Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Sonoflex ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
grady589
Stálý Člen

Karma uživatele grady589 - 25% PěstitelskáKarma uživatele grady589 - 25% PěstitelskáKarma uživatele grady589 - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 117 

Sonoflex ? Příspěvek č. 1

Zdar Growers,

Chci se zeptat mam perfektni odtah ACM ktery ma sam o sobe nejakych 20 db pri nizsich otackach, no trapi mne brutalni ramus od proudiciho vzduchu, zatim pouzivam ComboFlex (takovy cerny, jakoby aluflex s vrstvou plastu nebo co). Neni to sice sliset do vedlejsi mistnosti ale spat se pri tom da velice obtizne. Zajima mne :

1.Jestli ten odhlucneny Sonoflex fakt utlumi ten proudici vzduch aspon o pulku, delka bude zhruba 3 metry
2.Napadlo mne vyrobit takovou krabici a v ni akustickou penu, kde by koncil ten sonoflex, plus by mnela ta krabice vydechy ve forme mensich der na bocich, co myslite?

Dikes moc

1st Stealth grow 250W

MiniMax 150W jedeee

MiniMax Podruhe

Old Post 21-01-2013 v 06:18 AM
grady589 je offline   Profil uživatele grady589   Find more posts by grady589   Foto galerie člena grady589   Click here to Send grady589 a Private Message   Add grady589 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 2

Ten sonoflex určitě funguje. Že ti to sníží hluk o polovinu samo o sobě si nemyslím, ale přiznávám, že nevím jaký hluk dělá ta roura co používáš. Tím, že prodloužíš rouru, vzniknou tlakové ztráty, které budeš muset zase vykompenzovat zesílením odtahu, takže jsi tam kde jsi byl.
Já bych použil sonoflex, zabalil větrák do nějaké izolace(dost účinné řešení) a snaž se udělat odtah co nejkratší a nejpřímější bez zbytečných kolen a záhybů.
K bodu 2.--- myslíš to dobře, ale jak je psáno výše --- nepředlužovat ... to sice není slovo, ale hodí se mi to do věty.
Vzduch dělá rachot, když o něco pleská, tak proto ta potřebná přímost vedení.
Zatím zdar

Old Post 21-01-2013 v 12:10 PM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
one.love
Nový Člen

Karma uživatele one.love - 87% PěstitelskáKarma uživatele one.love - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 3

Tak ve special shopu mi o sonoflexu rekli když sem si jí kupoval že aby bylo zaručený snížení hluku chtě nechtě ji musiš aspoň ctyrikrát ohnout na 90° což s 3m dlouhou rourou neuděláš takže potřebuješ aspoň 4m jestli to má k něčemu bejt

Old Post 19-02-2013 v 17:06 PM
one.love je offline   Profil uživatele one.love   Find more posts by one.love   Foto galerie člena one.love   Click here to Send one.love a Private Message   Add one.love to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 4

vies,ze cim viac ten sonoflex ohnes do 90° kolena,tak tolko krat znizis vykon ventilatora,ked ti to nevadi tak o.k.

Old Post 19-02-2013 v 17:46 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
one.love
Nový Člen

Karma uživatele one.love - 87% PěstitelskáKarma uživatele one.love - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 5

mě to s odtahem 800m3 neadí ale chapu že menší odtahy stim můžou mít problém ale třeba 125TT stačí na box 120x120 a neni skoro ani slyšet oproti ufu

Old Post 20-02-2013 v 03:04 AM
one.love je offline   Profil uživatele one.love   Find more posts by one.love   Foto galerie člena one.love   Click here to Send one.love a Private Message   Add one.love to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-01-2011 - Průměr sonoflexu - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3516430 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív