Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » všude semena
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
lamkeis99
Nový Člen

Karma uživatele lamkeis99 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2019
Příspěvků: 8  

všude semena Příspěvek č. 1

Zdarvím místní growery..
letos jsem si zasadil nějaké kytky na zahradu a bohužel jsem před dvěmi týdny zjistil, že jsou plné semen díky mému užasnému sousedovi, který pozdě vytrhal samce. Teď jsem na dovolené, takže to nemůžu zkontrolovat, nicméně sensi star (skunk) ještě pořádně nekvetl.. myslíte, že je šance, že se nestihl oprcnout? pak by mi ještě bodla rada co s těmi palicemi oprcanými? mám z toho zkusit udělat nějaký hash, protože to asi nakouření bude nic moc..?

Old Post 09-09-2019 v 13:53 PM
lamkeis99 je offline   Profil uživatele lamkeis99   Find more posts by lamkeis99   Foto galerie člena lamkeis99   Click here to Send lamkeis99 a Private Message   Add lamkeis99 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 2

Ahoj. Palice se semeny samozřejmě kouřit jdou když vybereš semena,ale chuť bude mizerná. Kamarád dlouholetý hulic pozná i jedinou slupku od semínka v jointu. Hash z toho klidně můžeš udělat i když výtěžnost bude menší ;-) s tím oprcem těžko říct. Pokud tam soused ale stále něco má, tak je jasný.

Thomas V.

Old Post 09-09-2019 v 14:05 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dain
Stálý Člen

Karma uživatele Dain - 61% PěstitelskáKarma uživatele Dain - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 3

Ahoj, kolega Váchy tady neco pise, a ja si stim dovolim nesouhlasit...zminuje chut slupky semena....slupkou semena asi mysli bliznu? tedy samici kvetenstvi ktere se u nas primarne huli...takze kravina - nic ve zlem... tradicni zpusob zpracovani konopi je vyroba hashishe a to prave z tohoto duvodu - oddelit pryskrici od rostlineho materialu, na tech polich v afghanu a pakistanu to bdue tezko nekdo prebirat a pro ne je sucha palice jaksi nehotovy produkt....vyteznost na gramy bude sice mensi, ale prave proto, ze oddelis ''bezcenny'' rostliny material a dostanes cistsi latku - pokud mas moznost vyrobit si kvalitni hash a si pouze hulic tak nevahej, ta prace se vyplati ..huleni ususenych palic se rozsirilo ani nevim odkud? (mexiko? jamajka?) a chytlo se dost v evrope (varianta sensimilla aka bezsemenna neoprcana divenka), pro nej sou nejhorsi male zarodky semen (u nas tomu vsichni rikali mikrospilky, netusim proc ), ktere nemas sanci nikdy vsechny vybrat a proto se ti zakonite do kotle dostanou...takze abych to shrnul - pokud tu sklizen planujes zhulit, promysli si, jak z toho efektivne vyrobit hashish, jinak to bdues prebirat jak popelka a stejne to bude k hovnu
edit: pokud bys to planoval prohnat pres vaporizer, zarodky semen tu chut ovlivnuji fak minimalne, vetsinou az kdyz vysypavam kotel z vapu si vsimnu, ze jich treba na dne par mam
edit2: jesli ti jeste ted ta kytka poradne nekvete tak je to bohuzel mozna zbytecna debata, podzim klepe na dvere...ale good luck

Naposledy upravil Dain 09-09-2019 v 23:09 PM

Old Post 09-09-2019 v 22:31 PM
Dain je offline   Profil uživatele Dain   Find more posts by Dain   Foto galerie člena Dain   Click here to Send Dain a Private Message   Add Dain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Dain
Ahoj, kolega Váchy tady neco pise, a ja si stim dovolim nesouhlasit...


Ty se mnou nesouhlasíš snad nikdy kolego 😀 za mě mluví zkušenosti, takže si zkus ubalit do jointu jen ,,šlupky,, z vybraných semen. Já osobně poznám prd,když se mi tam sem tam nějaký semeno zamota, ale kamarád co hulil už před 20-ti lety,tak moc dobře ví jaká je chuť semen a jejich slupek..tenkrát to byly jen No name a všechny možný oprcavky a nikdo tu o konopí nic nevěděl. Mimochodem taky jezdili tenkrát v autech vyhuleny a vyfetovany, jelikož nebyly testy na drogy a policajti davali jen test na alkohol a všechno v suchu i když si byl jak taška :-D to jen tak okrajove.odbocil jsem. No jinak si napsal téměř to stejný co já.

Thomas V.

Old Post 10-09-2019 v 11:28 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iloporus
Stálý Člen

Karma uživatele Iloporus - 32% PěstitelskáKarma uživatele Iloporus - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 5

Tou slupkou myslíte osemení, ve kterém by se semeno po opýlení vyvíjelo? To by mě nenapadlo že vyvíjející se semeno tolik zhorší chuť. Ale když nad tím přemýšlím asi to je logické že tam nějakou pachuť zanechá..

Old Post 10-09-2019 v 13:13 PM
Iloporus je offline   Profil uživatele Iloporus   Find more posts by Iloporus   Foto galerie člena Iloporus   Click here to Send Iloporus a Private Message   Add Iloporus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 6

Vachy ma pravdu.. jak slupky tak seminka znacne zhorsujou chut.. otrlejsim to ale zjevne nevadi

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 10-09-2019 v 13:54 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iloporus
Stálý Člen

Karma uživatele Iloporus - 32% PěstitelskáKarma uživatele Iloporus - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Iloporus
Tou slupkou myslíte osemení

Jenom se musím opravit osemení je součást semene, takže jde o "podpůrné listeny" které jsou pokryté trichomy a chrání semeno..

Old Post 15-09-2019 v 07:44 AM
Iloporus je offline   Profil uživatele Iloporus   Find more posts by Iloporus   Foto galerie člena Iloporus   Click here to Send Iloporus a Private Message   Add Iloporus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dain
Stálý Člen

Karma uživatele Dain - 61% PěstitelskáKarma uživatele Dain - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 8

hodne se zpozdnenim, ale: nevim, zda-li myslime tou slupkou vsichni to same, po reakci carlose uz vubec ne....ja se setkavam s tim ze slupka lidi rikaji prakticky te oprcane blizne, obsypane trichomy, a dost z nich je dokonce i vyhodi...to ja teda zas ne....pak je tenounka slupka na te hlavni, ktera spis pripomina skorapku a ktera se po vykliceni rozdeli vpuli...aby to melo trosku hlavu a patu asi by to tam chtelo vnest trochu rostlinne biologie, ale to po me nechtejte, jinak sem rozhodne nezaznamenal zadne silene zhorseni chuti kvuli par oprcanym a vyloupanym bliznam primichanym do kotle...ale je fakt je patrim mezi otrlejsi co se inhlace tyce

Old Post 15-10-2019 v 14:27 PM
Dain je offline   Profil uživatele Dain   Find more posts by Dain   Foto galerie člena Dain   Click here to Send Dain a Private Message   Add Dain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marack666
Nový Člen

Karma uživatele marack666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2019
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 9

Já měl na 5 automatech tak 130 semínek, ale slupky i se zbytkem trávy byly luxusní takže si myslím, že kouření bude dobrý, tak jako tak, pokud ti na palicích aspoň něco zbylo

marack

Old Post 07-02-2020 v 21:47 PM
marack666 je offline   Profil uživatele marack666   Find more posts by marack666   Foto galerie člena marack666   Click here to Send marack666 a Private Message   Add marack666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nonm
Nový Člen

Karma uživatele Nonm - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2022
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 10

Někdy se to dá, klidně se dá spoužívat na plastik.

Old Post 26-02-2024 v 14:00 PM
Nonm je offline   Profil uživatele Nonm   Find more posts by Nonm   Foto galerie člena Nonm   Click here to Send Nonm a Private Message   Add Nonm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-07-2007 - 2-rocne semena - 24 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8283240 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív