Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » proti chripce
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 1

Proč myslíš narbe? Léčebný účinky THC na různý nemoci sou přece prokázaný. Jasně tahleta nemoc mohla přejít stejně dobře bez hulení jako s nim (těžko se to teď dá zjistit) ale rovnou to odsuzovat? Já bych tomu třeba i věřil byť sám zatim takový zkušenosti nemám (já když už sem nemocnej tak prostě padnu a ležim).

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 03-11-2004 v 23:34 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Zdrawim som rad ze je tu takato tema lebo mam velmi podobne skusenosti. Uz som si to otestoval asi 5krat a vzdy to fungovalo. Proste ked mam hrdlo uplne na sracky,cervene ako sovietska vlajka, tak som si pohulil ale vzdy len cez fajku a na druhy den hrdlo ruzove ako detska prdel. Doktorka bola z toho uplne na sracky ze ako to ze za 1 den sa to vyliecilo. Takze teraz vzdy ked mam chore hrdlo tak tlacim do fajky super skunk, a antibiotika nechavam nehulicom:-)

Old Post 18-11-2004 v 18:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 3

Mam zrovna teď čerstvou zkušenost.První den mě začalo bolet v krku, druhej den mi řek doktor, že mam anginu a dal mi penicilin.Ten den co jsem odešel od doktoru jsem několikrát hulil a druhej den už to bylo o hodně lepší a dnes za 3 dny jsem jako novej a hlavně bez antibiotik.

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 20-11-2004 v 16:02 PM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

pred týždňom som mal zapalené hrdlo, po dvoch prehulených dňoch som bol úplne fit. doporucujem...

Old Post 19-12-2004 v 22:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

ale ale pozor - ganja v sobě obsahuje JISTÝ antibiotika, který tak dobře léčí (někde jsem to čet). Já teďko ležim v posteli a snažim se léčit, ale nemam bylinu, takže pocení plus bylinkový čaje. Chci bejt na silvestra zdravej

Old Post 25-12-2004 v 18:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 6

Jak psal pit_ufo - já bych ještě k tomu léčení místo špeků spíš doporučil nějaký vodnice nebo jiný "šetrnější" vyhulování
Čim míň škodlivin v těle v tuhle pro tělo náročnou chvíli tim určitě líp. A je jasný že pro do červena rozpálenej krk je to přijatelnější.

Ikdyž sám sem se přesvědčil že i joint má svojí magickou léčebnou sílu

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 26-12-2004 v 15:41 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Taker: pravda pravoudcí, dneska ráno jsem našel zbyteček v jedný schovaný filmovce a hle, je mi mnohem líp

Old Post 27-12-2004 v 13:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 8

Antibiotika na viry neučínkujou,ganja v tomto případě pomáhá spíše psychicky

Old Post 27-12-2004 v 16:10 PM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

creed: pouč mě, na co teda účinkujou antibiotiky, když na viry ne

Old Post 27-12-2004 v 20:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Jo takhle je to! Njn, my technici holt těmhle věcem nerozumíme

Old Post 27-12-2004 v 21:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 11

maharADA

Bakteriální viry?????
Já myslel že viry jsou nebuněčná forma života.
Asi si chtěl říct že na určitou skupinu virů můžou některý antibiotika účinkovat(ale to je opravdu vyjímka nad vyjímky)

Old Post 28-12-2004 v 10:24 AM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 12

Zjímalo by mě,jaké modely na ten bolevej krk vdechujete, mě to teda uplně rozházelo!Kouřila jsem only lampa

Old Post 10-05-2006 v 12:04 PM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
timi
Nový Člen

Karma uživatele timi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 13

je to pravda když sem nemocnej nebo nachlazenej taky si dam nějakyho čouda a druhej den sem zase redy a sem doma celej tejden

Old Post 23-05-2006 v 17:59 PM
timi je offline   Profil uživatele timi   Find more posts by timi   Foto galerie člena timi   Click here to Send timi a Private Message   Add timi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele timi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 14

THC mi teda na chřipku nikdy moc nepomáhalo. Spíše naopak. Když už domácí medicínu, tak na mě působí tak tři až čtyři velký cibule, spousta medu, 3 panáky slivovice a nemoc nemá šanci. THC uznávám ve formě mastí na bolesti kolubů nebo na nemoci, který naštěstí nemám. Ale že by léčilo chřipku, tomu moc nevěřim.

Old Post 28-09-2006 v 11:12 AM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9321620 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív