Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Potřebuju pomoc, poradíte???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
TNTrin
Nový Člen

Karma uživatele TNTrin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 3  

Potřebuju pomoc, poradíte??? Příspěvek č. 1

Mam veliky problem s migrenama, mam je uz odmala ale v poslednich par letech kazdej mesic s presnosti par dnů a nekdy i dvakrat, jsem odepsana na tri dny z normalniho zivota a uz mi z toho zacina hrabat.. to byl duvot proc jsem se zacla zajimat o konopí, ale nemám vůbec zadne zkusenosti ani nikoho kdo to huli neznam. doktori mi nepomuzi.. nemam tuseni kde sehnat masticku natos listy a palice... podarilo se mi sehnat akorat nejakou susenou listovinu a nekdo mi poradil do olivového oleje a zkusit brat po zlickach.... opravdu by mne zajimalo jestli nemate v okoli nekoho kdo víc trpí na migreny a má s tím zkusenosti a tak..
hodne a dlouho zvracim takze mne napado akorat koureni, ale nevim jaké to bude mít ucinky na zhuntovany organizmus...

Old Post 18-01-2005 v 21:56 PM
TNTrin je offline   Profil uživatele TNTrin   Find more posts by TNTrin   Foto galerie člena TNTrin   Click here to Send TNTrin a Private Message   Add TNTrin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murphy
Stálý Člen

Karma uživatele Murphy - 93% PěstitelskáKarma uživatele Murphy - 93% PěstitelskáKarma uživatele Murphy - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 69  

Zdraví migrena Příspěvek č. 2

Ahoj Tntrin...
Ja bohuzel s migrenou zkusenosti nemam,ale zkus se podivat na tuhle diskusi, kde se probiraji ucive lecinky konopi...myslim ze je zminen i onen lecivy ucinek proti migrene....

http://grower.cz/forum/showthre...16&pagenumber=1

..jinac z toho listi by se zrejme nechala udelat mast...pro navod k jeji vyrobe zkus pouzit hledani....

Doufam, ze tu budou jini, kteri pomohou lepe a tobe bude lip.. mej se

70w v-scrog, bubler ala G_man

Murphyho políčko 2005

Old Post 18-01-2005 v 22:29 PM
Murphy je offline   Profil uživatele Murphy   Find more posts by Murphy   Foto galerie člena Murphy   Click here to Send Murphy a Private Message   Add Murphy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TNTrin
Nový Člen

Karma uživatele TNTrin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 3

Diky Marphy..
uz jsem to tu prolezla a musim rict ze se trosku stydim.. mnela jsem to udelat prvne ale stejne bych si asi napsala o radu..
jistotu mi ale nikdo nedá ze to pomuze a ja cekam na dalsí zachvat s hruzou.... mam pocit ze ta masticka nemuze pomoct..
knecemu jsem ale prece jenom dosla.. muj pohled na konopí se otocil o 180 stupnů.. vím víc a o to tu asi jde... diky.

Old Post 18-01-2005 v 23:12 PM
TNTrin je offline   Profil uživatele TNTrin   Find more posts by TNTrin   Foto galerie člena TNTrin   Click here to Send TNTrin a Private Message   Add TNTrin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Galen Aldaron
Stálý Člen

Karma uživatele Galen Aldaron - 63% PěstitelskáKarma uživatele Galen Aldaron - 63% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 150  

Palec nahoru Příspěvek č. 4

Ahojky, nevím, jak moc jsi to tady zatím pročetla a co tu všechno je, taxe ti pokusim taky trošku pomoct ...

... píšu sem zkrácený text z knížky Konopí pro zdraví, od Chrise Conrada:

Nejlepším lékem pro postiženého je zjistit, jaké okolnosti a aktivity záchvatu předcházejí a zabránit jeho spuštění. Ovšem pokud je záchvat již v plném proudu, nejlepším lékem je spánek v tmavé místnosti a kombinace analgetik a antimimetik. Cannabis přirozeně spojuje vlastnosti těchto léků a může pacientovi pomoci usnout. (-tedy užít cannabis jakožto přirozené analgetikum a antimimetikum, pokud tomu rozumím) . Ještě před použitím antipirinu a jeho derivátů je nejlepším lékem na migrénu tinktura z gelsemia ( extrakt ze žlutých jasmínových keřů) spolu s tinkturou či extraktem z cannabisu. Dalším záchvatům je možné předcházet pravidelným užíváním malého množství cannabisu. Svědectví pacientů a malé množství ukončených studíí účinků CBD (obsažené hlavně v listech, ale v menším množství i v palicích- záleží taky na "modelu" ) potvrzuje, že pro léčbu marihuanou jsou vhodnější listy než květy.

Pak eště citace nějaké zasloužilé migrénistky:"Třpitivé a jiskřící vizuální efekty, které záchvatu pokaždé předcházely, mě vyčerpávaly natolik, že jsem nebyla schopná se dívat na tabuli." ... paxe jí lékaři snažili neúspěšně pomoct a pak zkusila trávu, a po jednom či dvou šlucích a krátkém odpočinku nevolnost a bolest hlavy zmizely. "Hned co jsem začala mít třpytící se vidiny, které mě upozorňovaly na blížící se záchvat migrény, vzala jsem si trochu cannabisu a na chvilku jsem si zdřímla. " Migréna tak vlastně odezněla dřív, než vůbec začala, a tak mohla po půldruhé hodině pokračovat v běžné činnosti. Když její starší dcery začaly zakoušet migrénu, tak jim poradila, aby zkusily cannabis. Také jim velice pomohl.

.... ták, koukám, že to má i šťastnej konec, to mě těší! Nechť i Tobě pomáhá!

Inability to accept the mystic experience is more than an intellectual handicap. Lack of awareness of the basic unity of organism and environment is a serious and dangerous hallucination. (Alan Watts)

Naposledy upravil Galen Aldaron 21-01-2005 v 22:30 PM

Old Post 21-01-2005 v 22:19 PM
Galen Aldaron je offline   Profil uživatele Galen Aldaron   Find more posts by Galen Aldaron   Foto galerie člena Galen Aldaron   Click here to Send Galen Aldaron a Private Message   Add Galen Aldaron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thc Caster
Nový Člen

Karma uživatele Thc Caster - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 5

Muzu dodat ze sve vlastni zkusenosti. Ony trpici se vizualni efekty nejakou chvili trvaji nez nastane skutecna migrana s nasledkem absolutni nevolnosti -> zvraceni( u me to teda tak bylo), take mi bylo doporuceno vyzkouset cannabis, ale to uz jsem byl stalym uzivatelem a nejak me nenapadlo si jit do migreny zahulit . Me to maximalne pomohlo tak doufam ze to tak pomuze i tobe. Hodne stesti!

Old Post 25-01-2005 v 08:02 AM
Thc Caster je offline   Profil uživatele Thc Caster   Find more posts by Thc Caster   Foto galerie člena Thc Caster   Click here to Send Thc Caster a Private Message   Add Thc Caster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hehelum
Stálý Člen

Karma uživatele hehelum - 61% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 6

Zdar, zrovna dneska sem mel zachvat migreny, klid, pohoda, sedim u telky, cumim na Sebrleho jak bezi 1000 metru, rikam si:parada, za chvilku si pujdu zahulit s kamosem, a najednou blik, a uz tam byla takovata hnusna mzitka, hned sem si lehnul, a cekal zazvonil kamos sel sem a rekl sem mu(ja debil) sory nemuzu mam migrenu. On neco jeste rikal ale ja uz se potacel lehonut si, pak me zacala bolet hlava.... Bolela me fakt silene, uz sem nemohl a konecne to skoncilo, ted uz je mi docela dobre, a tak sem zacal hledat na groweru neco o migrene, a hle: tenhle thread. Priste az uvidim ze zacinam mit mzitky pred ocima tak si dam sluka, dva a bude pohoda. Ale trochu se bojim ze to tu bolest hlavy zintenzivni, prosim vas, je tu nekdo kdo to dela tak ze kdyz mu zacne migrena da si prda? Funguje to opravdu? Dik za odpovedi.
peace my ganja brothers:-)

Old Post 12-03-2006 v 19:57 PM
hehelum je offline   Profil uživatele hehelum   Find more posts by hehelum   Foto galerie člena hehelum   Click here to Send hehelum a Private Message   Add hehelum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raddy
Nový Člen

Karma uživatele raddy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 7

Ahojte

Len nedavno sa zistila priama suvislost medzi silnymi migrenami a defektom v srdcovej priehradke-otvor v srdci tam kde byt nema.

Dobry kardiolog by to mal vediet, takze preventivne si skuste vybavit kardiologicke echo vysetrenie, aby sa vylucila tato pricina...Chce to ale skuseneho kardiologa.
V pripade ak sa potvrdi tato pricina, je uz dnes mozne otvor upchat neivazivne specialnou zaplatou, vo vela pripadoch nasleduje takmer 100% odstranenie migren.
Zakrok trva kratko a vyzaduje len minimalnu dobu na zotavenie a je neinvazivny.

Raddy

Old Post 20-03-2006 v 13:28 PM
raddy je offline   Profil uživatele raddy   Find more posts by raddy   Foto galerie člena raddy   Click here to Send raddy a Private Message   Add raddy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

raddy, prosím, mohl bys sem napsat, kde je nějaké info o tom zjištění "migréna x srdce"?

Old Post 20-03-2006 v 14:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raddy
Nový Člen

Karma uživatele raddy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 9

Jedna sa o Patent Foralmen Ovale - PFO defekt. Je to skryty defekt na srdci, ked pod zvysenym tlakom krvy prenika krv a bublinky vzduchu nespravnym smerom zo srdca do mozgu a okrem inych problemov vyvolavaju aj jedny z najtazich foriem migren.
Takze ak potrebujes podrobnejsie informacie, hod do googlu heslo "Patent Foralmen Ovale ".....

Novy typ liecby spociva v zavedeni katertra zilou do srdca. V katetri je specialny disk z hodne specialneho materialu, zlozeny v tom katetri. Po zavedeni katetra na pozadovane miesto v srdci (pomocou angiografu) sa disk vysunie a rozlozi sa. Dokaze sa rozlozit do tvaru disku vdaka pamatovemu efektu materialu, z ktoreho je zlozeny. Tento material si aj po vsunuti do tenkeho katetra pamata svoj povodny tvar disku. Potom sa kateter odsrobuje a disk ostane fixovany v otvore.
Velmi rychlo sa na nom zacnu zachytavat krvne dosticky a za par tyzdnov kompletne prerastie tkanivom srdca.
To vsetko neinvazivne a bezbolestne.

Pracujem pre firmu, ktora tieto zariadenia distribuuje, takze mam nejake informacie pre toho kdo by potreboval este viac podrobnosti.

Raddy

Old Post 20-03-2006 v 16:25 PM
raddy je offline   Profil uživatele raddy   Find more posts by raddy   Foto galerie člena raddy   Click here to Send raddy a Private Message   Add raddy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RastaManiac
Stálý Člen

Karma uživatele RastaManiac - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 10

Chci se vás na něco zeptat
Včera sem si dal trochu víc A ráno jak sem vstával,tak sem půl hodiny hodně kašlal,a slyšel jsem v té trubici v krku jak to tam chrčí jak cyp.
A takhle kašlu celý den.
Nevíte někdo co to je a jestli to má něco společné s ganjou.
I když s tady tím problémem nejsem sám,tak doufám že někdo napíše,poněvadž mě to hodně sere.

Peace
P.S.hulím 3 krát do týdne.Někdy každý den

100% ANTIDISCO!
Legalizuj srdcem,legalizuj hlavou ...

Old Post 26-03-2006 v 13:03 PM
RastaManiac je offline   Profil uživatele RastaManiac   Find more posts by RastaManiac   Foto galerie člena RastaManiac   Click here to Send RastaManiac a Private Message   Add RastaManiac to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RastaManiac! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zvire
Stálý Člen

Karma uživatele zvire - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 11

Hi all!
RastaManiac: podle me te to tak do mesice prejde me se to taky nedavno stalo najednou sem furt musel kaslat a takovi myslel jsem ze je to cigama dokonce jsem myslel ze prestanu kourit (cigarety):-D
ale ted uz se to uklidnilo takze zadny takovi tak si myslim ze te to prejde jako me
PEASE!

Old Post 06-04-2006 v 20:03 PM
zvire je offline   Profil uživatele zvire   Find more posts by zvire   Foto galerie člena zvire   Click here to Send zvire a Private Message   Add zvire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2223320 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív