Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulení v práci - Tohle téma bych chtěl věnovat věcem, které se týkají kouření v práci
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12
Autor
Téma 
cypres
Stálý Člen

Karma uživatele cypres - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 177

huleni ve skole me nestvalo, obcas jsem to zkusil ale nyni v praci to radeji nepraktikuju, nevim jak by na me kolegine koukaly (pracuji take jako programator) kdybych prisel napaleny jak svi***
radeji si dam doma v pohode pri tom se podivam na hvezdy a zasednu k PC kde si neco zahraju, nejlepe nejake auta ty jsou pri tom nej. Nebo zahulim venku s kamosi to jetaky pohodka ..
bb growers!

Old Post 31-03-2009 v 15:08 PM
cypres je offline   Profil uživatele cypres   Find more posts by cypres   Foto galerie člena cypres   Click here to Send cypres a Private Message   Add cypres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sillium
Stálý Člen

Karma uživatele sillium - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 178

takže před prácí zahulím,dám visine a jdu makat.Sotva se dostávám z euforie tak končí směna já mám úkol splněn a jdu domů.no není to krásné......Pokud člověk nemá zodpovědnost např.(doktor,instruktor na tandemu atd.) tak proč nehulit.Jo a zahulte si a běžte si skočti na tandemu ze 4Km.Něco nepopsatelného.......................

Marihuana je jedna z nejobdivuhodnějších rostlin planety

Old Post 30-05-2009 v 00:13 AM
sillium je offline   Profil uživatele sillium   Find more posts by sillium   Foto galerie člena sillium   Click here to Send sillium a Private Message   Add sillium to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loopuch
Stálý Člen

Karma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 179

Dělam sem půl roku na stavbě zhulény imrvere bavilo mě to bo snikým nemusím nic řešit znám svůj ůkol a rychleji to uběhne fáračka...teď dělám v reklamce ůplně nový věci a v práci nefajčím bo bych se pořád na něco ptal a vypadal bychjag trouba...radši počkám zafajčím si vklidu po práci

Old Post 30-05-2009 v 13:58 PM
Loopuch je offline   Profil uživatele Loopuch   Find more posts by Loopuch   Foto galerie člena Loopuch   Click here to Send Loopuch a Private Message   Add Loopuch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flowtek
Stálý Člen

Karma uživatele flowtek - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 180

Myslim si ze pokud je clovek v klidu a nedela zbytecnej stres, tak muze fajcit kde chce. Ja osobne nehulim v praci, ale dost casto tam zmastenej dorazim. Pokud je prace vas konicek tak v ni hulit urcite...pokud je to votravna hloupost do ktery se ti kazdej den nechce, tak nehul.

Everybody loves Bob Marley

Old Post 30-05-2009 v 14:16 PM
flowtek je offline   Profil uživatele flowtek   Find more posts by flowtek   Foto galerie člena flowtek   Click here to Send flowtek a Private Message   Add flowtek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CzechMan
Stálý Člen

Karma uživatele CzechMan - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 27  

huleni v praci - ano ci ne? Příspěvek č. 181

Podle morálních kodexů by se v práci hulit nemělo (viz. alkohol), ale pomineme-li fakt tento a zbylý problém podrobíme řádné analýze, zjistíme, že odpověd je zcella jednoduchá.

Všechno se odvíjí od individuality kadého jedince. Jsou lidé, kteří i po sebemenším šloučku jsou téměř okamžitě nepoužitelní a stejně tak jsou lidé, kteří nemají problém po konzumaci poloviny jamajské úrody otočit kamion na pětníku, onen pětník sebrat, čtouce při tom chemicko-fyzikální tabulky psané tradiční svahilštinou, takoví lidé, co na tácku 30x30 cm odnesou 7 hrnků kafe, mlíko a cukřenku. Toto podmíněno jest schopností uvědomění si situace a mentální kontroly sebe sama, aneb schopností říci sám sobě, co ještě můžu a co už ne. Samozřejmě záleží také na tom, jakou práci vykonáváme. Pokud se jedná o čistě kreativní práci, kde není dán přesný výsledek Vašeho snažení(např. fotograf, malíř, spisovatel, do jisté míry i překladatel), troufám si řící, že pokud se nevyskytujete ve velkém (nebo jinak pro tento účel nevhodném) kolektivu , můžete se zhulit až do té míry, kdy ještě udržíte pracovní nástroj v rukou. Naopak existují povolání, kde je potřeba striktně se držet pravidel (soustruh apod.) a tím pádem je případná kreativita nežádoucí, lze hulení také schválit, ovšem pouze za předpokladu, že z Vaší práce se Vám stala rutina a jste schopni ji dělat "po slepu"(nebrat doslova) a že jste schopni udržet svou fantazii ve své hlavě ("jůů, tady přesně doprostřed toho tišťáku by se hodila zelená dioda....hm, nejsou tam na ni ďoury...to je jedni, chvíst to tam" ). Dále jsou zde povolání komunikativní (prodavač, učitel, nějaký obchodní jednatel o bůhví co ještě) u kterých je velký problém právě s onou komunikací, nehledě na to, že když se celou dobu musíte naprosto koncentrovat, tak si svůj stávek ani příliš neužijete. Naprosto pro hulení nejvhodnější povolání jsou ta, kde je velmi málo lidí, s kým přijdete do styku [např. skladník (ovšem ne příliš frekventovaný sklad), ...], tím pádem má váš stav nerušený průběh plný prožitků z pravého hulení . A pak jsou tu ještě vysněná povolání (majitel coffe shopu, balič jointů v coffe shopu, hlídač tropického ostrova, ...), kde hulení máte více-méně v popisu práce.

Podobně je to i se řízením - kdo je tak vyježděný, že na záchodě hledá ruční brzdu, může jezdit na hulený jenom když dokáže zvládnout svou opičku".

Na základě této analýzy jasně vyvozujeme, že stejně tak, jako pro někoho je riziko zhulit se, i kdyby třeba na poště lepil známky, tak může existovat soudce, který se chodí zkuřovat každou přestávku na cígo.

Osobně mám zkušenosti jenom se skladničením.

clandestino: "Selský skepticismus říká, že na Zemi je takové množství kultur, že nějaká se svými mýty do reality trefit musela."
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
A:"Ty pořád něco chceš! Víš co dělají v Tibetu když něco chtějí? Vzdají se nščeho jiného."
B:"Opravdu? Proto jsou asi tak silná světová velmoc."
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
Líza:"Jak oslovíte arcibiskupa?"
školník Willy:"Já ti zakroutím kejhákem ty černoprdelníku!"

Old Post 30-05-2009 v 23:25 PM
CzechMan je offline   Profil uživatele CzechMan   Find more posts by CzechMan   Foto galerie člena CzechMan   Click here to Send CzechMan a Private Message   Add CzechMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 345 

Re: huleni v praci - ano ci ne? Příspěvek č. 182

citace:
Původní příspěvek od CzechMan
Podle morálních kodexů by se v práci hulit nemělo (viz. alkohol), ale pomineme-li fakt tento a zbylý problém podrobíme řádné analýze, zjistíme, že odpověd je zcella jednoduchá.

citace:
Na základě této analýzy jasně vyvozujeme, že stejně tak, jako pro někoho je riziko zhulit se, i kdyby třeba na poště lepil známky, tak může existovat soudce, který se chodí zkuřovat každou přestávku na cígo.

Mno, já se na věc dívám z pohledu malíře a smysl čehokoliv z této definice ne a nenalézám. Ale věřím, že skladníci jsou vůči farizejům rozuměj - právníkům, - blahosklonnější? nO...

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 31-05-2009 v 02:27 AM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CzechMan
Stálý Člen

Karma uživatele CzechMan - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 27  

Re: Re: huleni v praci - ano ci ne? Příspěvek č. 183

citace:
Původní příspěvek od Hyde

Ale věřím, že skladníci jsou vůči farizejům rozuměj - právníkům, - blahosklonnější? nO...


spis sem to myslel tak, ze soudce rozhoduje o osudech ostatnich, tak to by nemuselo byt zas tak dobre, kdyby byl vycadeny

.......a beztak sem to psal na šrot, tak co?

clandestino: "Selský skepticismus říká, že na Zemi je takové množství kultur, že nějaká se svými mýty do reality trefit musela."
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
A:"Ty pořád něco chceš! Víš co dělají v Tibetu když něco chtějí? Vzdají se nščeho jiného."
B:"Opravdu? Proto jsou asi tak silná světová velmoc."
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
Líza:"Jak oslovíte arcibiskupa?"
školník Willy:"Já ti zakroutím kejhákem ty černoprdelníku!"

Old Post 31-05-2009 v 11:14 AM
CzechMan je offline   Profil uživatele CzechMan   Find more posts by CzechMan   Foto galerie člena CzechMan   Click here to Send CzechMan a Private Message   Add CzechMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
egzot
Stálý Člen

Karma uživatele egzot - 8% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 184

custe pracanti taky neco prihodim zhruba dva roky delam v jedne radeji nejmenovane tovarnicce (automobilovy prumysl) kde pracuju jako robotik operator kazdy den cucham nepredstavitelne mnozstvi laku a ruznych barev a redidel a cistidel takze se radsi v praci zhulim a do sve prace si zakutim vice mne to bavi a strach z toho ze by mne dymkove koureni nejak zneschopnilo a nebyl bych schopny fungovat v praci nemam ba naopak uvolni se mne stres atd takze komu to v praci neskodi at si da

gore

Old Post 31-05-2009 v 11:37 AM
egzot je offline   Profil uživatele egzot   Find more posts by egzot   Foto galerie člena egzot   Click here to Send egzot a Private Message   Add egzot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balda2
Nový Člen

Karma uživatele balda2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 185

citace:
Původní příspěvek od PiosOne
Hlavně o tom, jak vycházíte s kolegy, se šéfem apd. Protože mě to docela zajímá. Třeba přijdem na to, že dobry nápady a objevy dělají většinou kuřácí trávy a firmy nám budou proplácet naše domácí pěstírny, popř. vozit z Amstru konopí A nyní již přenechám místo dizkuzi...



Ahoj to s temi kuraky travy ma neco do sebe kdyz u nas v praci byl kreativni tym ktery vymyslel novou filozofiii pro zbytek zamestnancu (telemarketing) tak 4 lidi ze 7 palili pritom na celem oddeleni je to ta 8 z 50 kdyz jsme to rozjeli plnime plan na 200 % go tráva go

balda2

Old Post 30-11-2009 v 23:29 PM
balda2 je offline   Profil uživatele balda2   Find more posts by balda2   Foto galerie člena balda2   Click here to Send balda2 a Private Message   Add balda2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 186

Tak myslím, že zkouřenej člověk může dělat vlastně cokoliv, pokud je na to zvyklej a zvládá to že...
Zrovna jsem v práci a hulím brk )

Old Post 01-12-2009 v 01:13 AM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 187

Co oživit trochu tohle téma, pánové?
Jak jste na tom aktuálně vy?
Mě v minulý práci nabonzovali, tak jsem si šel k šéfovi líznout, v tu dobu jsem z toho ještě nebyl moudrej a mohl jsem je s tím výsledkem poslat do pr***, když jsem nebyl skrz to nikde zaevidovanej.
Teď už bych šel jedině na krev skrz to, že jsem chronickej kuřák travky.
Aktuálně v novym zaměstnání nehulim a asi ani nebudu, ona pak ta práce taky celkem přestane bavit, jak si zvyknete tam bejt zhulený a už je to daleko horší než předtím.
i když teď teda dělám v IT a občas jsem přemýšlel, že bych tady už něco smotnul, ale nechám to radši na doma, všude dobře - doma nejlíp ))
jo mimochodem mi šéf ostrahy u přijímacího pohovoru povídal: Kdo by tady chtěl kouřit, tak tu máme vymezený prostory, které jsou tam a tam, kdo by tady chtěl kouřit něco jinýho, tak určitě ne v areálu, takže nevim, jestli jsem naivní nebo mi tim chtěl naznačit, že jim nevadí, jak si vyhuluješ, hlavně když to neni na pozemku firmy. A to je to státní podnik.
Jinak na tomhle pohovoru jsem dokonce řekl, že jsem rekreační kuřák mařky a mym snem je mít krámek v Denveru, kde budu prodávat a pěstovat svoje byliny pod záštitou legalizace)))) docela jsem čuměl, když mi přišla nabídka pracovní pozice

Old Post 22-04-2016 v 12:45 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 188

Kamo taky sem delal v IT a parkrat sem zakouril... no pak sem toho uz moc nikdy neudelal, vzdycky sem zacal delat picoviny okolo a musel to dohanet po vecerech (mel sem to takovy volnejsi takze to nakonec taky slo). Ted makam rukama... cista hlava a huleni mi nedela problem. Ono asi dost zalezi co kdo dela... kdyz clovek musi trochu vic premejslet nebo snad ridit, tak radsi nehulit.

Jinak spis zalezi na konretnich lidech nez na tom jaka firma to je (statni nebo ne to je fuk)... dneska uz sou lidi tolerantni, ja si po dvou mesicich v novym zamestnani zapalil brcko pred mistrem o pauze (typek o dva roky starsi, hned druhej den v praci po nastupu tykacka), ale zase sou tam i konici pred kterejma to musis schovavat (takovy bonzaci jak si zminoval vyse).

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 22-04-2016 v 22:07 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Re: huleni v praci - ano ci ne? Příspěvek č. 189

citace:
Původní příspěvek od CzechMan
Podle morálních kodexů by se v práci hulit nemělo (viz. alkohol), ale pomineme-li fakt tento a zbylý problém podrobíme řádné analýze, zjistíme, že odpověd je zcella jednoduchá.

Všechno se odvíjí od individuality kadého jedince. Jsou lidé, kteří i po sebemenším šloučku jsou téměř okamžitě nepoužitelní a stejně tak jsou lidé, kteří nemají problém po konzumaci poloviny jamajské úrody otočit kamion na pětníku, onen pětník sebrat, čtouce při tom chemicko-fyzikální tabulky psané tradiční svahilštinou, takoví lidé, co na tácku 30x30 cm odnesou 7 hrnků kafe, mlíko a cukřenku. Toto podmíněno jest schopností uvědomění si situace a mentální kontroly sebe sama, aneb schopností říci sám sobě, co ještě můžu a co už ne. Samozřejmě záleží také na tom, jakou práci vykonáváme. Pokud se jedná o čistě kreativní práci, kde není dán přesný výsledek Vašeho snažení(např. fotograf, malíř, spisovatel, do jisté míry i překladatel), troufám si řící, že pokud se nevyskytujete ve velkém (nebo jinak pro tento účel nevhodném) kolektivu , můžete se zhulit až do té míry, kdy ještě udržíte pracovní nástroj v rukou. Naopak existují povolání, kde je potřeba striktně se držet pravidel (soustruh apod.) a tím pádem je případná kreativita nežádoucí, lze hulení také schválit, ovšem pouze za předpokladu, že z Vaší práce se Vám stala rutina a jste schopni ji dělat "po slepu"(nebrat doslova) a že jste schopni udržet svou fantazii ve své hlavě ("jůů, tady přesně doprostřed toho tišťáku by se hodila zelená dioda....hm, nejsou tam na ni ďoury...to je jedni, chvíst to tam" ). Dále jsou zde povolání komunikativní (prodavač, učitel, nějaký obchodní jednatel o bůhví co ještě) u kterých je velký problém právě s onou komunikací, nehledě na to, že když se celou dobu musíte naprosto koncentrovat, tak si svůj stávek ani příliš neužijete. Naprosto pro hulení nejvhodnější povolání jsou ta, kde je velmi málo lidí, s kým přijdete do styku [např. skladník (ovšem ne příliš frekventovaný sklad), ...], tím pádem má váš stav nerušený průběh plný prožitků z pravého hulení . A pak jsou tu ještě vysněná povolání (majitel coffe shopu, balič jointů v coffe shopu, hlídač tropického ostrova, ...), kde hulení máte více-méně v popisu práce.

Podobně je to i se řízením - kdo je tak vyježděný, že na záchodě hledá ruční brzdu, může jezdit na hulený jenom když dokáže zvládnout svou opičku".

Na základě této analýzy jasně vyvozujeme, že stejně tak, jako pro někoho je riziko zhulit se, i kdyby třeba na poště lepil známky, tak může existovat soudce, který se chodí zkuřovat každou přestávku na cígo.

Osobně mám zkušenosti jenom se skladničením.



6 let pozadu ale nedalo mi to... je to blbost... čim větší rutina tim větší rizika, ještě se pak zhulit aby se na to člověk nesoustředil už vůbec... no nevim. Znám to z praxe, ty lidi co už to maj zažitý to prostě vojebávaj, s pocitem že maj odmakáno dost a ví přesně co a jak. Zatimco ty co to ještě nemaj tak zažitý se na to víc koncentrujou, kontrolujou, dodržujou přesně postupy.

To samý s řízenim. Já už zažil takovejch schumacherů vyježděnejch co říkali že to vklidu zvládnou... většinou to byly plechy, ale jeden to už nerozdejchal (RIP). Ona taková únava je asi něco jako pár piv... můžeš si nalhávat co chceš, ale stejně dobrý reflexy po jointu nebudeš mít ikdyby ti nedělalo problém vyhulit tu jamajskou úrodu a pořád fungovat. (To že člověk jezdí opatrněji zhulenej, aspoň u mě to tak je, je sice pravda... ale nevíš jakýho kokota potkáš a pak ti ty milisekundy během kterejch reaguješ můžou zachránit život).

Já s tebou v podstatě souhlasim... záleží kdo jak zkousne to brčko i na tom co kdo dělá. Jenom tohle byly hodně špatný příklady.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 22-04-2016 v 22:39 PM

Old Post 22-04-2016 v 22:25 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sir_Major
Stálý Člen

Karma uživatele Sir_Major - 88% PěstitelskáKarma uživatele Sir_Major - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 190

Ja si myslím že je to spíše o zvyku než o tom co člověk dělá. Ja jsem strojník (bagrysta) v práci nehulim protože mi to opravdu nedělá dobře. Panikařím, neumím si poradit s kde jakou karvinou atd. Přesto že někteří moji kolegové jsou spálení od chvíle kdy ráno otevřou oči až do chvíle kdy je večer zavřou. Jsou prostě zvyklí být ve stavu a naučili se na tom fungovat. Ja to několikrát zkoušel a nechci. Každý musí sám posoudit jestli chce nebo né.

Old Post 23-04-2016 v 12:02 PM
Sir_Major je offline   Profil uživatele Sir_Major   Find more posts by Sir_Major   Foto galerie člena Sir_Major   Click here to Send Sir_Major a Private Message   Add Sir_Major to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gyzmo
Stálý Člen

Karma uživatele gyzmo - 89% PěstitelskáKarma uživatele gyzmo - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 191

Já v práci nehulím,pač když se zmastím tak bych bych byl línej a nic bych neudělal,ale je to individuální,záleží jakou práci člověk vykonává ,jak silnej je kuřák a taky co pálí za model

Old Post 23-04-2016 v 16:05 PM
gyzmo je offline   Profil uživatele gyzmo   Find more posts by gyzmo   Foto galerie člena gyzmo   Click here to Send gyzmo a Private Message   Add gyzmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 192

zdarec,no já dělám na soustruhu a kdybych se odpálil asi bych se v těch tolerancích co tam mám neudržel a měl ty rozměry uplně bokem..takže radši ne .. ono je celkově pohodlnější dojít "utahaný" z práce,otevřít pivko,odpálit bong a vyvalit se

Old Post 25-04-2016 v 22:03 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5464150 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív