Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » zachovanie autofloweringu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
hexamin
Stálý Člen

Karma uživatele hexamin - 86% PěstitelskáKarma uživatele hexamin - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 453  

zachovanie autofloweringu Příspěvek č. 1

hello all
pre svoj outdoor som si vybral ruderalis indiku od sensi seed
no a vyrastli mi kvetocky a 3 boli autof 2 samci a 1 samicka hehehe
ak opelim samicu jej vlastnym pelom (myslim ale zaklada sa to na mojich chabych vedomostiach ze samoopelenie nieje klonovanie meni sa dna) ci autof samcom aka je sanca ze semena budu autoflowering

najskor by som to mal po biole na gympli vediet ale ;-((neviem dufam ze mi niekto poradi vysvetli objasni dakujem

nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
canna trade 2004
70w vertikal scrog

Old Post 29-07-2004 v 20:21 PM
hexamin je offline   Profil uživatele hexamin   Find more posts by hexamin   Foto galerie člena hexamin   Click here to Send hexamin a Private Message   Add hexamin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hexamin
Stálý Člen

Karma uživatele hexamin - 86% PěstitelskáKarma uživatele hexamin - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 2

to amalka diky za odpoved
takze ak samoopelim samicku cca 50% bude autoflowering? ;-( skoda

nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
canna trade 2004
70w vertikal scrog

Old Post 01-08-2004 v 14:03 PM
hexamin je offline   Profil uživatele hexamin   Find more posts by hexamin   Foto galerie člena hexamin   Click here to Send hexamin a Private Message   Add hexamin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hexamin
Stálý Člen

Karma uživatele hexamin - 86% PěstitelskáKarma uživatele hexamin - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 3

to samllholder no kvitne mi to pri 16/8
ci je to vyhoda to netusim ale zistim to (som zvedavy ako sa to moze prejavit na kvalite kvantite ci dlzke kvitnutia)
ak mate niekto neake info ci skusenosti sem s nimy

nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
canna trade 2004
70w vertikal scrog

Old Post 02-08-2004 v 12:12 PM
hexamin je offline   Profil uživatele hexamin   Find more posts by hexamin   Foto galerie člena hexamin   Click here to Send hexamin a Private Message   Add hexamin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
money5
Stálý Člen

Karma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 4

ahoj hexamin jedu (spiš začinam) autoflowering odrudu AUTOMATIC MARY semena jsou reguler.tak mě to docela zajima moc toho tu neni.(nebo jsem zatim nenašel.)

nevim proč ale nevidim co tady dalši growers odpovidali? ty jsi to smazal?obě otazky mě moc zajimaji.pokud budu mit samce a necham ho dozrat budu mit stejnou genetiku ze stejnyma znakama autofloweringu? a k druhe otazce myslim že tento druh květeni je spiš na out.aby jsi mohl zklidit vickrat do roka. nekde jsem četl že idelni je v době květu.20/4 a někdo mi řikal že perioda nema vliv?

Naposledy upravil money5 29-05-2010 v 22:56 PM

Old Post 29-05-2010 v 22:49 PM
money5 je offline   Profil uživatele money5   Find more posts by money5   Foto galerie člena money5   Click here to Send money5 a Private Message   Add money5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b-s-h
Stálý Člen

Karma uživatele b-s-h - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 5

Hodně o auto odrudách píšou v SoftSecret, tak se mrkněte tam. Jinak kvetou tři tejdny po zasazení a měli by bejt od zasazení semínka do sklizně hotový za 60 dní. Světlo je ideál 20/4, auto odrudy jsou menšího vzrůstu s menší zklizní. Taky se to chystam vyzkoušet, celkem mě to zajímá na out.

Ano perioda nemá vliv, kvetou podle toho jak jsou staré, tj. třetí týden po zasazení.

Old Post 30-05-2010 v 07:11 AM
b-s-h je offline   Profil uživatele b-s-h   Find more posts by b-s-h   Foto galerie člena b-s-h   Click here to Send b-s-h a Private Message   Add b-s-h to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-07-2015 - autoflowering outdoor - 0 odpovědí
27-07-2012 - Magic Garden Autoflowering - 45 odpovědí
14-05-2012 - outdoor autoflowering - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7334520 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív