Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Rizeni pod vlivem marihuany - jak je na tom zakon??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Kutas
Stálý Člen

Karma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 541  

THC testy? Příspěvek č. 1

nevim jestli se to tady nekde resilo, ale tenhle thread mi prijde spravny na mou otazku... jak to kurva bude s nami co hulime denne? tento clanek me hodne vydesil, pry test pozna poziti THC i pred 48h
check this out


out 2006 4ever

mocny double grow aka beverly manufacture


Zas kouřím trávu, nepiji kávu - hlavu mám hloupou, jedu nahoru!

Old Post 20-03-2006 v 14:32 PM
Kutas je offline   Profil uživatele Kutas   Find more posts by Kutas   Foto galerie člena Kutas   Click here to Send Kutas a Private Message   Add Kutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tveck
Nový Člen

Karma uživatele Tveck - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 2

Ty testy pro řidiče jsou fatk špatný. Mám kamaráda, pro kterého jsou auta fakt silný hobby (tunning...) a chytli ho když byl zkouřenej. Sebrali mu papíry na místě. Myslím, že je zde zákon dost přísný. Já když jedu zhulenej tak jedu opatrněji, než normálně....Nemyslim si, že by řidiči pod vlivem THC způsobovali tolik dopravních nehod jako řidiči pod vlivem alkoholu.....měli by to trochu zmírnit...

Old Post 09-04-2006 v 15:29 PM
Tveck je offline   Profil uživatele Tveck   Find more posts by Tveck   Foto galerie člena Tveck   Click here to Send Tveck a Private Message   Add Tveck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 3

ty nehody jsou relativni. vzdy jsi ovlivnen nejakou latkou a za volantem je to proste spatne. me osobne by zajimaly tabulky podle kterych budou ty testy vyhodnocovat. vsichni vime, ze v tele se thc uklada az 3 mesice, v krvi je zjistitelna nekolik dni, v dechu netusim. Jestli nebudou vyhodnocovat mnozstvi, ale jen pritomnost, musi se to prece opirat o nejake studie. Moje hypoteza je, ze pri vyskytu thc v dechu, je ridic intoxikovan. Takhle to asi budou vyhodnocovat. Ja taky kourim denne a taky denne ridim, takze mi to obavy taky dela. Pokud to bude rozumne a v dobe, kdy uz budu strizliv mi to skutecne nic nenameri a bude to treba 4 hodiny po poziti, tak to bude ok. Kazdopadne je to dalsi metla na doted spokojene pomale zhulene ridice...

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 09-04-2006 v 15:40 PM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HeRB
Stálý Člen

Karma uživatele HeRB - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 4

no pochybuejem ze budu mat vejake velmi konkretne tablky na hodiny
bude tam asi nejaka hranica ktoru ked prekrocis tak mas smolu, pretoze ty si pod vplyvom aj ket niesi prave nafajceny a ten vplyv je aj 24 hodin..a kedze hulis kazdy den tak si prakticky stale pod vplyvom takze smola..

Old Post 25-04-2006 v 16:02 PM
HeRB je offline   Profil uživatele HeRB   Find more posts by HeRB   Foto galerie člena HeRB   Click here to Send HeRB a Private Message   Add HeRB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rory
Stálý Člen

Karma uživatele Rory - 4% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 5

prostě kyždej kdo je pod vlivem nějaký látky má dřepět na pevnej zemi a ne za volantem...sou furt keci že kdo je zhulenej tak jede opatrně a nic se nestane...to já taky mužu říct že dennodenně chlastam a střízlivej bych se báál už jezdit pač bych to asi nezmák.... to sou všechno blbosti, ikdyby Alkohol nebo THC za volantem způsobilo o jednu smrtelnou nehodu za rok víc tak je třeba aby to bylo zakázaný!! ted mě klido jebejte ale kdyby to byla vaše máti bo někdo z rodiny či známejch, co tam leží přikrytej vedle silnice, tak na to nekoukáte jako číslo v tabulkách ale jinak......

Old Post 27-04-2006 v 16:18 PM
Rory je offline   Profil uživatele Rory   Find more posts by Rory   Foto galerie člena Rory   Click here to Send Rory a Private Message   Add Rory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 6

Hlavně mě štve,že se pořád dělají diametrální rozdíly mezi látkami,na kterých náš stát vydělává těžký love.

Takže za MJ ti můžou sebrat papíry,ale za nikotin v krvi ti neuděljí nic.A přitom já jsem příležitostný kuřák cigaret(jen když se držim piva)a když si dámsilnější cigaretu,tak jsem z toho víc v prdeli,než ze špeka.Asi to znáte....točení hlavy,zvýšený tlak,bouchání srdce atd.

Old Post 27-04-2006 v 16:26 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9871730 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív