Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » tráva ničí osobnost??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Marshall47
Stálý Člen

Karma uživatele Marshall47 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Marshall47 - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 17

Když nad tim teď přemýšlím tak sem si vzpoměl co jsem včera řekl kamošovi, když sem snim čekal na bus. Poslední dobou jsem měl dost depky. Dlužil sem spostu peněz a přítelkyně se se mnou chtěla rozejít, Byl sem z toho dost zničenej že sem neměl naladu ani hulit. A to je u mě nezvyklý, jsem naprostej optimista a na brčko si najdu čas taky vždy :-) Řekl jsem mu že sem přišel na smysl mojí spokojenosti. Uvědomil sem si že spokojenej jsem vždycky když sem zhulenej. Možná že to vypadá jako kdybych byl dost závislej ale pravda je někde jinde. Když sem zhulenej tak sem se naučil bejt spokojenej s věcma takový jaký jsou. A to že si k tomu můžu zahulit je to navíc, ten bonus kvůli kterýmu můžu bejt spokojenej... :-) A v tomhle ohledu mě určitě tráva změnila ale nekoukám se na to jestli je to k horšímu nebo lepšímu. Beru to tak že mě prostě změnila

*** Ubírám se jen svou vlastní cestou ***

Old Post 06-04-2006 v 22:31 PM
Marshall47 je offline   Profil uživatele Marshall47   Find more posts by Marshall47   Foto galerie člena Marshall47   Click here to Send Marshall47 a Private Message   Add Marshall47 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snakeeater
Stálý Člen

Karma uživatele snakeeater - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 18

2marshall47
oh yeah, ja se zase porad trapil kvuli jedne holce, ktera me nechtela...kazdou chvili jsem na to myslel, ale kdyz jsem se odpukal, tak jsem byl v pohode......ale stojim si za tim, ze by se travou mely resit depky....

Travička zelená, to je moje potěšení, travička zelená....

Old Post 07-04-2006 v 12:36 PM
snakeeater je offline   Profil uživatele snakeeater   Find more posts by snakeeater   Foto galerie člena snakeeater   Click here to Send snakeeater a Private Message   Add snakeeater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta Dawg
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta Dawg - 4% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 19

Víte tráva je takovej booster... Všeho... Několikrát znásobí vaše prožitky, hluboké myšlení i nemyšlení. Znásobí vám vaše špatné vlastnosti i dobré, je jen na každým člověku jak se s tím vrovná. Sám s tím celkem bojuju, protože mi znásobila i mou lenost a flegmatismus, na druhou stranu mi také umožnila hlubší vhled do okolního světa i sebe samého a tak vím s čím bojovat mám a co mám nechat plavat. Ganja je posvátná bylina která ukáže pravdu o tom co v člověku je... Má obrovskou spirituální energii se kterou se musí nakládat velice opatrně, jelikož použije-li se nesprávně, vede to ke zničení osobnosti která na to nebyla připravena... Je potřeba si uvědomit, že to není potravina, ale lék a podle toho s ní zacházet. Je důležité dbát na to co po jejím požití děláme a jakým způsobem myslíme - spousta lisí si pohulí a pak jen buď čumí do zdi, nebo se půl hodiny směje hovadinám. Já si vždycky strašně zakládal na tom, že když pohulím, nesmí to na mě jít poznat, musí to být čistě vnitřní záležitost. Díky tomu to okolí velice vlídně přijalo, rodina o mě nemá strach a sám za sebe se nemusím stydět... Tráva je výborný prostředek k mediatci (chce to trochu praxe udržet myšlenku), či hlubšímu myšlení, deprese by se měly řešit pod jejím vlivem, ale ne jejím uživáním... Doufám že jste pochopili jak to myslím...

Peace 4 every peaceful being... Ty ostatní ať se jdou klíďo bodnout...

Keep dawgin' !!!

Old Post 08-04-2006 v 10:26 AM
Rasta Dawg je offline   Profil uživatele Rasta Dawg   Find more posts by Rasta Dawg   Foto galerie člena Rasta Dawg   Click here to Send Rasta Dawg a Private Message   Add Rasta Dawg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=21922
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=20237
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=22329
http://grower.cz/forum/showthread.p...kohol+marihuana

Old Post 12-04-2006 v 14:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9451270 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív