Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Home-made hašiš za 1 hodinu. - butanová metoda
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14
Autor
Téma 
Ales-All
Stálý Člen

Karma uživatele Ales-All - 42% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 209



Já jednou vakuoval u kamose protože má vývěvu jinak proste roztírám ale to není úplně nejlepší způsob tak si chci pořídit teď vyvevu taky . Můžeš poslat odkaz na ten tvůj domácí vakuovaci systém ? Jinak na aliexpress mají vyvevu za malých 1300,- a maj tam u na to tlakových hrnec přímo na to . Bylo by docela dobrý tu rozebrat jak nejlevněji mít doma vakuovaci systém, jestli se dá udělat po domacku na netu naky návody jsou tak třeba to tu někdo umí a ušetří tím ostatním peníze . Rossin press taky dělám, dělám ho přes 120 pytlíky. Mam ten tepelnej lis udělanej po domácku protože ten lis stojí jinak hodně . Prikladam foto dabu přes ten lis

Old Post 03-02-2019 v 08:58 AM
Ales-All je offline   Profil uživatele Ales-All   Find more posts by Ales-All   Foto galerie člena Ales-All   Click here to Send Ales-All a Private Message   Add Ales-All to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirovecz
Stálý Člen

Karma uživatele Kirovecz - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 210

Teď budu ďelat lis, obšlehnu ten profi lis za 10k, zeleznu kostru mi udela kamos, panenka 5t za 500,-, a elektrika (termostat a naky topeni) asi 400... takze se urcite vyplati udelat homemade lis. Poreferuju az to splacam.
Ten muj vakuovaci system najdes v googlu jako Vacsy. Je to ale celkem shit. Kdybys to prohnal velkou vyvevou jako to delaj na utube, nemusis s tim pak delat takovy obstrukce jako jsem popisoval vejs a vytahnes vsechen plyn, hned. Znamy delaj chlazeni tak maj profi vyvevy, tak premejslim ze si ji koupim taky, jenze to je tak 5k. Hodis sem odkaz na tu co jsi nasel na tom ali? Jinak nejvetsi problem u homemade bho systemu je pro me prave cena vyvevy. A taky ten hrnec pak pouzitelnej na vakuovani, ten mi nenapada jak vyresit jinak nez koupit na alliexpresu. Protoze pridelavat ventily na nakou poklicku, nejlip pruhlednou a jeste aby to drzelo podtlak, je nad ramec toho, co dokazu homemade. Bho extraktor chci udelat tak ze vezmu trubku, udelam ji v pulce rozebiratelnou, rozsroubovatelnou, jednu stranu zaslepim a z druhy udelam uzaviratelnej napousteci/vypousteci ventil. Abych to tam moh na chvili zavrit. Jinak s vyvevou neni imho problem udelat closed loop, aspon castecne a vetsinu plynu odsat zpatky do bomby.
Hodis sem fotku jak jsi udelal ten lis?
A jestli mas naky napady na vychytavky ohledne tematu, urcite to sem pis )) treba se muzeme inspirovat

Naposledy upravil Kirovecz 03-02-2019 v 11:56 AM

Old Post 03-02-2019 v 10:23 AM
Kirovecz je offline   Profil uživatele Kirovecz   Find more posts by Kirovecz   Foto galerie člena Kirovecz   Click here to Send Kirovecz a Private Message   Add Kirovecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ales-All
Stálý Člen

Karma uživatele Ales-All - 42% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 211

Fotky lisu nemám a dělal mi to kamosovo táta já nejsem tak zručnej. Aliexpress mam v telefonu jako aplikaci tak nemůžu poslat odkaz ale dam sem fota tak si to najdi podle názvu . Prodávají to i s tím hrncem jako komplet za dobrou cenu a hlavně to má dobrý recenze a i někdo z ČR už to kupoval a je spokojenej . Určitě budu rad když se tu budem všichni inspirovat a nak si pomáhat. Kdyby byl někdo z Usteckyho kraje tak není problém se sejít a probrat věci kolem toho osobně a dát brčko )

Old Post 04-02-2019 v 06:18 AM
Ales-All je offline   Profil uživatele Ales-All   Find more posts by Ales-All   Foto galerie člena Ales-All   Click here to Send Ales-All a Private Message   Add Ales-All to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ales-All
Stálý Člen

Karma uživatele Ales-All - 42% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 212

Fotky lisu nemám a dělal mi to kamosovo táta já nejsem tak zručnej. A aliexpress mam jako aplikaci tak ti sem nemůžu dat odkaz ale dám sem foto tak si to najdi podle názvu . Ten closed loop mě zajímá, musím si o tom zjistit víc . Každopádně budu rad za inspiraci a rád poradím když budu moct . Kdyby někdo byl z Usteckyho kraje tak není problém osobně to probrat a dát brčko

Old Post 04-02-2019 v 06:30 AM
Ales-All je offline   Profil uživatele Ales-All   Find more posts by Ales-All   Foto galerie člena Ales-All   Click here to Send Ales-All a Private Message   Add Ales-All to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ales-All
Stálý Člen

Karma uživatele Ales-All - 42% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 213

Fotky lisu nemám a dělal mi to kamosovo táta já nejsem tak zručnej. A aliexpress mam jako aplikaci tak ti sem nemůžu dat odkaz ale dám sem foto tak si to najdi podle názvu . Ten closed loop mě zajímá, musím si o tom zjistit víc . Každopádně budu rad za inspiraci a rád poradím když budu moct . Kdyby někdo byl z Usteckyho kraje tak není problém osobně to probrat a dát brčko

Old Post 04-02-2019 v 07:03 AM
Ales-All je offline   Profil uživatele Ales-All   Find more posts by Ales-All   Foto galerie člena Ales-All   Click here to Send Ales-All a Private Message   Add Ales-All to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ales-All
Stálý Člen

Karma uživatele Ales-All - 42% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 214

Aliexpress

Old Post 04-02-2019 v 07:04 AM
Ales-All je offline   Profil uživatele Ales-All   Find more posts by Ales-All   Foto galerie člena Ales-All   Click here to Send Ales-All a Private Message   Add Ales-All to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ales-All
Stálý Člen

Karma uživatele Ales-All - 42% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 215

Nejdou mi vložit fotky akorát se mi to tu 3x zkopirovalo. Hodím sem foto až budu doma na Wi-Fi

Old Post 04-02-2019 v 07:07 AM
Ales-All je offline   Profil uživatele Ales-All   Find more posts by Ales-All   Foto galerie člena Ales-All   Click here to Send Ales-All a Private Message   Add Ales-All to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ales-All
Stálý Člen

Karma uživatele Ales-All - 42% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 216

Aliexpres

Old Post 04-02-2019 v 17:51 PM
Ales-All je offline   Profil uživatele Ales-All   Find more posts by Ales-All   Foto galerie člena Ales-All   Click here to Send Ales-All a Private Message   Add Ales-All to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ales-All
Stálý Člen

Karma uživatele Ales-All - 42% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 217

Tak sem se snažil ty fotky sem dát ale najednou mi to nejde. Nechápu proč snad později to zas půjde . Zkus si to na ali najít podle názvu 1.6 gallon ss304 Vaccum chamber . Jinak k tomu homemade lisu jsem četl ze je lepší použit 12t než 5t větší tlak a důležitý je mít hodně kvalitní ty hlnikovy desky aby dobře vedli teplo a nedělali mapy a pak je mít hodně dobře v rovině aby na sebe pak dolehli přesně .

Old Post 05-02-2019 v 08:31 AM
Ales-All je offline   Profil uživatele Ales-All   Find more posts by Ales-All   Foto galerie člena Ales-All   Click here to Send Ales-All a Private Message   Add Ales-All to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2046830 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív