Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Zmaru » Jak jsme malem vyhoreli....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
blackberry
Stálý Člen

Karma uživatele blackberry - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 1


Joooooooooo kamaradi... z prdeele klika, ze mi nechytl barak... no stalo se to tak, ze se mi zahralo trafo /nikdy predtim s tim problem nebyl...zacala se mi tavit plastikova folie, ta se natavila, tak ze to proste chytlo...prepalil se kabel, kterej vede z trafa do elektriky, to cely blaflo /celej 5pes i s kabelama prohorel/ no vyhodilo to pojistky, mame to na pude a tam je vsechno ze dreva.... ach ouvej a ja se nahodou sla podivat nahoru, pritel me poslal pro baterku... jak to tam vypada no a uz jsem jenom zacala rvat a hasit... Jsem pako, hasila jsem rukama plastic, takze jsem se pekne spalila.... vystavim fotky v galerce... papa takze SMULA NEBO Z PRDELE KLIKA??? Vite co to mohlo bejt za pruser??? fizlove, hasici.... no radsi nedomejslet... takze si zkontrolujte svoje trafa a zarizeni, ktery se prehrejvaj, abyste treba nedopadli hur nez ja... taaak jo papapa

Blackberry

Old Post 21-11-2001 v 12:25 PM
blackberry je offline   Profil uživatele blackberry   Find more posts by blackberry   Foto galerie člena blackberry   Click here to Send blackberry a Private Message   Add blackberry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackberry
Stálý Člen

Karma uživatele blackberry - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Palec dolů nic moc kvalitni obrazky Příspěvek č. 2


...

Blackberry

Old Post 21-11-2001 v 12:30 PM
blackberry je offline   Profil uživatele blackberry   Find more posts by blackberry   Foto galerie člena blackberry   Click here to Send blackberry a Private Message   Add blackberry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Palec nahoru [vohen] Příspěvek č. 3

No to jsi mel teda slusny stesti ale nejak jsem nepoznal co je na tech foteckach.........?

foosball

Old Post 21-11-2001 v 14:13 PM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ignácius
Stálý Člen

Karma uživatele Ignácius - 26% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 50 

Co to... ??? Příspěvek č. 4

Hele, blackberry, to má být nějaká hádanka ve stylu "Kdo první uhodne, co na těch fotkách je, tak..." ??

Ignácius

Old Post 21-11-2001 v 14:25 PM
Ignácius je offline   Profil uživatele Ignácius   Find more posts by Ignácius   Foto galerie člena Ignácius   Click here to Send Ignácius a Private Message   Add Ignácius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red Tornado
Stálý Člen

Karma uživatele Red Tornado - 84% PěstitelskáKarma uživatele Red Tornado - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 82 

Příspěvek č. 5

Nemuzu mluvit za tvuj pripad, ale varuji ostatni pred ruznymi "noname" sitovymi adaptery. Ty nechte vietnamcum at vyhorej sami a radeji si priplatte za znacku. Krom jineho v nem casto byva i proudova ochrana (nevadi mu skrat na vystupni strane). Ty noname kousky bakelitu nejen ze obcas proste a jednoduse shori, ale taky se u nich obcas projevi prunik 220V na sekundarni vinuti (to je to misto kde cekate vetsinou 12 voltu) v dusledku prehrivani a nekvalitniho vinuti / izolace.

Tento post nevyjadruje vice, nez me skromne nazory a zkusenosti.
Red Tornado aka Ruda Smrst

Old Post 21-11-2001 v 15:02 PM
Red Tornado je offline   Profil uživatele Red Tornado   Find more posts by Red Tornado   Foto galerie člena Red Tornado   Click here to Send Red Tornado a Private Message   Add Red Tornado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
budvar
Stálý Člen

Karma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 253  

Pohodička Vítěz ? Příspěvek č. 6

Já vim co je na photkách.To zelený je kytka,to černý je folie do který se balí mrtvoly Jinak,proč tam ta folie byla ? Jinak hodně štěstí do příště...

Advokát s kufříkem dokáže ukrást víc peněz, než tlupa chlapů s pistolema.

Old Post 21-11-2001 v 19:23 PM
budvar je offline   Profil uživatele budvar   Find more posts by budvar   Foto galerie člena budvar   Click here to Send budvar a Private Message   Add budvar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Limba,CsC
Stálý Člen

Karma uživatele Limba,CsC - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 94 

Pohodička Pytle na mrtvoly Příspěvek č. 7

Asi jo. Já jsem ale viděl pytle na mrtvoly jenom zelený. Americký. Na vojáky. Levný.
Kdyby jich někdo měl přehršel (mrtvol), dám adresu na ty pytle.

Jo, a Blackberry: upřímnou soustrast! Zbylo ti vůbec něco? Nebo mám zorganizovat sbírku na pomoc obětem?

....snažím se!!!

Old Post 21-11-2001 v 21:13 PM
Limba,CsC je offline   Profil uživatele Limba,CsC   Find more posts by Limba,CsC   Foto galerie člena Limba,CsC   Click here to Send Limba,CsC a Private Message   Add Limba,CsC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackberry
Stálý Člen

Karma uživatele blackberry - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Palec nahoru to everybody Příspěvek č. 8

to Limba.... no nastesti blafla jenom ta folie, jestli na tech fotkach neni nic moc poznat, tak pro informaci... to hnedy je drevenej sloup, ta dira je propalena dira ve skrini, a to vzadu jsou kytky, po zakroku to vypada hrozne, ale jsou fajn a zbyly vsechny. jinak dik za soustrast, ale ja bych spis rekla, ze to bylo stesti.... .O) Takze klidne sbirku rozpust a prihlas se o Vanocni nadilku...

to budvar.. tahleta folie ma velmi vyborne izolacni vlastnosti, nepotrebuju objemnou skrin ze dreva, ale mam to tazeny podel tramu na strese prisponkovany, takze idealni tvar skrine, je pretazena 2x, to cely je spojeny, i s podlahou, z folie izolepou, v podstate nafouknutej kvadr, ale pritom pevne drzi tvar malyho domecku, vevnitr je bila folie, ktera ma odrazet nakejch 85 procent svetla, no takze rychla oprava... jo a dik za prani stesti do priste... ja ale jedu dal kyti jsou oukej a pritel sikovnej, protoze to pres den stihl dat do poradku :O))

to R. T. urcite mas pravdu, ze nejdrazsi jsou levne veci, ale muj pripad je opravdu jinej, mam tam jen to nejlepsi, vsechno znackovy a digitalni, takze jsem vlastne usetrila hrozne, hrozne moc penez... sranda je v tom, ze na vine je soucast ze znackove lampy.... :O)¨) ironie co??

to maslox... mnooo ja se v tom vyznam, ale pro info viz. nahore, kvalita snimku se odrazi na me neschopnosti s tim cokoliv udelat...:O))
tak papa

Jo a mrknete se na to, jak i kus znackovyho-spatnyho kabelu muze navoltovat kytiiii... je to popsano v kurarne ..jak do kytek dostat 220... taaaaq jo papa

Blackberry

Old Post 21-11-2001 v 23:25 PM
blackberry je offline   Profil uživatele blackberry   Find more posts by blackberry   Foto galerie člena blackberry   Click here to Send blackberry a Private Message   Add blackberry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red Tornado
Stálý Člen

Karma uživatele Red Tornado - 84% PěstitelskáKarma uživatele Red Tornado - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 82 

Příspěvek č. 9

Jasne, vsak ja u toho nebyl
Ja jen ze tech pekelnejch noname krabicek jsem uz videl tolik zkroucenejch do vrtule tak, ze by je ani vietnamska mama nepoznala. Tak jsem jen chtel vsem doporucit pouzivat do zasuvky poradny adapter a na rozdelavani ohne zapalky.

Btw, nejaky kourovy cidlo nebude dnes uz zase tak drahy, jen to bude chtit nejake "domaci" nebo "kuchynske" aby se k tomu nemusela porizovat ustredna co byva k alarmum. (Jde o to aby to bylo schopne provozu jako samostatny dil/vyrobek.) Podle me se da koupit klidnejsi spanek za par stovek. Problem bude kdyz nebude nikdo doma ...

Tento post nevyjadruje vice, nez me skromne nazory a zkusenosti.
Red Tornado aka Ruda Smrst

Old Post 22-11-2001 v 00:01 AM
Red Tornado je offline   Profil uživatele Red Tornado   Find more posts by Red Tornado   Foto galerie člena Red Tornado   Click here to Send Red Tornado a Private Message   Add Red Tornado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackberry
Stálý Člen

Karma uživatele blackberry - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

... Příspěvek č. 10

nekdo dycky doma je...
cidlo schanim...

Blackberry

Old Post 22-11-2001 v 23:37 PM
blackberry je offline   Profil uživatele blackberry   Find more posts by blackberry   Foto galerie člena blackberry   Click here to Send blackberry a Private Message   Add blackberry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red Tornado
Stálý Člen

Karma uživatele Red Tornado - 84% PěstitelskáKarma uživatele Red Tornado - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 82 

Příspěvek č. 11

To dnes neni problem, je to na strope v kazdy drazsi kuchyni. Jestli jsi z vetsiho mesta, musis neco najit.
V nouzi zkus http://www.jablotron.cz a hledej typy SD-109, SD-112 ...

Tento post nevyjadruje vice, nez me skromne nazory a zkusenosti.
Red Tornado aka Ruda Smrst

Old Post 22-11-2001 v 23:48 PM
Red Tornado je offline   Profil uživatele Red Tornado   Find more posts by Red Tornado   Foto galerie člena Red Tornado   Click here to Send Red Tornado a Private Message   Add Red Tornado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0813990 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív