Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Jak nepřijít o řidičák
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11
Autor
Téma 
Ent
Stálý Člen

Karma uživatele Ent - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 161

Nebejt provarenej, nepovalovat po aute utrzky pejpru, a vubec bordel. Drzte si auto cisty a jak vas zastavej tak vylest s doklady v ruce a co ze jsem udelal? Kdyz tam budete sedet a cekat, povozej se po vas. Pro uplny paranoiky, vozte na zadnim sedadle detskou sedacku, 100 ucinnost.

waplayer

Old Post 13-10-2017 v 15:04 PM
Ent je offline   Profil uživatele Ent   Find more posts by Ent   Foto galerie člena Ent   Click here to Send Ent a Private Message   Add Ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 162

citace:
Původní příspěvek od crazyben
právěže to odbouráš snadno když hulíš jen zřídka... když hulíš, jak říkáš fest, tak je to horší. Postoval sem citaci z článku kde to bylo vysvětlený...

kdyžtak si najdi na reflexu "Jiří X Doležal nesmí hulit. A spolu s ním tisíce čechů"

nebo tak nějak. Nechodili odkazy na reflex a nevim jestli už je to ok.

BTW. taky poučný čtení (pro angličtináře)
https://www.greenrushdaily.com/how-...in-your-system/

jen jednu větu bych vypích...

How Long Does Marijuana Stay In Your System for a blood test?
Marijuana blood drug tests can detect THC in blood 1 to 2 days after a single use and 2 to 7 days for after the last use for regular users.

Takže až tejden...


Hulil jsem večer před kontrolou sám tak gramový, odběry cca 15 hodin po záhulu, mezitím 8 hodin spánku a v krvi jen zbytkový carboxid, cca 12ng/ml, aktivní THC žádné. Hulím gramový a víc denně přes 13 let. Ideálně si to každý může zkusit zaplatit a ověřit u sebe, bude to hodně individuální, ale moje tělo odbourává fest. U analýzy a znaleckého posudku se také případně poraďte s právníkem. Pokud jste na hranici - 2ng/ml a znalec neuvede 2 desetinná místa (tzn, např. 2,15), tak mají problém, protože odchylka měření je kolem 7%, takže s jiným znaleckým posudkem to vyhrajete. Bude ale obtížnější ho sehnat. Znalci z oboru toxikologie jsou jedna velká mafie, co drží spolu a jeden nechce podtrhnout druhého. Je jich u nás asi jen 17 a znají se.

Old Post 25-10-2017 v 08:11 AM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 163

citace:
Hlavním zjištěním vyplývajícím z  našich experimentů je, že
zatímco u rekreačních uživatelů hladiny THC nejsou detekovatelné
již po 4,5 hodinách po užití konopné drogy, u chronických
uživatelů jsou za tuto dobu stále měřitelné. Navíc někteří chroničtí
uživatelé si velmi pravděpodobně udržují jakousi ustálenou
hladinu THC v krvi.



http://www.cspatologie.cz/docs/625-s-fulltext.pdf

Limity pro drogy za volantem:

http://www.dopravni-pravo.cz/drogy-...gy-za-volantem/

Limitní hodnota návykové látky v krevním vzorku
Konopí (9-THC)
2 ng/ml

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 22-11-2017 v 15:14 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 164

citace:

Dalším dílčím zjištěním je, že chroničtí
uživatelé užívají při jednorázovém podání větší množství drogy.
Společně s  aditivním efektem jejich stálých hladin s  tím velmi
pravděpodobně souvisí vyšší dosahované hladiny THC v séru po
nové dávce a jeho dlouhodobější detekovatelnost ve srovnání
s  rekreačními uživateli. I  přes statisticky prokázanou korelaci
hladin THC v séru s množstvím užitého THC v rámci celé skupiny
dobrovolníků nutno však konstatovat, že vrcholové hodnoty
hladin THC v séru za 30 minut po vykouření jointu jsou u obou
skupin velmi individuálně variabilní, a je tedy v podstatě nemož-
né jednoduše predikovat hladiny u  jednotlivých uživatelů dle
dávky. Je velmi pravděpodobné, že zde hraje roli řada faktorů,
jako např. síla jointu, technika kouření, individuální tělesné parametry
aj.
_____________

U některých chroniků, kteří setrvali po celou dobu v experimentu (4 osoby) byly významné hladiny THC v séru zjištěny i po 24,5 hodinách (dvě osoby s ná-
lezem THC 4 ng/ml a 16 ng/ml).

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 22-11-2017 v 21:07 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 165

Oboji to trochu potvrzuje moje predchozi teorie o tom, ze je detekovatelnost velice individualni vec. Jednak zalezi na odbouravani a toleranci jedince a druhak teda na davkach (kazdy bali uplne jiny brka nekdo s tabakem, nekdo bez).

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 22-11-2017 v 21:46 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rosengart
Nový Člen

Karma uživatele rosengart - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 166

Ahoj, chtěl bych se podělit o svou zkušenost, snad to někomu pomůže pro orientaci. V krvi mi našli 4,42 ng THC/ml, takže více než dvojnásobné překročení hranice pro přestupek. Krevní odběr následoval cca 14 hodin od poslední konzumace (3 brka za večer plus bong před spaním, dohromady mohlo jít o něco přes gram průměrně kvalitního skéra). Hulím dlouhodobě několik bongů za večer, průměrně cca gram denně, takže subjektivně jsem pak při jízdě již nebyl ovlivněn vůbec, ale na to se pak nikdo neptá (hájit se každodenní konzumací ostatně není vhodné z právních důvodů, protože to může vést ke ztrátě oficiální zdravotní způsobilosti k řízení). Jsem historicky hubeňour, ale předloni jsem přestal s nikotinem a docela jsem přibral - vážím cca 93 kg při 185 cm, takže nějaké tukové buňky, ve kterých se potenciálně ukládají kanabinoidy při dlouhodobém užívání, by se našly.

Momentálně se snažím o přechod na vaporizaci konopného čaje z technického konopí, který obsahuje CBD (pomáhá usnout, tlumí bolesti), ale obsahuje mnohonásobně nižší množství THC než klasické skéro, což činím z motivace nebýt pozitivní při případném testu (nebo alespoň být spolehlivě pod přestupkovou hodnotou).

A jaké jsou vaše zkušenosti?

Old Post 26-02-2021 v 13:50 PM
rosengart je offline   Profil uživatele rosengart   Find more posts by rosengart   Foto galerie člena rosengart   Click here to Send rosengart a Private Message   Add rosengart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
novaczek
Stálý Člen

Karma uživatele novaczek - 38% PěstitelskáKarma uživatele novaczek - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 167

Rada je jednoduchá, alespoň dokud Piráti neprosadí opak. Což mi hlava nebere, zrovna u nich. Stačí ŘP nepředkládat při kontrole. Klidně si líznout. Následně trvat na krevním rozboru, pokud by orientační test dopadl špatně. A hlavně se nepřiznávat k užívání, nikdy !!! Na tom se případné správní řízení staví. Než přijdou rozbory krve, tak uteče tak 3-5 měsíců, po dobu kterých jste mohli řídit. Kámoš čekal i rok. Pokud byste ŘP předložili a orientační test nevyšel, tak vám ŘP na místě zabaví. I kdyby se nakonec ukázalo, že jste pod vlivem nebyli, tak jste třeba rok bez papírů. A to nechcete, ne?

Old Post 01-05-2021 v 15:23 PM
novaczek je offline   Profil uživatele novaczek   Find more posts by novaczek   Foto galerie člena novaczek   Click here to Send novaczek a Private Message   Add novaczek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 168

Zdravím komunitu.
Nevím, nakolik to tu ještě funguje, ale tohle téma mě aktuálně zajímá, tak ho zkusím oživit.
K té fintě s řidičákem, že ho prostě nepředložím(zapomněl jsem doma např.), tudíž mi zůstane a já můžu jezdit až do výsledků krevního rozboru. Máte to někdo vyzkoušené? A není to pro policajty náhodou pokyn aby ten test provedli? Další mladík co zapomněl papíry, to je náhoda.. A automaticky nasleduje lízátko..
Jinak já jsem lízal jednou, v té době jsem hulil cca 3x týdně a naposledy asi 18 hodin před jízdou a test byl negativní.

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Old Post 14-06-2023 v 10:53 AM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7811800 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív