Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Nekonopné hydro
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Nekonopné hydro Příspěvek č. 1



I zželelo se mi loni jedné odlomené větve difenbache.Zkusmo sem stonek šoupnul do vody,a ejhle bez hnojek úpravy vody si takhle pěkně vegetí mrška jedna

Vodu doplňuju tak jednou měsíčně,když už se z ní stává sukulent

souhlasíš-li, projev svůj nesouhlas

Old Post 19-09-2007 v 14:20 PM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 2

Ahojky,mám uplně stejnou,má tam holka taky jen vodu a nic jí nechybí,až budu fotit kytule,tak ji taky cvaknu a hodím ji sem.

...Turbogirl... bez Turbo netu...
...přečipovaná na 200HP...
...and now invisible girl...
...lalalalááááá...


Terrace flowers by Haňule

Old Post 19-09-2007 v 14:31 PM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ONko
Stálý Člen

Karma uživatele ONko - 54% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 3

to samí se mě stalo s papouškem,jestli víte jak to vypadá...(ona ta kytka sama od sebe ráda koření,sačí štípnout větev,prdnout to do hlíny či vody a ona sama zakoření)dyfenbachie je něco podobnýho,taky hrozně nenáročná kytka,nám v obýváku vyšplhala ke stropu tak za 5 let?ale jakože fakt brutus a eště se plazí po stropě a neví kam by.

napiš mi PM nebo email

Old Post 02-10-2007 v 13:43 PM
ONko je offline   Profil uživatele ONko   Find more posts by ONko   Foto galerie člena ONko   Click here to Send ONko a Private Message   Add ONko to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ONko! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 4





No tak ja som mal Voskovku a vodu brázdila gupka....

Fuck the cola, fuck the pizza, all we need is slivovica
systems: BONGASMASK DÓZABONG

Naposledy upravil mirosk 28-05-2008 v 06:37 AM

Old Post 21-05-2008 v 15:42 PM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-11-2020 - Moje konopné fotky - 0 odpovědí
13-03-2019 - Nekonopné fotky III. - 350 odpovědí
14-10-2010 - Nekonopné fotky II - 2985 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2063420 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív