Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Testy na drogy ze slin
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
123tomas123
Nový Člen

Karma uživatele 123tomas123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 4  

Testy na drogy ze slin Příspěvek č. 1

zdravim koupil sem si tento pristroj http://www.zdravionline.cz/p/Testy-...n---iScreen-OFD a zajimalo by mne po jak dlouhe dobe bych mohl mit jeste ve slinach thc anebo nejaky rady jak to obejit diky

Old Post 28-10-2010 v 14:47 PM
123tomas123 je offline   Profil uživatele 123tomas123   Find more posts by 123tomas123   Foto galerie člena 123tomas123   Click here to Send 123tomas123 a Private Message   Add 123tomas123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
123tomas123
Nový Člen

Karma uživatele 123tomas123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 2

slysel sem ze to jde obejit citronkou nebo tak neco nekdo nejaky rady ?

Old Post 28-10-2010 v 15:32 PM
123tomas123 je offline   Profil uživatele 123tomas123   Find more posts by 123tomas123   Foto galerie člena 123tomas123   Click here to Send 123tomas123 a Private Message   Add 123tomas123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 3

no když ho máš tak proč to nevyzkoušet?ty si koupíš test a chceš ho šidit?

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 28-10-2010 v 15:39 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
123tomas123
Nový Člen

Karma uživatele 123tomas123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 4

v praci nas testujou a ja chci sidit neda se to tam jinak vydrzet

Old Post 28-10-2010 v 15:49 PM
123tomas123 je offline   Profil uživatele 123tomas123   Find more posts by 123tomas123   Foto galerie člena 123tomas123   Click here to Send 123tomas123 a Private Message   Add 123tomas123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zambathan
Stálý Člen

Karma uživatele Zambathan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Zambathan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Zambathan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Zambathan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 5

Čau, hele prosimtě moh bys sis zahulit, vylejt si pusu tou citronkou a pak si to naměřit ? Pročítam tady thready a nikde se zatim nikdo neshod o tom, jestli to ta citronka eliminuje nebo ne, dost by mi to pomohlo, dík.

Old Post 18-11-2010 v 10:24 AM
Zambathan je offline   Profil uživatele Zambathan   Find more posts by Zambathan   Foto galerie člena Zambathan   Click here to Send Zambathan a Private Message   Add Zambathan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 6

A nebo zkusit to samý s orbitkou? Ta prej taky funguje... Teda musí to údajně bejt ta modro-bílá, peppermintová!

Old Post 18-11-2010 v 14:11 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b-s-h
Stálý Člen

Karma uživatele b-s-h - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 7

Nebo rovnou speciální sprej Kleaner, zajímal by mě výsledek v praxi.


Kleaner: http://www.growshop.cz/katalog/deta...r---sprej-100ml

Old Post 18-11-2010 v 14:59 PM
b-s-h je offline   Profil uživatele b-s-h   Find more posts by b-s-h   Foto galerie člena b-s-h   Click here to Send b-s-h a Private Message   Add b-s-h to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zambathan
Stálý Člen

Karma uživatele Zambathan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Zambathan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Zambathan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Zambathan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 8

bsh: Ten kleaner se tady už řešil v jinym threadu a nakonec sme se všichni shodli, že kleaner je na vyčištění jenom rukou, podpaží atd ... prostě když ti udělaj potom stěr, kterej se dělá jenom v Německu, tak nic nezjistí, ale do pusy stříkat rozhodně ne, to by už bylo lepší s prominutim si tam nasrat

Old Post 19-11-2010 v 18:12 PM
Zambathan je offline   Profil uživatele Zambathan   Find more posts by Zambathan   Foto galerie člena Zambathan   Click here to Send Zambathan a Private Message   Add Zambathan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Zambathan
bsh: Ten kleaner se tady už řešil v jinym threadu a nakonec sme se všichni shodli, že kleaner je na vyčištění jenom rukou, podpaží atd ... prostě když ti udělaj potom stěr, kterej se dělá jenom v Německu, tak nic nezjistí, ale do pusy stříkat rozhodně ne, to by už bylo lepší s prominutim si tam nasrat


No nevim jestli jste mysleli stejny kleaner, ale tohle se muze strikat i do pusy. Mozna lepsi nez si tam nasravat... Rekl bych, ze jste se shodli spatne..

OT: jinak me celkem bobavila synteticka moc

Old Post 30-10-2011 v 18:29 PM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HNO
Stálý Člen

Karma uživatele HNO - 92% PěstitelskáKarma uživatele HNO - 92% PěstitelskáKarma uživatele HNO - 92% PěstitelskáKarma uživatele HNO - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 136 

Příspěvek č. 10

Čus já dostal test v létě 2011, vezl jsem dredatýho kámoše plus kámošku a kámoše a jejich psa. Zahulili jsme v tomhle složení dvě mocný a vyrazili na cestu. Bohužel moje letová rychlost se většinou docela vzdaluje od max. povolený rychlosti tak nás změřili benga (max. 165 do kopce při podělávání kolony) a zastavili nás a začali mě hrotit. Samozřejmě mi dali dejchnout, prozkoumali káru (nemaj co najít, hahaha) a jakože teda vše ok, poslali mě do auta čekat na papíry ohledně pokuty, já ale čekal že mi stejnak ještě daj test na drogy, takže jsem vyžvejkal snad pět žvejk najednou a ještě jsem vypil asi litr coly, pak pro mě došel fízl že si ještě dáme test na drogy, že jim to nedá. Já teda že ok a šel jsem do toho. Zeptali se mě jestli jsem teď za posledních 15 minut nejedl, nepil nebo nekouřil, já na to nééééé. Dali mi stěr a já se jenom modlil aby mi to vyšlo. A ono jo! Nevěřili byste jak se mi ulevilo, i když jsem věděl že papíry mi za rychlost stejně seberou
Takže moje rada - po brkách nebo před testem se napít, najíst, dát si cigáro a mělo by to bejt ok.

Nejdřív hledej, pak se ptej !
Outdoor 2008 - 23 kytek, 7 poli + test hnojiv AH vs. BioBizz
Outdoor 2012 - maká se na tom

Old Post 12-03-2012 v 11:09 AM
HNO je offline   Profil uživatele HNO   Find more posts by HNO   Foto galerie člena HNO   Click here to Send HNO a Private Message   Add HNO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HNO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Test sem mel 2x ani 1x sem nejed nepil nezvikal ani nic a pokazde to bylo cca do 7minut co jsem doholil speka... A nic... A pozor zkousej to v praze mi tvrdily ze sem pozitivni na anfetaminy ci co a proletly mi karu rozslapaly 2g test neukszali a nechali me jet 100% sem zadny nemel! Thc jim to ale neukazalo

Old Post 12-03-2012 v 12:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Palec dolů Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od HNO
Čus já dostal test v létě 2011, vezl jsem dredatýho kámoše plus kámošku a kámoše a jejich psa. Zahulili jsme v tomhle složení dvě mocný a vyrazili na cestu. Bohužel moje letová rychlost se většinou docela vzdaluje od max. povolený rychlosti tak nás změřili benga (max. 165 do kopce při podělávání kolony) a zastavili nás a začali mě hrotit. Samozřejmě mi dali dejchnout, prozkoumali káru (nemaj co najít, hahaha) a jakože teda vše ok, poslali mě do auta čekat na papíry ohledně pokuty, já ale čekal že mi stejnak ještě daj test na drogy, takže jsem vyžvejkal snad pět žvejk najednou a ještě jsem vypil asi litr coly, pak pro mě došel fízl že si ještě dáme test na drogy, že jim to nedá. Já teda že ok a šel jsem do toho. Zeptali se mě jestli jsem teď za posledních 15 minut nejedl, nepil nebo nekouřil, já na to nééééé. Dali mi stěr a já se jenom modlil aby mi to vyšlo. A ono jo! Nevěřili byste jak se mi ulevilo, i když jsem věděl že papíry mi za rychlost stejně seberou
Takže moje rada - po brkách nebo před testem se napít, najíst, dát si cigáro a mělo by to bejt ok.


Jako sorry, ale zrovna takový lidi by na silnici měli sbírat. Auto plný lidi, všichni zhulený, 165 km/h na okresce, ,,podělávání kolony"... radši no comment.

K tématu ohledně testů - taky už jsem slyšel od kámoše (nehulič), že mu vyjel pozitivní test na THC a jelikož nehulí, tak se do nich pustil, co to na něj jakože zkouší?? Nakonec vytáhli jinej test a ten byl samo negativní, takže pozor na to.

Old Post 13-03-2012 v 17:41 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HNO
Stálý Člen

Karma uživatele HNO - 92% PěstitelskáKarma uživatele HNO - 92% PěstitelskáKarma uživatele HNO - 92% PěstitelskáKarma uživatele HNO - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 136 

Příspěvek č. 13

Exceptional - mno asi tě to neuklidní, ale mam na to auto a tim nemyslim jenom výkonově, ale spíš brzdově a podvozkově. Ale jinak máš stoprocentní pravdu, tyhle styly nejsou moc společensky přijímaný. Taky přesně proto pak u nás stojí ty benga s mondeem na každy trochu rovině


Abych nebyl OT, jednou jsme byli v Praze na konzíku se dvěma kámošema, já řídil tam, zpátky jeden z kámíků. Přijeli jsme do Prahy a dali si nějaký špeky a flašku Havany (já a ten co neřídil, řidič jenom hulil). V dobrý náladě jsme ubalili asi gram a půl na cestu a vyrazili na konzík. Na akci to bylo jak na cannabis cupu a hulili jsme jak o život, včetně kámoše řidiče, ten nepil, dával si red bully (asi šest ). No po akci se seberem že jedem domů, dojdem do káry, ujedem sto metrů a potkáme kruháč, na kruháči jedou zrovna dvě policejní auta, kámík debil se narve mezi ně. Benga to samozřejmě vyhrotí a zastaví ho. Začne klasická kontrola, papíry, chlast, všechno dobrý. Fízl už chtěl kámíka pustit, ale jeho kolegině řekla že se jí kluk nezdá a že test. No a hádejte co - NIC. Mimochodem už mu ho dali po třetí a pořád ok. Takže tak


Z druhého soudku - další můj známej o papíry přišel tak že hulil po směně v autě, jako že se zhulí než pojede domů. Vybral si ale nejhorší místo, provařenej spot hned pár desítek metrů od práce. Co čert nechtěl, jeli to tam zrovna čekovat benga (pěkný, ale provařený místo) a samo jim byl úplně vyhulenej týpek ve formanovi podezřelej tak ho testli. No a tak borec přišel o pejpry.
Podotýkám že nepil a nejedl a benga mu dali test pět minut po laufu.


BTW. Taky jsem slyšel o lidech co testa dostali a vůbec nehulí/nesolí a stejnak pozitivní. Zajímavý je že většinou jenom jeden test a druhej ok. Že by to policajti jenom zkoušeli?

Nejdřív hledej, pak se ptej !
Outdoor 2008 - 23 kytek, 7 poli + test hnojiv AH vs. BioBizz
Outdoor 2012 - maká se na tom

Naposledy upravil HNO 23-03-2012 v 09:27 AM

Old Post 23-03-2012 v 09:16 AM
HNO je offline   Profil uživatele HNO   Find more posts by HNO   Foto galerie člena HNO   Click here to Send HNO a Private Message   Add HNO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HNO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rasty
Stálý Člen

Karma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 14

Mam kamarada ktery je doktor rychle zachranne sluzby v Brne ktery taky huli. Osobne mi rikal ze staci nejaky dzus nebo napoj s obsahem vitaminu C. Jeho osobni zkusenost a pokazde negativni (2 x) Od te doby cca 1 rok vzdycky kdyz vyjedu nekde na vyjizdku tak mam sebou piti. Ja mam ale problem ze kdyz hulim tak jezdim pomalu. Pri 40km/h si myslim ze jedu 100. A zatim me nikdy nezastavili. Stesti???

1.INDOOR-200 W CFL-PYRAMIDSEEDS
2.INDOOR COCOS-200 W CFL-4 x SSH (Mr.Nice), 2 x Sweet Mendobog
Mast z indooru
Deimos-Budha seeds

Old Post 23-03-2012 v 12:07 PM
rasty je offline   Profil uživatele rasty   Find more posts by rasty   Foto galerie člena rasty   Click here to Send rasty a Private Message   Add rasty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danieCZ
Nový Člen

Karma uživatele danieCZ - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 15

Taky když hulim, jezdim jak hlemýžď mám pocit, že letim jak prase a na tachometru 50 :'D Podle mého názoru jezdím daleko bezpečněji a ohleduplněji když si pěkně zahulím, než když jedu střízlivej... to si pak tu jízdu užívám

SMOKE WEED EVERYDAY!!! 👌👌🙆🌿
A KOMU SE NELENÍ, TOMU SE ZELENÍ 🐒

Old Post 28-04-2015 v 16:57 PM
danieCZ je offline   Profil uživatele danieCZ   Find more posts by danieCZ   Foto galerie člena danieCZ   Click here to Send danieCZ a Private Message   Add danieCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danieCZ
Nový Člen

Karma uživatele danieCZ - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 16

a k tématu, co pomáhá ošálit fízlovský testy... redbull jak zde už někdo zmiňoval, zachránil papíry i mýmu kámošovi, s kterým jsme po gramovým bluntu vyrazili a 5 minut na to nás chytli. Klasická dopravní kontrola akorát zápach linoucí se z našeho vozidla jim dal podezření na marihuanu a dali mu líznout. Naštěstí nám bylo jasný, že mu daj líznout tak se ve chvíli kdy mu kontrolovali papíry napil redbullu a kloktal si s tím pusu... A test vyšel negativní, tak nám popřáli štastnou cestu a jeli jsme

SMOKE WEED EVERYDAY!!! 👌👌🙆🌿
A KOMU SE NELENÍ, TOMU SE ZELENÍ 🐒

Old Post 28-04-2015 v 17:02 PM
danieCZ je offline   Profil uživatele danieCZ   Find more posts by danieCZ   Foto galerie člena danieCZ   Click here to Send danieCZ a Private Message   Add danieCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-01-2017 - Bavorsko, testy na drogy - 14 odpovědí
20-01-2012 - test na drogy - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4080110 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív