Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Trava a fyzicky vyvoj mlad. cloveka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
_HempHuman_
Nový Člen

Karma uživatele _HempHuman_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 1  

Trava a fyzicky vyvoj mlad. cloveka Příspěvek č. 1

Co si o tom mylsite? Vsude na to upozornuji v ruznych "odbornych" mediich (bulvar...), ze koureni zeli zpomaluje fyzicky vyvoj mladistveho cloveka.
Vite o tom konkretne neco nebo dokonce mate zkusenost? Diky za odpoved

Old Post 03-11-2005 v 23:26 PM
_HempHuman_ je offline   Profil uživatele _HempHuman_   Find more posts by _HempHuman_   Foto galerie člena _HempHuman_   Click here to Send _HempHuman_ a Private Message   Add _HempHuman_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zMazánek
Stálý Člen

Karma uživatele zMazánek - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 2

Mám 150 cm... 25 kg... sílu jak moucha a ptáka jak sirku (vždy schovaný kdesi v meziprostoru) ... takže myslím že rozhodně ano

Tak ted trochu vážněji,myslím že požívání jakýchkoliv jedů v období dospívání člověku nepomáhá k explozivnímu nárůstu "svalové hmoty"
potažmo tedy neprospívá fyzickému vývoji mladistvého člověka.Ovšem představovat si že zrovna kouření marihuany povede k nárustu druhé hlavy,čtvrté nohy a nekontrolovatelnému růstu ochlupení po celém těle mi také nepřipadá zcela na místě.
Bud jak bud zastávám názor že trávsko stejně jako sirky dětem do ruk nepatří,ovšem jediné co proti tomu mohu dělat je, ZA ŽÁDNÝCH OKOLNOSTÍ NEPOSKYTOVAT -MJ- NEZLETILCŮM.Jestli je to za daných okolností málo nebo moc at rozhodne každý sám

Old Post 04-11-2005 v 09:11 AM
zMazánek je offline   Profil uživatele zMazánek   Find more posts by zMazánek   Foto galerie člena zMazánek   Click here to Send zMazánek a Private Message   Add zMazánek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Zatím jsem nečetla ani neslyšela nic o vlivu mařky na FYZICKÉ dospívání, o psychickým už je toho víc, myslím, že pro dospívání psychiky, hledání apod., co doprovází pubertu a další léta do dospělosti, je JAKÁKOLIV droga průserová - pamatuju si, jak jsem blbla v pubertě já a jak byl těžkej věk 16-18, vlítnout mi do toho drogy, tak nevím, jak bych zvládala nalézání vlastní cesty :-/.

Jinak další info, tedy ne konkrétně o dospívajících, ale o dospělých, případně o plodech, je na http://www.ereska.cz/postrehy/marih...bory/frame.htm. Už jsem to sem, tuším, házela několikrát. Myslím, že tráva na fyzický vývoj moc vliv nemá, ale prvotní je, že lidem pod osmnáct tráva do ruky nepatří.

Old Post 04-11-2005 v 09:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 4

a s psychickým vlivem je to IMO zase strašně individuální...

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 04-11-2005 v 15:47 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pablo Honej
B I O T O X í k

Karma uživatele Pablo Honej - 1% PěstitelskáKarma uživatele Pablo Honej - 1% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 5

Zdravim, asi ovlivnovat bude fyzicke parametry jako hmotnost - minimalne ovlivnuje chut na jidlo (coz je snad spjato s interferenci s metabolismem leptinu - coz mam z doslechu, ale ve vedeckych databazich jsem o tom zatim bohuzel nic nenasel). Kazdopadne az tak horke, ze by se o tom melo psat pro verejnost to nevidim ... no a verit bulvaru, to se neda, jak jsite vsichni vite. Mam za to, ze pernikari to budou mit s narusenim fyzickeho vyvoje cca 1.000.000x horsi, ale o tom nikde nepisou.

ENCYKLOPEDIE PSYCHOTROPNÍCH ROSTLIN

Old Post 05-11-2005 v 15:52 PM
Pablo Honej je offline   Profil uživatele Pablo Honej   Find more posts by Pablo Honej   Foto galerie člena Pablo Honej   Click here to Send Pablo Honej a Private Message   Add Pablo Honej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pablo Honej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pablo Honej
B I O T O X í k

Karma uživatele Pablo Honej - 1% PěstitelskáKarma uživatele Pablo Honej - 1% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 6

to Tetrin:
dobry postreh, nevim cim to je, ale rozhodne najdes vic hulicu s nizsim BMI (index tel hmotnosti) nez vyssim, tzn. budou hubeni. Zavisi to, ale hodne i na osobe daneho cloveka, jaky je fyzicky typ, nekdo proste nema vlohy pro obezitu, jakoz nekdo jiny muze byt obezni "aniz by jedl".

Kdysi jsem nad tim jen tak premyslel a napadla me myslenka, ze clovek na trave vic premysli a spaluje vic cukru :-))) Ale je to jen takova "hypoteza" za kterou si rozhodne nestojim :-))) Kdyz ale uvazis, ze i normalne tvuj mozek spotrebuje 20% zivin, kysliku atd. Tak nadmernym myslenim by se jiste hubnout dalo :-)))))

ENCYKLOPEDIE PSYCHOTROPNÍCH ROSTLIN

Old Post 06-11-2005 v 23:06 PM
Pablo Honej je offline   Profil uživatele Pablo Honej   Find more posts by Pablo Honej   Foto galerie člena Pablo Honej   Click here to Send Pablo Honej a Private Message   Add Pablo Honej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pablo Honej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 7

Pablo: taky mi to přijde... a poslední dobou i když není moc co pálit jím o něco míň než jindy, hlad sice je ale chuť k jídlu ubyla

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 07-11-2005 v 14:07 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pablo Honej
B I O T O X í k

Karma uživatele Pablo Honej - 1% PěstitelskáKarma uživatele Pablo Honej - 1% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 8

to FlickerBird:
dobry postreh na vlastni kuzi.

Tak jsem dnes koukal na to jak to vlastne je, nasel jsem par studii z kterych vypliva, ze endokanabinoidy pusobi proti leptinu. Tzn: Zatim co leptin snizuje chut na jidlo, endokanabinoidy (jakoz i kanabinoidy) ho zvysuji (bezesporu vsichni znaji "pažravku"). Dokonce jsem nasel, ze existuji synteticti anatgoniste kanabinoidu (latky s opacnym ucinkem), ktere by sli vyuzit proti obezite. Na druhou stranu, jsem ale nenasel, zadnou studii o tom, ze by uzivani THC obezitu vyvolavalo.

No a k tomu co popisujes, me napadl asi tenhle scenar (nepotvrzeno - dlouhodobe studie neznam): Pokud dlouho privadis do tela kanabinoidy, je leptin trvale potlacen -> zmnozeni leptinovych receptoru (aby byla zachovana tato signalni cesta) -> pokud pak mas kanabinoidu mene (pred sklizni...), tak i normalni mnozstvi leptinu ti potlaci chut na jidlo.

Tolik ma nepotvrzena uvaha. Pokud mate nekdo nejakou lepsi teorii, ci zante jine studie, rad se priucim. mejte se!

ENCYKLOPEDIE PSYCHOTROPNÍCH ROSTLIN

Old Post 09-11-2005 v 14:01 PM
Pablo Honej je offline   Profil uživatele Pablo Honej   Find more posts by Pablo Honej   Foto galerie člena Pablo Honej   Click here to Send Pablo Honej a Private Message   Add Pablo Honej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pablo Honej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4612220 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív