Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Ketrou odrudu?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 1

Zdravim,

jak uz jsem se nekolikrat zminoval, chystam se k nakupu u Seeds. Rozhdodl jsem se investovat 1200 az 1300 Kc. No a potrebuji radu ohledne vyberu seminek. Udelal jsem si uzsi vyber podle prostredi, kde se dana odruda pestuje a samozrejme podle ceny.

Zustaly tri kandidati - <b>Power Plant</b> je prvni z nich. Zaujal me predevsim paradnim vzhledem a enormnim rustovym potencialem (vysoke vynosy). Navic, nevim, jestli je to vyhoda, nebyl nikdy (snad) hybridizovan. Druhy z nich - <b>Skunk Passion</b> me zaujal velkym doporucenim "autoru" Seeds a mj. take tim, ze je to Skunk ;-) A podledni - <b>Durban Poison</b> me dostal "povznasejicim" high (coz by me dost zajimalo) a take tim, ze nebyl nikdy hybridizovan.
Otazka zni: kterou z nich byste brali Vy?

Chci Vas subjektivni nazor na to, kterou byste si vybrali Vy (!), protoze je mi k nicemu, kdyz mi nekdo napise, ze musim dopodrobna napsat, co od toho ocekavam. Hlavne kvuli zkusenostem.

Predem diky.

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 10-02-2001 v 16:18 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teabooster
Grower Team

Karma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 284 

Pohodička Příspěvek č. 2

Zdravim,
koukám,že Ti nikdo nechce pomoc vybrat bombičku.
Podle mě už si si bombičky vybral a ted ke který se přiklonit.Nemam vlastní zkušenost ani z jednim modelem,ale viděl jsem a kouřil Durban Poison a určitě jako dobrý.Ale já bych se přiklonil a pomohl v rozhodování k Power Plant,protože ktý jsem se dostal jenom tak okrajově a podle toho jaký byly pěstební podmínky a nakonec výsledek to bylo úžasný.Kytky byly pěstovaný fakt v provizorních podmínkách a na kvalitě se to asi ani neodrazilo,Takže možná docela nenáročnej model a zhulka dobrá.
Takže jak chceš..............všechno jsou bomby

Old Post 06-03-2001 v 20:55 PM
teabooster je offline   Profil uživatele teabooster   Find more posts by teabooster   Foto galerie člena teabooster   Click here to Send teabooster a Private Message   Add teabooster to your buddy list     Navštiv homepage uživatele teabooster! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 3

Já se taky přiklánim k některému z těchto modelů - já bych vybral Skunk passion.
Ale bejt tebou na to co u těch semínek o nich píšou bych moc nedal. Jako to povznašejí" high nebo obrázek u kytky (já mám shivu shanti1 a ve skutečnosti nevypadá jako na obrázku) atd. To vše je subjektivní názor, na každého asi špek působí jinak takže co se zdá jednomu povzášející to se druhému nemusí zdát.
Takže se rači zaměř na důležitější věci jako kdy do má kvést, jaký to bude mít přibližné výnosy atd.
Jo hodně doporučovanej model je Early skunk od sensiseeds.

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 06-03-2001 v 21:36 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BLUEBARY
Nový Člen

Karma uživatele BLUEBARY - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 11 

Organika Příspěvek č. 4

Chcel bi som sa opytat,ake semena bi som mal pouzit na 1-krat co skusam indoor??objednal som si z bushdoctor 5 semienok orangebud.5 northenlightx11 a chcem s opytat ci som zvolil dobre.?ja si myslim ze ano.aj tak v celom inndoor pestovani mam veliky zmetok,pretoze kazdy den sledujem grower.cz a uz sa mi to vsetko mily!chcem skusit micro-grow,pretoze som obmedzeny pristorom a vobec sa neviem rozhodnut aky sodik tam mam dat.skrina ma rozmery:100x80x80.(vyska,sirka,dlzka" ak je to mozne tak bi som chcel pocut odbornikov-VAS.prosim poradte!dik

Old Post 17-10-2001 v 13:08 PM
BLUEBARY je offline   Profil uživatele BLUEBARY   Find more posts by BLUEBARY   Foto galerie člena BLUEBARY   Click here to Send BLUEBARY a Private Message   Add BLUEBARY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Upozornění IN..... indica především Příspěvek č. 5

Zdar .

Pro začátek není důležité jaký model jsi koupil jde spíše o druh - indica / sativa , a jelikož indica jsou malého vzrůstu a mnoha větví a sativa vysokého vzrůstu a řídké větve . Z toho vyplívá že první co zjistím zda kupuji indicu nebo sativu .

S tim sodíkem ted přesně nevím , měla by stačit 100-150W ale tohle si najdi v tomhle threadu http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=581 jako spoustu dalších věcí na kterých se tady ptáš .

Měj se čau

Old Post 17-10-2001 v 14:07 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seňorita Lamparez
Stálý Člen

Karma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 6

Ahoj, no semínka sis vybral úplně exkluzivní . A tu lampu bych viděla tak na 250w a pokud nemáš moc vyřešený větrání tak možná i 150w. Já mám sice v ještě trochu menším prostoru 400w ale skříň mám vyšší a chlazený stínítko. No ale pokud máš to větrání nějak vyřešený tak doporučuju těch 250watů. Zrovvna před 5 min. jsem četla že Northen lights jsou dobrý v tom že tolik nezaváněj (i když je stejně budeš cejtit), takže pokud nemáš filtr na vzduch tak jsi koupil jednu z nejlepších věcí cos mohl.

Mnoho úspěchů přeje s. Lamparez

Pod tímto nickem píší Yawn a Getluna.

Old Post 17-10-2001 v 14:08 PM
seňorita Lamparez je offline   Profil uživatele seňorita Lamparez   Find more posts by seňorita Lamparez   Foto galerie člena seňorita Lamparez   Click here to Send seňorita Lamparez a Private Message   Add seňorita Lamparez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BLUEBARY
Nový Člen

Karma uživatele BLUEBARY - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 11 

Pohodička hlava Příspěvek č. 7

nazdar,

chcem vam podakovat za rady a myslim ze orangebud je indica takze by nemal byt problem,co sa tyka toho priestoru.kupil som 150 w sodik za 537.-sk co si myslim ze nieje zle.ostatne komponenty mam v skole na praxy a lampy a vsetko mi dava dokopy majster na praxi.pohodicka.neskor sa ozvem co a ako.zatial dik!

Old Post 17-10-2001 v 15:47 PM
BLUEBARY je offline   Profil uživatele BLUEBARY   Find more posts by BLUEBARY   Foto galerie člena BLUEBARY   Click here to Send BLUEBARY a Private Message   Add BLUEBARY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 8

Zdravím
Nechcu zakládat nový téma.Tady je to už pár let mrtvý tak snad to nebude autorovi vadit a navíc se to sem i hodí...
K věci.Mám na vás prosbu o pomoc s výběrem modelu na příští rok.Semena mám v plánu nakoupit na cannafestu tak proto to řeším už teď.
Našel sem několik modelů který by mi podle popisu seed bank mohly vyhovovat,ale už sem nenašel žádnej report nebo popis od nějakýho growra abych se ujistil že popis odpovída skutečnosti.
Byl bych moc rád kdyby ste mi pomohli vybrat a vůbec nejlepší by byla osobní zkušenost někoho z vás.
De mi hlavně o dvě věci 1aby to dozrálo bez plísní,2síla kouře.Velkej výnos,suprová chuť atd. nejsou pro mě až tak důležitý,ale když to tam bude taky budu jedině rád.
Všechno sou to feminizovaný semena.Ty který sou označený hvězdičkou sou ty ke kterým se já nejvíc přikláním a myslím že by to mohlo být ono....
Nirvana: Swiss Cheese*
Master kusch
Kaya Gold
Pyramid seeds: Alpujarreňa*
Anubis
Northern Lights
Super Hash
T.H.seeds: Mob*
Critical Hog
Akorn
Chicle aka Bubbledawg
Tak vybírejte raďte doporučujte.3 nejčastěji doporučený modely koupím a příští rok budu pěstovat.Tak se snažte ať mám pěknou sklizeň.
Všem pomocníkům předem díky.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 21-09-2016 v 06:44 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 9

Na vynos THE INCREDIBLE BULK od dr.Krippling,Gold leaf od Roberta Bergmana,Dr. Underground - Crystal M.E.T.H. na chut Connoisseur Genetics East Coast Sour Diesel Haze,ale i Rare Dankness Seeds Ghost Train Haze #1 ,ovsem kazdy mame jine chute a pozadavky,jen jsem ti chtel trochu pomoci v rozhodovani. Tyto holky mi nikdy nezklamali. Hodne stesti pri vyberu.

alpine

Old Post 21-09-2016 v 21:39 PM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Basteleeeero
Stálý Člen

Karma uživatele Basteleeeero - 76% PěstitelskáKarma uživatele Basteleeeero - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od alpine
Na vynos THE INCREDIBLE BULK od dr.Krippling,Gold leaf od Roberta Bergmana,Dr. Underground - Crystal M.E.T.H. na chut Connoisseur Genetics East Coast Sour Diesel Haze,ale i Rare Dankness Seeds Ghost Train Haze #1 ,ovsem kazdy mame jine chute a pozadavky,jen jsem ti chtel trochu pomoci v rozhodovani. Tyto holky mi nikdy nezklamali. Hodne stesti pri vyberu.


Tvoj komentar ma naramne pobavil . Borec vyslovene vyzdvihol, ze mu pre neho NIE JE NAJPODSTATNEJSI VYNOS A CHUT, ty si mu tu poradil odrody prave na zaklade tychto atributov . Ak som to spravne pochopil, chce ich pestovat outdoor, nemyslim si, ze tieto odrody su vhodne do nasich podmienok. Taktiez pises, ze si mu chcel poradit v rozhodovani, pritom si mu vsak poradil odrody odlisne od tych, ktore spomenul- to moze sposobit to, ze bude v konecnom dosledku vyberat z vacsieho mnozstva odrod (a ja spravim to iste..).

Vzhladom na to, ze som ziadnu z vyssie spomenutych odrod nevidel v akcii, skusim prispiet aspon svojimi postrehmi :-). Pises, ze ti zalezi na sile ucinku, po rokoch palenia tolerancia bohuzial stupa - to tu pozna polka Groweru . Nebolo by vhodnejsie pozriet sa na tento problem z inej strany? Co tak vypestovat overene odrody a vyrobit nejake extrakty - napr. hash, bho? V galerke je spomenutych vela kvalitnych modelov, co to u nas stihnu relativne bez plesne.

Spoliehat sa na popis vyrobcu sa naozaj neoplati, urcite by som zacal najskor tu.

Ake odrody si uz vonku vyskusal? Za mna ti momentalne mozem doporucit Killer Kush od Sweet Seeds - velky rastovy potencial, NESKUTCNE tvrde palky - velmi obsypane (cukroval uz po tyzdni kvetu), sklizen by som videl tak za 7 - 10 dni. Zatial som predcasne sekol 2 vrcholy kvoli malym loziskam plesne - niet sa comu cudovat, bolo hnusne.. Kludne sa potom mozes stavit na ochutnavku ;-).

Old Post 21-09-2016 v 23:34 PM
Basteleeeero je offline   Profil uživatele Basteleeeero   Find more posts by Basteleeeero   Foto galerie člena Basteleeeero   Click here to Send Basteleeeero a Private Message   Add Basteleeeero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 11

Ok,omlouvam se,nejak jsem prekouk,ze by to melo byt na outdor...sorry panove.

alpine

Old Post 22-09-2016 v 00:32 AM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 12

Zdravím
Asi sem se špatně vyjádřil ano je to na out.....
Vlákno nejlepší outdoor odrůdy sem projel několikrát tam i zpět,nejsem tu první den.Mimochodem tohle vlákno by chtělo promazat.Je tam plno takovýho toho no name a semínko od kamoša +některý ty popisy sou takový nic neříkající.To se pak člověk prokousává půlkou threedu a nedá mu to zhola nic.
Něco už sem vypěstoval převážně od Dutch passion,Paradise seeds,Sensi seeds,RQS a MOC.Někdy byl výsledek lepší jindy horší.Vždycky tomu něco chybělo nevím jak bych to řekl taková ta pověstná třešnička na dortu. A tak stále hledám.
Každej rok zasadím něco co už znám a vím co asi tak čekat+něco novýho abych si rozšířil obzory a možná snad kápl na tu odrůdu která by pro mě byla top.
Na světě stovky možná tisíce odrůd a já prostě nevěřím tomu že v ČR se dá s úspěchem pěstovat jen těch pár provařenejch.
Letos sem teda chtěl vyzkoušet všechny odrůdy nový nevyzkoušený,ale zároveň aspoň nějakou jistotu že s toho něco bude když nepojedu nic známýho.Proto tu žádám o vaše názory.
Odrůdy Swiss Cheese a Alpujarreňa- u obou výrobce udává odolná proti plísním a škůdcům.Sklizeň září když k tomu připočtu měsíc mělo by to do půly řijna dojet což je na můj styl pěstování OK.
MOB u toho píšou 100% indika délka květu 42-55 dní což je celkem málo.Otázka je kdy začne nakvítat indiky ale celkově reagují dobře tak by to problém být neměl.Co se týče náchylnosti na plísně tak sem k tomuto modelu nenašel nic.....
Killer kush od sweet seeds mi doporučilo už několik lidí nezávisle na sobě...No od sweet seeds sem měl Green poison a byl to takovej propadák že ještě dneska mě jímá hrůza.Takže než se odhodlám od nich ještě něco vzít tak to ještě nějakou dobu potrvá.
Tak snad sem tak nějak doplnil info o co mi de a snad někdo poradí.Každopádně díky všem za reakce Díky.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 22-09-2016 v 07:48 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 13

1. Alpujarreňa klidně zkus. Pyramid seeds jsou solidní seed banka. Několikrát jsem měl venku Anesthesii a jednou NL a oboje dojelo někdy do 10. října.
Pokud chceš něco ne moc okoukanýho, doporučim Ti La Blancu od Kannabie. Do půlky října hotová, výborná chuť, bez plísně... a výnos taky potěší.
2. proč by někdo pormazával vlákno starý 15 let?


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 22-09-2016 v 11:26 AM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 14

K tomu NL... ve skleníku mi to plesnivělo. Sklizeno předčasně, ale i tak to nebylo špatný. Dvě kytičky a celej skleník plnej (cca 5m2) byly to ohromný keře a musel sem to hodně ohejbat pod střechou. Stonky to mělo jak dětská ruka... fakt to v tom skleníku rostlo neuvěřitelně, ale ta vlhkost nakonec vadila.

Jinak za mě zkus něco od swiss seeds... alpnie rocket byla skvělá, ale už to neprodávaj. Teď sem nedavno koukal, maj ale Alpine Berry která stejně jako raketa dokáže přežít i dost chladný počasí. A ten švýcarskej sýr bude od těch švýcarů asi taky jiná liga než od Nirvany

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 22-09-2016 v 11:46 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witko69
Stálý Člen

Karma uživatele Witko69 - 32% PěstitelskáKarma uživatele Witko69 - 32% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 15

TH Seed jsou fajn. Ale ani jednu z uvedenych genetik neznam v praxi. PG-13 ovsem byla solidni. V poradku dozrala, zadne plisne, indikove geny Hash Plantu #13 zajistily rozumnou delku kvetu. Hog splnil ocekavani take. Pyramid Seeds - new York city auto - zadna slava, do dieselu hoodne daleko.
Netusim v Jake nadmorske vysce hodlas pestit, ale v mojich 350 mnm neni problem pro zajisteni dostatecneho proudeni vzduchu a pro slunecne sezone dozrat i prevazne sativy. Bangi Haze of Ace je velmi odolna vuci sedivce a taktez Reina Madre, Delicattessen, stoji za to. Mame pred sebou celou zimu, mozna jsi si avym zuzenym vyberem vytvoril prilis mnoho omezeni.

Old Post 22-09-2016 v 19:50 PM
Witko69 je offline   Profil uživatele Witko69   Find more posts by Witko69   Foto galerie člena Witko69   Click here to Send Witko69 a Private Message   Add Witko69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 16

Bruno,abych tedy k tomu autu neco doplnil,ja bych byl pro cesky podminky pro Dr. Underground - Kong 47,kratka doba kvetu,55 dni,mam tu 5 semen,z jara pujdou ven. Jeste jsem tuhle odrudu nejel,tak nemohu posoudit.

alpine

Old Post 22-09-2016 v 21:32 PM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9950720 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív