Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Čím podpalujete?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Cim podpalujete speky?
Normalnim zapalovacem
Sirkama
Benzinakem
Necim jinym
Torchem (takovej ten zhavici zapik)
Vlastnorucne rozdelanym ohnem
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
neslapatpotrave
Stálý Člen

Karma uživatele neslapatpotrave - 42% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 81

zapalovače nemám rád takže sirky

Old Post 15-04-2015 v 08:31 AM
neslapatpotrave je offline   Profil uživatele neslapatpotrave   Find more posts by neslapatpotrave   Foto galerie člena neslapatpotrave   Click here to Send neslapatpotrave a Private Message   Add neslapatpotrave to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 82

Nevim ci to tu je, ale ak budete mat moznost a vyjde pocasi, skuste bong/fajku podpalit lupou. Okrem toho ze neinhalujete butanove sracky, vasa ganja chutna lepsie, dokonca aj ucinky su rozdilne.

Old Post 15-04-2015 v 09:33 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 83

citace:
Původní příspěvek od Maxeaux
Nevim ci to tu je, ale ak budete mat moznost a vyjde pocasi, skuste bong/fajku podpalit lupou. Okrem toho ze neinhalujete butanove sracky, vasa ganja chutna lepsie, dokonca aj ucinky su rozdilne.

Jo a když to zapálíš laserem, stačí technický konopí a stejně tě to zboří.

Old Post 15-04-2015 v 10:30 AM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 84

citace:
Původní příspěvek od alesh

Jo a když to zapálíš laserem, stačí technický konopí a stejně tě to zboří.


jojo, tu tvoju techniku si zapaluj trebars plasmovym kanonem

no a pre tych co by mali zaujem, (okrem toho ze si to mozu vyskusat) sa o teme dozvedet vic:

http://www.420magazine.com/forums/g...est-way-go.html

http://boards.cannabis.com/threads/...r-toking.13081/

http://forum.grasscity.com/seasoned...ts-amazing.html

aj tu na growri sa to resilo - http://grower.cz/forum/showthread.p...081#post1068081

Old Post 15-04-2015 v 11:37 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hmictrf
Nový Člen

Karma uživatele Hmictrf - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 85

citace:
Původní příspěvek od Lula
Nazdarek lidickove,

zajimalo by me cim upalujete spicka, jestli zapikem nebo sirkama? Ja osobne teda palim sirkama pride mi to takovy prirodnejsi, jako by se mi to k ty ganj lip hodilo. Ale zase kdyz fuka vitr, to je pak prdel este pred hulenim...
A co vy, jaxte na tom??

...Hulte dokud vam plice staci....
zkouseli jsme to slunce /lupa a taky parada jen to chce velkou cocku a chvili trpelivosti

Old Post 15-04-2015 v 19:55 PM
Hmictrf je offline   Profil uživatele Hmictrf   Find more posts by Hmictrf   Foto galerie člena Hmictrf   Click here to Send Hmictrf a Private Message   Add Hmictrf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 86

Něco k soláru i tady: http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

Náhoda je příjemný polštář k odpočinku pro všechny,kteří by chtěli vše to božské,naplněné smyslem a ukazující cíl,z kosmu vyloučit,a to ve prospěch jalové myšlenky,že vesmír postrádá účelné uspořádání a že vznikl sám ze sebe. H.FRITSCHE

Old Post 16-04-2015 v 06:40 AM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 87

taky prihodim jeden muj postreh pro lidi kteri odsuzuji benzinaky jelikoz tam v tom potahu citi benzin... mozna bude problem v tom ze ten konec brka strkate prilis blizko knotu (do modreho plamenu dole) coz je chyba, nejlepsi je zapalovat tim hornim zlutym plamenem, tam uz je benzin vypaleny... jinak nejvetsi zlo asi budou sirky kdyz je nenechate rozhoret a naopak nejzdravejsi na 100% lupa nebo mozna i ten laser kterej dokaze zapalit... ja kazdopadne zapaluju nejcasteji zippakem a vubec mi to nevadi ale obcas sahnu i po klasickym plynu

Old Post 13-06-2015 v 13:21 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RoyalHarvest
Stálý Člen

Karma uživatele RoyalHarvest - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 88

Je mi to jedno, prakticky čímkoliv, co je po ruce. Neumím, narozdíl od doutníkářů, ocenit lahodnost připálení například cedrovým dřívkem. Přijde mi, že je to hlavně o chuti brčka, než o tom, čím podpaluji

Don't worry, be happy!

Old Post 07-10-2015 v 19:52 PM
RoyalHarvest je offline   Profil uživatele RoyalHarvest   Find more posts by RoyalHarvest   Foto galerie člena RoyalHarvest   Click here to Send RoyalHarvest a Private Message   Add RoyalHarvest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RoyalHarvest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 89

obvykle normálně zapalovač, nikdy jsem nad tím nepřemýšlela, ale je fakt že už jsem si připálila od sporáku, od svíčky, od hořící čarodějnice (na čarodky na vesnici u kámošky)

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 05-04-2016 v 12:31 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 90

citace:
Původní příspěvek od TheLittleOne
jsem si připálila od hořící čarodějnice


Tak to je dobrý, takový neotřelý :-) Dávám palec nahoru!

Old Post 05-04-2016 v 16:58 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 91

citace:
Původní příspěvek od ten_hodnej
taky prihodim jeden muj postreh pro lidi kteri odsuzuji benzinaky jelikoz tam v tom potahu citi benzin... mozna bude problem v tom ze ten konec brka strkate prilis blizko knotu (do modreho plamenu dole) coz je chyba, nejlepsi je zapalovat tim hornim zlutym plamenem, tam uz je benzin vypaleny... jinak nejvetsi zlo asi budou sirky kdyz je nenechate rozhoret a naopak nejzdravejsi na 100% lupa nebo mozna i ten laser kterej dokaze zapalit... ja kazdopadne zapaluju nejcasteji zippakem a vubec mi to nevadi ale obcas sahnu i po klasickym plynu


Lupa / laser... teda slusny kvuli zdravi, kdyz pak do sebe tahas tolika dymu

Se zippakem taky nemam problem... na prvni zapaleni to stejne netaham do plic, takze to je jedno (vetsinou tam totiz zacejtim ten papirek... tfuj).

Jinak co zapalovac v aute? (Nee, vazne nehulim kdyz ridim, ale tak me to napadlo kdyz ste takovy gurmani... me osobne to je fuk)

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 05-04-2016 v 23:23 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kloferr
Nový Člen

Karma uživatele kloferr - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 92

Nejlepší je konopný lanko nebo dlouhý zápalky (samozřejmě zapalovat až vyhoří síra ) . Zapalovač kazí chuť zbytkama plynu. Nemá to extrémní vliv na chuť ale jde to poznat.

Old Post 04-05-2016 v 14:48 PM
kloferr je offline   Profil uživatele kloferr   Find more posts by kloferr   Foto galerie člena kloferr   Click here to Send kloferr a Private Message   Add kloferr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Pohodička Příspěvek č. 93


K odpalu brk používám plynovej triskovej zapik od Colibri, vyšel na necelej litr, ale už ho mám takový tři roky a je pořád jako novej.

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 04-11-2016 v 15:29 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 94

Zapalovaš u mě měl vždycky vliv na chuť, ale především u mě ovlivňoval i stav v podobě bolesti hlavy při vystřízlivění, začal jsem používat sirky, samozdřejmě až po vyhoření síry, ale i to mě časem přestalo uspokojovat tak jsem přešel na solární šlukování no ale problémem se staly dny kdy nesvítilo slunce a ja měl chuť na prda :-D Bylo to také dobré k tomu že jsem omezil hulení na slunečné dny :-D No ale postupem času jsem přešel Na vaporizaci, a teď už nic jiného :-D Vaporizuju všechny byliny které jsou mi dostupné a o kterých se něco dozvím :-D Kdykoliv mám nějaké neduhy, obracím se na bylinky :-) ;-)

Old Post 04-11-2016 v 19:59 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9806010 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív