Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Pěstitelské prazáklady
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 49

Někde na první straně jsem četl, že se nemůže promítnout vliv prostředí do další generace.... což je blbost....
rostliny ( stejně jako jiné organismy) mají svůj evoluční vývoj, který je dán přírodním výběrem ( výběr nejlepších genů, které se hodí v daném prostředí)
a za druhé je tento vývoj také zapříčiněn mutacemi, ty mohou být pro organismy škodlivé ale i prospěšné, takto zmutovaná genetická informace se přenáší, samozřejmě k mutacím dochází velmi málo, samotná DNA má svůj aparát, který kontroluje replikaci a proto jsou mutace velmi vzácné, pokud se jedná o mutaci neovlivněnou vnějším prostředím. mutace také mohou vznikat díky tzv. mutagenům, které mohou být více typů (fyzikální, chemické, biologické).....

Old Post 23-05-2011 v 14:29 PM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 50

Příspěvek č.1
Jaro-intenzívní červené,oranžové a žluté světlo podporuje fotosyntézu a růst
Léto-zvýšená intenzita modrého,fialového a UV záření (lepší pro kvetení a zrání)

Tak nevím, tahle informace mi nějak zamotala hlavu.
Na růst mám modrobílou a na květ žlutočervenou.

Old Post 19-09-2012 v 23:28 PM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1b2
Nový Člen

Karma uživatele 1b2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 51

citace:
Původní příspěvek od yara
Příspěvek č.1
Jaro-intenzívní červené,oranžové a žluté světlo podporuje fotosyntézu a růst
Léto-zvýšená intenzita modrého,fialového a UV záření (lepší pro kvetení a zrání)

Tak nevím, tahle informace mi nějak zamotala hlavu.
Na růst mám modrobílou a na květ žlutočervenou.


veru, aj ja som sa nad tým pozastavil a prečítal som si to viackrát, že či som si to len zle neprečítal...keď to tak je, tka som zbytočne kupoval na kvet 250 w sodikovku keď by bola MH lepšia ... sakra všade sa píše inak .. potom človek nevie čomu veriť, ale nevadí, aj pod sodíkom rastú krásne šišurdy ) asi budem musieť vyskúšať experiment, pod ktorým svetlom budú lepšie šišurdy

Old Post 10-11-2012 v 16:30 PM
1b2 je offline   Profil uživatele 1b2   Find more posts by 1b2   Foto galerie člena 1b2   Click here to Send 1b2 a Private Message   Add 1b2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od 1b2


veru, aj ja som sa nad tým pozastavil a prečítal som si to viackrát, že či som si to len zle neprečítal...keď to tak je, tka som zbytočne kupoval na kvet 250 w sodikovku keď by bola MH lepšia ... sakra všade sa píše inak .. potom človek nevie čomu veriť, ale nevadí, aj pod sodíkom rastú krásne šišurdy ) asi budem musieť vyskúšať experiment, pod ktorým svetlom budú lepšie šišurdy


Čau, v skrini platí rast-MH, kvet - sodík, poprípade celú dobu sodík. Tak to funguje. Experimenty su zbytočné.

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Old Post 10-11-2012 v 21:51 PM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zmotay
Nový Člen

Karma uživatele Zmotay - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 53

Super vec takéto základy..dík

Sir Smokealot

Old Post 03-04-2013 v 11:51 AM
Zmotay je offline   Profil uživatele Zmotay   Find more posts by Zmotay   Foto galerie člena Zmotay   Click here to Send Zmotay a Private Message   Add Zmotay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
novacek28
Nový Člen

Karma uživatele novacek28 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 3  

Obecné problem v kvetu Příspěvek č. 54

Zdravim,poradi mi nekdo cim muze byt to ze mi u kyti na konci kvetu zacala ubivat pryskyrice a mene voni?Diky

Old Post 04-12-2014 v 23:03 PM
novacek28 je offline   Profil uživatele novacek28   Find more posts by novacek28   Foto galerie člena novacek28   Click here to Send novacek28 a Private Message   Add novacek28 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ItachiANBU77
Nový Člen

Karma uživatele ItachiANBU77 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 55

Zdravím chtěl bych se zeptat, zda-li má někdo zkušenost viz například pampalini s pěstem ve stylu rovnou 12/12 ? ptám se z důvodu toho že asi by se mi to nejvíce hodilo díky tomu že kytí pak nebudou až tak růst do výšky což pro moji skříň 40*40*120 by asi nebylo to pravé ořechové. Je tedy ta má domněnka správná že pokud pojedu bez růstové fáze kytka se mi nevytáhne až tak moc jak by měla ? (s menším výnosem samozřejmě počítám .

Old Post 10-12-2014 v 12:28 PM
ItachiANBU77 je offline   Profil uživatele ItachiANBU77   Find more posts by ItachiANBU77   Foto galerie člena ItachiANBU77   Click here to Send ItachiANBU77 a Private Message   Add ItachiANBU77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 56

A jak malé kytky by jsi chtěl přepínat respective jak staré? Hodně záleží na modelu, některý vyletí po přepnutí hodně některý méně...

pic

Naposledy upravil strýček_Pompo 23-03-2015 v 16:52 PM

Old Post 23-03-2015 v 14:20 PM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kreator1993
Stálý Člen

Karma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 57

citace:
Původní příspěvek od ItachiANBU77
Zdravím chtěl bych se zeptat, zda-li má někdo zkušenost viz například pampalini s pěstem ve stylu rovnou 12/12 ? ptám se z důvodu toho že asi by se mi to nejvíce hodilo díky tomu že kytí pak nesudou až tak růst do výšky což pro moji skříň 40*40*120 by asi nebylo to pravé ořechové. Je tedy ta má domněnka správná že pokud pojedu bez růstové fáze kytka se mi nevytáhne až tak moc jak by měla ? (s menším výnosem samozřejmě počítám .


Pokud chceš jet ze semen tak je to nesmysl. Kytka potřebuje aspoň měsíc než dospěje do stádia kdy může kvést. Osobně bych ti doporučil třeba acid od paradise seeds a hodně zaštipoval a budeš to mít v klidu. Mě se po přepnutí vytáhl asi o 100% . na ten tvůj prostor by stačila i jedna pořádně roztahaná. Ať se daří.

1st 250 Hps Acid, BlackJack. NEVÁŽENO

3rd 250 Hps Mix Legalizace. HOTOVO 221G

4th Acid,SAD S1, Pamir Gold 400W

Venkovní radovánky 2k16

Old Post 23-03-2015 v 16:33 PM
Kreator1993 je offline   Profil uživatele Kreator1993   Find more posts by Kreator1993   Foto galerie člena Kreator1993   Click here to Send Kreator1993 a Private Message   Add Kreator1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jazz
Stálý Člen

Karma uživatele Jazz - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 58

Dá se pěstovat i ze semínka 12/12,budou z toho dlouhé košťata s jednou centralni pálkou,proto aby se tento styl oplatil tak je dobré dát co nejvíc kytek na konkrétní prosor.

Old Post 23-03-2015 v 17:12 PM
Jazz je offline   Profil uživatele Jazz   Find more posts by Jazz   Foto galerie člena Jazz   Click here to Send Jazz a Private Message   Add Jazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kreator1993
Stálý Člen

Karma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 59

Na jeho prostor 40x40x120 je tahle technika dle mého názoru naprd. Za 1. Se stinidlem se prostor sníží tak na metr + dalších x cm kvůli lampě. Stejně nezačnou kvýst dřív než za měsíc a to už budou teda solidní košťátka a ještě se budou vytahovat 14 dni po nákvětu.

1st 250 Hps Acid, BlackJack. NEVÁŽENO

3rd 250 Hps Mix Legalizace. HOTOVO 221G

4th Acid,SAD S1, Pamir Gold 400W

Venkovní radovánky 2k16

Old Post 23-03-2015 v 18:25 PM
Kreator1993 je offline   Profil uživatele Kreator1993   Find more posts by Kreator1993   Foto galerie člena Kreator1993   Click here to Send Kreator1993 a Private Message   Add Kreator1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirikneugi
Nový Člen

Karma uživatele Jirikneugi - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 60

Cus, chtěl bych jen vědět, jestli je potřeba mít zapnuty větrak i odsavani v boxu nepřetržitě, nebo jestli stačí jen třeba osmnáct hodin se světlem?

Old Post 01-11-2018 v 18:55 PM
Jirikneugi je offline   Profil uživatele Jirikneugi   Find more posts by Jirikneugi   Foto galerie člena Jirikneugi   Click here to Send Jirikneugi a Private Message   Add Jirikneugi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 61

Kam všude to budeš psát?
Zeptej se sám sebe, jestli dýcháš, i když spíš? 😉

Edit: ještě jinak - zkus to podle svého a poděl se pak o výsledek 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 01-11-2018 v 19:12 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirikneugi
Nový Člen

Karma uživatele Jirikneugi - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 62

Sorry, nemohl jsem první příspěvek najít. Dík za odpověď.

Old Post 01-11-2018 v 19:32 PM
Jirikneugi je offline   Profil uživatele Jirikneugi   Find more posts by Jirikneugi   Foto galerie člena Jirikneugi   Click here to Send Jirikneugi a Private Message   Add Jirikneugi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Babun159
Nový Člen

Karma uživatele Babun159 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2019
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 63

Zdravím vás, mám otázku co se týče hlíny od biobizz allmix můžu do ní přesadit řezy které jsou v rockwoolu? Píšou že nedoporucuji semena a semenace když řezy mají 20cm a jsou plné prokorenene tak co? Dát nebo nedat díky!!!! :-)

Old Post 08-11-2019 v 15:16 PM
Babun159 je offline   Profil uživatele Babun159   Find more posts by Babun159   Foto galerie člena Babun159   Click here to Send Babun159 a Private Message   Add Babun159 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8519660 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív