Člen

Karma uživatele Nehulto - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 26


Obavam se ze na vsech kytkach me chytla plisen, nemylim se ze? Jsou uz 25 den kvet a zloutne jak pr... stonky tez a fleky na nich.. pomooc

Old Post 14-09-2016 v 11:58 AM
Nehulto je offline   Profil uživatele Nehulto   Find more posts by Nehulto   Foto galerie člena Nehulto   Click here to Send Nehulto a Private Message   Add Nehulto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 27

zkus RockEffect, možná pomůže, a pokud ne, tak už nic

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 14-09-2016 v 15:47 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 28

deficit krmení se projevuje jako první právě odspodu kytky to je první známka toho že se něco děje , ted záleží na tom co to způsobuje - PH , EC , Parazit , atd.

jaké hodnoty máš na výtoku ?

Old Post 01-10-2016 v 21:52 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-03-2002 - Kroucení a schnutí listů - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3345640 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív