Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Bibliografie členů grower.cz
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od sancha
ted jsem na festaku v Trutnove zavzpominala na sraz u hvezdarny (snad si hvezdarnu vybavuju dobre.) Co to bylo za rok, 07? No kazdopadne me ta vzpominka dost pobavila

Jo, to byly casy )... asi fakt ten 2007 presne si nevzpominam...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 27-08-2014 v 12:20 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RoyalHarvest
Stálý Člen

Karma uživatele RoyalHarvest - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 18

Zažil jsem v podstatě začátky groweru (pod jiným nickem) a komunitu, co zde byla. Někteří z těch lidí mě chybí, "žral" jsem jejich životy a příběhy. Beru to celý jako vývoj, stejně to vidím u sebe - z mladíka, který neměl žádné povinnosti, nonstop pálil a žil zdejší komunitou, se stal dospělý člověk (je fakt divný tohle o sobě tvrdit ) , kterej má hromadu povinností, pálí jen občas a čas na kámoše, ať reálný nebo virtuální, má jen zřídka. Snad tohle bude ten důvod i u ostatních členů a ne zaplétačky s policí atd.

Don't worry, be happy!

Old Post 07-10-2015 v 19:58 PM
RoyalHarvest je offline   Profil uživatele RoyalHarvest   Find more posts by RoyalHarvest   Foto galerie člena RoyalHarvest   Click here to Send RoyalHarvest a Private Message   Add RoyalHarvest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RoyalHarvest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ak2249
Stálý Člen

Karma uživatele ak2249 - 8% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 19

taky jsem zde nějaký pátek a zkráceně, jay napsal hezky co bych lépe nenapsal, škoda že se to tady změnilo opravdu stejně jako naše životy......šíp času letí jen jedním směrem...svět se mění a my s ním, s tím se nedá nic dělat....pokud budem vzpomínat už tu třeba nebudem, tak jdeme dál a měníme a snažíme se měnit co jde k lepšímu, stěžovat si umí každý :-)

"Moudrý člověk získá víc od svých nepřátel, než hlupák od svých přátel."

Old Post 18-01-2016 v 17:53 PM
ak2249 je offline   Profil uživatele ak2249   Find more posts by ak2249   Foto galerie člena ak2249   Click here to Send ak2249 a Private Message   Add ak2249 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 20

Damy a panove,krasne vzpominky a super poctenicko.

alpine

Old Post 28-01-2016 v 01:26 AM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DooMer
vesnický pěstitel

Karma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 310  

Příspěvek č. 21

Krasny casy zde. Byla to fakt nadhera. A sem rad jaka komunita ze me udelala cloveka ve smyslu, chovani k marihuane a tak. Vypisovat co bylo, jak se objednavaly semena z holandu protoze tu nic nebylo etc. To nema cenu. Ty stary casy na groweru proste uz nic neporazi. Me jen sere ze sem to nedotahl na zlatou a uz to asi nedam protoze uz nejsem tolik kompetitivní.

Low ammo pack 2011 by DooM

DooMeruv outdoor 2010

Doomerova malá zahrádka|2007,2008,2009|




young forever with a foot in the grave

Old Post 31-08-2016 v 10:30 AM
DooMer je offline   Profil uživatele DooMer   Find more posts by DooMer   Foto galerie člena DooMer   Click here to Send DooMer a Private Message   Add DooMer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Claune
cirkusák


Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 22

Dneska jsem otevřel grower asi po pěti letech, když jsem studoval příspěvky, založil jsem se v 2001. Po největším rozkvětu jsem se smazal a to kvůli průseru s fízlama s řízkama pro jistotu a pěkně posranej. Koukám, jak to tu pořád žije Je ještě tady někdo z těch pamětníků?

Old Post 02-11-2016 v 21:09 PM
Claune je offline   Profil uživatele Claune   Find more posts by Claune   Foto galerie člena Claune   Click here to Send Claune a Private Message   Add Claune to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Claune! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 23

po dlouhý době jsem se koukla na grower...nebyla sem nikdy moc aktivní, co se týká pěstování, sem tam nějakej ten pokus, ale nic zázračnýho, ovšem byla doba, kdy sem na groweru - konkrétně na chatu - strávila nejeden večer. Byla to děsná prdel. Fakt jo. pár sem vás zažila osobně - Stoned raider, inf3cti, jedubabka, omnihash...myslim, že ještě pár možná? se spoustou dalších sem byla aspon v tom psanym kontaktu, dokonce s pár ještě jsem ... a? Byla to fajn doba. Byli tu fajn lidi. A mě to bavilo. Tak pokud si mě ještě někdo pamatuje - ZDAR!

my first time

Old Post 18-08-2017 v 23:24 PM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od moswa
po dlouhý době jsem se koukla na grower...nebyla sem nikdy moc aktivní, co se týká pěstování, sem tam nějakej ten pokus, ale nic zázračnýho, ovšem byla doba, kdy sem na groweru - konkrétně na chatu - strávila nejeden večer. Byla to děsná prdel. Fakt jo. pár sem vás zažila osobně - Stoned raider, inf3cti, jedubabka, omnihash...myslim, že ještě pár možná? se spoustou dalších sem byla aspon v tom psanym kontaktu, dokonce s pár ještě jsem ... a? Byla to fajn doba. Byli tu fajn lidi. A mě to bavilo. Tak pokud si mě ještě někdo pamatuje - ZDAR!


Ja si na tebe pamatuju! Pekne nohy

p s y c h o 8 4

Old Post 23-08-2017 v 22:11 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rappa
Nový Člen

Karma uživatele Rappa - 34% PěstitelskáKarma uživatele Rappa - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 25

Taky pamatuju

Old Post 24-08-2017 v 07:51 AM
Rappa je offline   Profil uživatele Rappa   Find more posts by Rappa   Foto galerie člena Rappa   Click here to Send Rappa a Private Message   Add Rappa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od PsYcHo84


Ja si na tebe pamatuju! Pekne nohy


já tebe taky mam pocit žes byl nějakej vysokoškolák tehdá, je to možný? mam takový matný tušení, že si byl celkem chytrej

my first time

Old Post 16-09-2017 v 01:43 AM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od moswa
já tebe taky mam pocit žes byl nějakej vysokoškolák tehdá, je to možný? mam takový matný tušení, že si byl celkem chytrej


jo, tehdy jsem byl student, ale asi mi to nestacilo, tak jsem tam zustal a ted tam ucim kdyby mi to nekdo pred 10 lety rekl, tak bych se hodne smal

p s y c h o 8 4

Old Post 26-10-2017 v 12:48 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slunce83
Stálý Člen

Karma uživatele Slunce83 - 22% Pěstitelská

Registrován: Feb 2020
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 28

Chci zpet ty stary casy ted uz to neni ono

Old Post 29-03-2022 v 11:02 AM
Slunce83 je offline   Profil uživatele Slunce83   Find more posts by Slunce83   Foto galerie člena Slunce83   Click here to Send Slunce83 a Private Message   Add Slunce83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 29


Za našich mladých let býval svět jako květ

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 03-02-2024 v 17:06 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bradavičník
Nový Člen

Karma uživatele Bradavičník - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2023
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od Pupiset
Za našich mladých let býval svět jako květ

https://youtu.be/mcS2hq15BgE

Old Post 05-02-2024 v 22:10 PM
Bradavičník je offline   Profil uživatele Bradavičník   Find more posts by Bradavičník   Foto galerie člena Bradavičník   Click here to Send Bradavičník a Private Message   Add Bradavičník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weedsmoker
Stálý Člen

Karma uživatele weedsmoker - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 86  

One night stands, no obligations. Příspěvek č. 31

Free relationships without drama and obligations.
Actual Women

ČAS JE RELATIVNÍ A REALITA JE OPRAVDU VIRTUÁLNÍ

Old Post 19-03-2024 v 20:06 PM
weedsmoker je offline   Profil uživatele weedsmoker   Find more posts by weedsmoker   Foto galerie člena weedsmoker   Click here to Send weedsmoker a Private Message   Add weedsmoker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4259140 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív