Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulení a posilování - Hulící posilovna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 26 27 28
Co vy a posilování?
Chodím bušit den co den. Žiju posilovnou.
Posilovnu navštěvuju 5x týdně. Hlídám si stravu i spánek
Cvičím 3-4x do týdne, chci pro sebe něco dělat.
Když se mi chce, tak si jdu zacvičit.
Cvičím kondičně doma.
Kdysi jsem bouchal…
Serte na posilování, pojďte se radši zhulit!
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 433

Já jezdim:
1)Prsa,biceps
2)břicho, něco aerobního(kolo, běh, trenažer)
3)ramena, záda(kompletně celý)
4)břicho, něco aerobního
5)nohy,triceps
6)hrazda, bradla, kliky, břicho
7)volno, nebo celé od znova


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 04-03-2014 v 22:35 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 434

Je tu ještě někdo kdo cvičí?
Potřeboval bych poradit.
Pm když tak ať to tu nezas*rame.

Old Post 13-07-2014 v 20:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zubáč222
Stálý Člen

Karma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 435

citace:
Původní příspěvek od Host
Třeba teď cvičím:
Pondělí:hrudník,triceps,ramena a břicho
Středa:bicák,záda,trapézy a břicho
Pátek:komplet nohy + břicho


No v patek bych tam dal ty ramena znovu,.to bricho sem jezdil taky na konec.,ale bez vísledku.Ted ho jezdim hned na začátek pěkně čerstvej,.pomalinku soustredenej a druhej den mě pekně bolí....to se mě moc nestávalo když jsem ho jel unavenej nakonci právě

Old Post 29-08-2014 v 22:35 PM
zubáč222 je offline   Profil uživatele zubáč222   Find more posts by zubáč222   Foto galerie člena zubáč222   Click here to Send zubáč222 a Private Message   Add zubáč222 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cont3
Stálý Člen

Karma uživatele cont3 - 73% PěstitelskáKarma uživatele cont3 - 73% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 436

taky se přiznávám cvicim pravidelne prez dva roky dodržuju stravu ted uz ne sem po první diete nejdriv sem byl 110kg hovadko a rysnul sem na 86 bez vody a tuku jedu dietu intermitent fasting doporucuji

Old Post 30-08-2014 v 12:40 PM
cont3 je offline   Profil uživatele cont3   Find more posts by cont3   Foto galerie člena cont3   Click here to Send cont3 a Private Message   Add cont3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ak2249
Stálý Člen

Karma uživatele ak2249 - 8% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 437

když člověk dělá tesařinu a k tomu nějaké montáže,nějak už není moc síly cvičit,nakrájím dřevo do krbu a usnu i bez hulení a cvičení :-D

Old Post 02-10-2014 v 20:03 PM
ak2249 je offline   Profil uživatele ak2249   Find more posts by ak2249   Foto galerie člena ak2249   Click here to Send ak2249 a Private Message   Add ak2249 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cont3
Stálý Člen

Karma uživatele cont3 - 73% PěstitelskáKarma uživatele cont3 - 73% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 438

I tesarina te narizne tam potřebujes silu a svaly taky na nošení trámu apod )

Old Post 03-10-2014 v 05:25 AM
cont3 je offline   Profil uživatele cont3   Find more posts by cont3   Foto galerie člena cont3   Click here to Send cont3 a Private Message   Add cont3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 439

Už je tu dlouho mrtvo, ale co, třeba to oživim...

vždycky sem si našel aspoň nějakej čas ikdyž nebyla nálada. Ale teď sem změnil práci kde se už tak nadřu (denně mi projde rukama 12+ tun)., takže sem docela unavenej už z práce a navíc na tři směny který se ani nestřídaj pravidelně, takže sem neustale trochu "rozhozenej" (možná taky stárnu, ale to si moc nechci připouštět )

Zkrátka nálada by i byla, ale ta energie nějak chybí od tý doby co sem v nový práci... zase se nechci znicit, zdravi mam jen jedno, ale sere me to. Mate nejakej recept na kvalitni regeneraci? Treba by stacilo zmenit par zvyku a slo by... nejakej tip?

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 21-03-2016 v 06:25 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dawed
Stálý Člen

Karma uživatele dawed - 87% PěstitelskáKarma uživatele dawed - 87% PěstitelskáKarma uživatele dawed - 87% PěstitelskáKarma uživatele dawed - 87% PěstitelskáKarma uživatele dawed - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 440

Zkusim ti poradit, jelikoz pracuju ve wellness.Pokud mas fyzicky namahavou praci ,je dobre se protahnout(uvolnit zatuhle svalstvo idealne pred i po praci) Na netu je spoustu protahovacich cviku.Zkus aspon jednou tydne navstivit bazen nebo si cas od casu doprat masaz.
Me osobne toto pomaha, clovek se pak citi lepe.

balkón 08

Bio Jungle outdoor "Murthau and RiX"

[url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=51986[/url]

Old Post 21-03-2016 v 07:44 AM
dawed je offline   Profil uživatele dawed   Find more posts by dawed   Foto galerie člena dawed   Click here to Send dawed a Private Message   Add dawed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 441

dawed: jo saunu a masaz bych potreboval jako sul, mam ztuhly hlavne zada (ramena) a krcni pater. Jinak diky za tip., rozcvicka je dobrej napad

S bazenem to je horsi (tady u nas to jde jen pres leto)., pět let zpatky sem ale chodil plavat 3x tydne a fakt to bylo znat. Diky

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 21-03-2016 v 14:38 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Medicin
Stálý Člen

Karma uživatele Medicin - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 442

Něco jsem se naposiloval, svýho času i 60kg jednoručky, chce to hlavně vyváženost.tj cvičit vždy i svalový skupiny co dělají i opačný pohyb, a tím se dostávám k Benovi, pokud máš takovu makačku v práci, doporučil bych pokud budeš cvičit tak opačné pohyby než co děláš v práci aby si se srovnal. Klasický příklad jsou prsa a záda, prsa dělají většinou tlaky(bench press, klik atd.) a záda opačný pohyb a to tahy(shyb, přítahy kladky atd.).

Old Post 21-03-2016 v 16:52 PM
Medicin je offline   Profil uživatele Medicin   Find more posts by Medicin   Foto galerie člena Medicin   Click here to Send Medicin a Private Message   Add Medicin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 443

díky Medicin... myslim zes na to kapnul vzdycky sem cvicil tak nejak vyvazene, ale ted mi nejak nedoslo ze v praci jednotvarne namaham furt to samy...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 21-03-2016 v 17:07 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Medicin
Stálý Člen

Karma uživatele Medicin - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 444

Tak tak, vrcholový sportovci mají taky jednostrannou zátěž a musí cvičit kompenzační cviky aby se srovnali, taky jsem měl svýho času problémy a většinou to bylo právě z té jednostranné námahy, jakmile jsem začal cvičit i opačné pohyby potíže postupně vymizely.

Taky to chce tahat břemena správnou technikou.Tedy rovná záda, nezakulacovat ani neprohýbat.

http://img.enkivillage.com/s/upload...eaccba4fe1a.png

Tady to je rozdíl zátěže, tuším že v newtonech:
https://bretcontreras.files.wordpre...10/06/shear.jpg

Tady taky pěkný obrázek, je tam hezky vidět k jakým dochází tlakům pokud je páteř zakulacená.U té části je napsáno "compression".
http://image.slidesharecdn.com/book...g?cb=1267581146

Old Post 21-03-2016 v 18:22 PM
Medicin je offline   Profil uživatele Medicin   Find more posts by Medicin   Foto galerie člena Medicin   Click here to Send Medicin a Private Message   Add Medicin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 445

Tak teď já, když si občas najdu čas něco napíšu
Posilování, cvičení, aktivity a vlastně všechno je o psychice, pokud mám zrovna období kdy cítím že potřebuju cvičit zakousnu se a snažím se dodržovat tréninkový plán který si sám sestavuju i ze stravou a tak vším.
No a jediný problém je v tom že to všechno zabere spoustu času a musí se to skloubit ze životním stylem to by nebyl takový problem.
Když mám toto období chodím 3x týdně po práci do posilovny na cca 2,5 hodiny, zvíší se mi příjem jídla a kupodivu se cítím i tak že mám více energie a tak celkově se cítím lépe.
No a teď jestli to jde kombinovat s trávou?
Jasně že jo, už jenom proto že v tomhle období jím konopný ale i hrachový protein. Vždy když jsem šel z posilovny zaběhl jsem do obchodu pro rychlou energii kterou potřebuju po treninku a než jsem jel domu autobusem tak jsem si dal pár prásků z vaporizeru, a musim říct že to je pro svaly a pro tělo to nejlepší.
Takže s toho plyne, Když cvičím cítím se lépe než když necvičím, ale ne vždy na cvičení je čas.

Old Post 30-10-2016 v 16:44 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
K-Roc
Stálý Člen

Karma uživatele K-Roc - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 446

Trošku se zapojim do diskuze a jako bývalý vrcholový sportovec můžu říct že s břichem se vůbec nemusíte srat je to nejrychleji se regenerujíci sval v těle proto se vám ho nepodaří nikdy pořádně vysekat protože ho moc šetřite.. každopádně jako nejlepší relaxaci pro unavené tělo je aspoň 3X týdne si dopřát saunu a výrivku.. jinak při plavání když půjdete třeba a hodinku plavat tak pěkně dáte zabrat aji svalum který nikde jinde takhle dobře nezatizite

Old Post 30-10-2016 v 18:10 PM
K-Roc je offline   Profil uživatele K-Roc   Find more posts by K-Roc   Foto galerie člena K-Roc   Click here to Send K-Roc a Private Message   Add K-Roc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 447

JSem tutově pro plavání, jenže si je dopřávám jen v létě. Možná že teď začnu přemýšlet jak nedostat ten chlor do dreadů :-D
Když jsou takovéto podzimní dny a pobíhám podzimním listím nebo chystám dřevo, tím nejlepším způsobem, sekání kalačem :-)
Začínám zase objevovat sílu strečinku a cvičení z vlastní vahou, ;-)

Old Post 05-11-2016 v 19:49 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 26 27 28  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5312050 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív