Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Listová plíseň , typy a postřiky , jak na ni ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 81

padlí jak z učebnice... Holky jsou v růstu, takže jak píše Microft, Discus.. a rychle než se to rozleze..

Old Post 03-11-2013 v 22:59 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 82

Ještě bych otrhal napadené části (pokud jich není mnoho) v druhé případě pořádně smýt a nastříkat...ale opakuj postřik, jinak se to vrátí. Padlí je hnus..chce to vyčistit celou pěstírnu savem a všechno okolo také, jinak se toho nezbavíš.. (popřemýšlej také, kde se ti to tam vzalo!) ať se to podaří, držím pěsti.

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Old Post 05-11-2013 v 08:01 AM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syntek
Stálý Člen

Karma uživatele Syntek - 40% PěstitelskáKarma uživatele Syntek - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 83

Díky, to fakt nevím kde si mo to tam vzalo, skřín mám malou a je daná v uzavřené dílně, už sem něco protrhal a odpoledne valím pro bioton, nebo je něco lepšího?

Old Post 25-08-2014 v 09:45 AM
Syntek je offline   Profil uživatele Syntek   Find more posts by Syntek   Foto galerie člena Syntek   Click here to Send Syntek a Private Message   Add Syntek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 84

Náhodou jsem narazil na toto téma a konečně jsem přišel na to co mi zdecimovali před lety pěstování a v tom klasickem treadu o nemocech rostlin mi nikdo nebyl schopen poradit.
Tak "upuju" tento tread y třeba to někoho zachrání, tak jak by to tenkrát zachránilo mne, kdybych ho našel

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 21-10-2019 v 18:38 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freelancer
Stálý Člen

Karma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2019
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 85


Ahoj lidi jsem 5ty týden v květnu a tohle se mi objevilo na listech prosím o radu. Moc děkuji
Teplota přes den 27, noc 19 a vlhkost den 45%,noc 70%

Old Post 28-10-2019 v 06:10 AM
Freelancer je offline   Profil uživatele Freelancer   Find more posts by Freelancer   Foto galerie člena Freelancer   Click here to Send Freelancer a Private Message   Add Freelancer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 86

Spíš mi to přijde jako nedostatek živin. Jaké máš Ec a ph zálivky, výtoku a jaké medium ?

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 28-10-2019 v 06:35 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freelancer
Stálý Člen

Karma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2019
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 87

Zdar jedu hlínu light mix ec zálivky mám 1,6 a na výtoku na té poškozené kytice je 2 a na kytkach co jsou v pohodě je výtok 1,6.

Old Post 28-10-2019 v 06:39 AM
Freelancer je offline   Profil uživatele Freelancer   Find more posts by Freelancer   Foto galerie člena Freelancer   Click here to Send Freelancer a Private Message   Add Freelancer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 88

A pH ?
Ec 2 bych řekl není zas tak moc, aby to kytice udělalo toto. Tak pak mne napadá blokace příjmu živin skrze špatné PH.
Nebo nějaká nemoc, ale to ti nepomůžu, nic takového jsem na lýtkách ještě neměl.

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 28-10-2019 v 06:42 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freelancer
Stálý Člen

Karma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2019
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 89

pH jedu 6,3 výtok jsem neměřil ale dnes změřím . Moc díky za pomoc

Old Post 28-10-2019 v 06:45 AM
Freelancer je offline   Profil uživatele Freelancer   Find more posts by Freelancer   Foto galerie člena Freelancer   Click here to Send Freelancer a Private Message   Add Freelancer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 90

Často je pH výtoku značně odlišné od pH zálivky. Tak to zkus změřit a uvidíš ;-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 28-10-2019 v 07:18 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seedway
Stálý Člen

Karma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% PěstitelskáKarma uživatele Seedway - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 91

Letos na Cannafestu mi nějakej Španěl že SuperStrains radil,že na plísně je nejlepší česnekovy výluh.Rozmackat asi 10 stroužků do 5litru vody,hodinu vařit.Pak nechat vychladnout,přecedit přes hadr a jeto.postrikovat v růstové fázi.

Old Post 20-12-2019 v 16:39 PM
Seedway je offline   Profil uživatele Seedway   Find more posts by Seedway   Foto galerie člena Seedway   Click here to Send Seedway a Private Message   Add Seedway to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0802300 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív