Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Funguje nyní někomu "Karma"........
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Skunk.....
Stálý Člen

Karma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 245 

Palec dolů Příspěvek č. 1

Zajímalo by mě jestli vám funguje karma, po nakliknutí se u mě nic neděje........

- ten problém je u mě nebo i u vás??????????????
High.

Old Post 20-10-2001 v 12:41 PM
Skunk..... je offline   Profil uživatele Skunk.....   Find more posts by Skunk.....   Foto galerie člena Skunk.....   Click here to Send Skunk..... a Private Message   Add Skunk..... to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Limba,CsC
Stálý Člen

Karma uživatele Limba,CsC - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 94 

Dotaz Karma ???? Příspěvek č. 2

Tady tahle (místní) karma funguje naprosto bez problémů, ale ta, co má ohřívat vodu pro celou rodinu, ta stará svině, ta nefunguje vůbec. Tak nevím, chyba bude asi u mě, co ?

....snažím se!!!

Old Post 20-10-2001 v 18:15 PM
Limba,CsC je offline   Profil uživatele Limba,CsC   Find more posts by Limba,CsC   Foto galerie člena Limba,CsC   Click here to Send Limba,CsC a Private Message   Add Limba,CsC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iJoJo
Stálý Člen

Karma uživatele iJoJo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 93 

Ani mne nie Příspěvek č. 3

No, otazne je, ci mas na mysli tu karmu v pravom dolnom rohu alebo tu hned pod nickom. Ta pod nickom nefunguje.
Mne sa vsak pod Internet Explorerom 5 pre Macintosh vobec ta karma v pravom dolnom roho nezobrazi, preto nemozem ani nic kliknut. Proste pod IE pre Apple Mac to nefunguje.
Teraz pouzivam Mozillu (na nej je postaveny Netscape 6.1) a ziadne problemy nemam.
Tak neviem.

Old Post 20-10-2001 v 22:08 PM
iJoJo je offline   Profil uživatele iJoJo   Find more posts by iJoJo   Foto galerie člena iJoJo   Click here to Send iJoJo a Private Message   Add iJoJo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iJoJo
Stálý Člen

Karma uživatele iJoJo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 93 

Palec dolů Tak znova Příspěvek č. 4

No, teraz som prisiel na to, ze sa mi sice pod Mozillou ikona zobrazi, ale tiez sa po kliknuti nic nestane.
Asi to bude chyba v PHP kode.

Old Post 20-10-2001 v 22:10 PM
iJoJo je offline   Profil uživatele iJoJo   Find more posts by iJoJo   Foto galerie člena iJoJo   Click here to Send iJoJo a Private Message   Add iJoJo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skunk.....
Stálý Člen

Karma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% PěstitelskáKarma uživatele Skunk..... - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 245 

Palec dolů :) re: iJoJo Příspěvek č. 5

myslím tu karmu dole vpravo, ne tu co máme doma

- jasně to je ten problém, když kliknu tak nic asi se to nějak porušilo ten program nebo nevim , Halóóóó Carlosi co stím je???

Old Post 21-10-2001 v 20:10 PM
Skunk..... je offline   Profil uživatele Skunk.....   Find more posts by Skunk.....   Foto galerie člena Skunk.....   Click here to Send Skunk..... a Private Message   Add Skunk..... to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 6

Karma by měla fungovat stále jak má (tzn. žádné úpravy jsem nedělal). Nezapomeňte, že ikonka karmy u příspěvku sloužící k jejímu upravení není zobrazena neregistrovaným členům. Takže musíte být zalogováni do fóra se zapnutými cookies.

Jediný zádrhel, který mě napadá: browser musí pro to aby otevřel pop-up okno pro upravení karmy samozřejmě podporovat javascript.

Old Post 23-10-2001 v 13:45 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YAHMAN
Stálý Člen

Karma uživatele YAHMAN - 79% PěstitelskáKarma uživatele YAHMAN - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 7

Mel jsem to taky(byl jsem zalogovaney a karma nesla otevrit), ale samo to zaclo zase fungovat.

Old Post 23-10-2001 v 15:31 PM
YAHMAN je offline   Profil uživatele YAHMAN   Find more posts by YAHMAN   Foto galerie člena YAHMAN   Click here to Send YAHMAN a Private Message   Add YAHMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1727780 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív