Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » poradte som uplny zaciatocnik.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
zahradkar18
Nový Člen

Karma uživatele zahradkar18 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 6  

poradte som uplny zaciatocnik. Příspěvek č. 1

ahojte chalani velmi ma tesi ze existuje taketo forum a v nom ludia aky sa nachadzaju tu a pevne verim ze mi pomozete a poradite p.s-spoliham na vas a vase rady :-).ale po poriadku chcel by som zacat zahradnicit a potrebujem od vas rady.premyslam kupit celu zostavu aj s growboxom 400w alebo si zostavit doma sam.prosim poradte na zaciatok nejaky dobry nenarocny model s fajn vynosom samozrejme na prvy krat necakam zazraky :-) dalej keby niekto mal fotky boxu ako ma doriesenie privod a odvod vzduchu...to by bolo na uvod pre zatial vsetko.dakujem vam a pozdravujem vas growery.

Old Post 16-04-2012 v 14:53 PM
zahradkar18 je offline   Profil uživatele zahradkar18   Find more posts by zahradkar18   Foto galerie člena zahradkar18   Click here to Send zahradkar18 a Private Message   Add zahradkar18 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 2

Čau kámo, všechno to na co se ptáš tady najdeš (včetně fotek) použij FAQ nebo ještě lépe hledání.
Jinak vítej tady.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 16-04-2012 v 15:04 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradkar18
Nový Člen

Karma uživatele zahradkar18 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 3

dakujem za privitanie.ano uz som nasiel to co som potreboval....ale predsa len chalani by ste mi mohli poradit nejaky ten model :-) viem ze by to mal byt model prevazne s indiky

Old Post 16-04-2012 v 15:08 PM
zahradkar18 je offline   Profil uživatele zahradkar18   Find more posts by zahradkar18   Foto galerie člena zahradkar18   Click here to Send zahradkar18 a Private Message   Add zahradkar18 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 4

Zkus super skunk má velkou výnosnost

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 16-04-2012 v 15:12 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 5

Za sebe, můj první pěst byl 8 ks. Super Skunk pod 400w a povedlo se mi napoprvé krásnejch skoro 300 grámků a kytky si toho nechali celkem hodně líbit. Záleží taky na genetice. Tady na Groweru jsou borci co opravdu umí a mají kvalitní řízečky. Určitě se z někým domluvíš. Good luck.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 16-04-2012 v 15:15 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradkar18
Nový Člen

Karma uživatele zahradkar18 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 6  

d Příspěvek č. 6

je mi jasne ze tu su fakt borci na fore koly tomu som tu otazne je ci mi budu ochotny poradit :-) nie kazdy je ochotny... po pravde ten super skunk sa mi pozdava ...ale rad by som keby sa mi podrilo 2modely naraz vypestit je este nejaky model co by sa hodil do zahradky zo super skunkom????p.s-niekto z fora na slovensku alebo z okolia slovenskych hranic co by mi vedel potom posunut rizky???kludne mozete napisat spravu dakujem

Old Post 16-04-2012 v 15:22 PM
zahradkar18 je offline   Profil uživatele zahradkar18   Find more posts by zahradkar18   Foto galerie člena zahradkar18   Click here to Send zahradkar18 a Private Message   Add zahradkar18 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 7

Já se tu ještě nesetkal s jediným blbcem :-) bez těch lidí tady bych vypěstoval tak velký hovno, takže se neboj že ti někdo neporadí, je spoustu modelů co můžeš jet spolu ale jestli ti můžu poradit, tak skus napoprvé ten Super Skunk, budeš spokojenej a víc modelů až budeš mít už nějakou tu zkušenost.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 16-04-2012 v 15:30 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradkar18
Nový Člen

Karma uživatele zahradkar18 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 8

no tak fajn pojdem na zaciatok iba do toho super skunku.asi pojdem skor do starej skrine kde dam 250w alebo 400w zalezi podla rozmeru :-)
ak by mal niekto z vas pre mna zaciatocnicke rady kludne napiste za kazdu jednu radu budem vdacny.

Old Post 16-04-2012 v 16:39 PM
zahradkar18 je offline   Profil uživatele zahradkar18   Find more posts by zahradkar18   Foto galerie člena zahradkar18   Click here to Send zahradkar18 a Private Message   Add zahradkar18 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 9

nebudeš litovat, odruda je to super

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 16-04-2012 v 16:43 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradkar18
Nový Člen

Karma uživatele zahradkar18 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 10

chalani poradte mi este nieco.nejde o to ze by som si nevedel najst a popozerat ale chcel by som od vas poradit co sa zostavy tyka co presne nakupit atd nakolko vase skusenosti su niekde inde ako tie moje zbezne jedine co som kedy pestil bol outdoor vyrastol mi 3m krik :-) zatial moj naj uspech :-) chcel by som od vas poradit zostavu na 400w kde u koho nakupit za naj ceny ...planujem to dat do skrine... vopred dakujem za ochotu chalani

Old Post 16-04-2012 v 16:56 PM
zahradkar18 je offline   Profil uživatele zahradkar18   Find more posts by zahradkar18   Foto galerie člena zahradkar18   Click here to Send zahradkar18 a Private Message   Add zahradkar18 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 11

Na 400 W potřebuješ box 1 x 1 m, všechny věci potřebné k pěstu najdeš na netu, v grow-shopu pokud možno nenakupuj, je tam vysokohorská přirážka stejně jako u vás v tatrách :-).
Vzduchotechnika levná třeba tu www.elektropaloucek.cz ale tobě se jistě raději vyplatí nakupovat u vás v SK.
Já jedu taky 1 x 1 pod 400W, takže když bude zájem, rád ti ze začátku pomůžu přes pm ať to tady nezasíráme nebo dostanem od admina po kulích :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 16-04-2012 v 19:28 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Antitalent
Stálý Člen

Karma uživatele Antitalent - 81% PěstitelskáKarma uživatele Antitalent - 81% PěstitelskáKarma uživatele Antitalent - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

Re: d Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od zahradkar18
p.s-niekto z fora na slovensku alebo z okolia slovenskych hranic co by mi vedel potom posunut rizky???kludne mozete napisat spravu dakujem


V bazári som pár krát videl ponuku klonov z Hodonína, to je hneď na hraniciach. No super skunk to asi nebol, ten môže byť problém zohnať pokiaľ chceš ísť z klonov, možno by si ho zohnal vo Viedni (drahšie). Ale nebál by som sa ani iných modelov, napr. "white" odrody by asi neboli vôbec zlé (white widow, white russian, white rhino), rovnako ako mnoho ďalších kvalitných genetík, northern lights, chronic, bubblegum, ak47, great white shark (kríženec toho super skunku), shiva skunk, ed rosenthal s.b..... V podstate sa dá povedať, že na kvalite matkára a jeho produktu záleží minimálne do takej miery, ako na voľbe vhodnej genetiky.

Old Post 17-04-2012 v 08:05 AM
Antitalent je offline   Profil uživatele Antitalent   Find more posts by Antitalent   Foto galerie člena Antitalent   Click here to Send Antitalent a Private Message   Add Antitalent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradkar18
Nový Člen

Karma uživatele zahradkar18 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 13

no shiva je velmi pekna rastlinka mal som moznost ju vydiet aj fajcit a celkovo na mna urobila ta rastlinka dojem sisky boly pokial dobre pametam take hufnate mekucke nafuknute a ukazovali super vahu boly lahucke.k white widow kapitola sama o sebe niet co dodat super rastlinka.urcite by som skusil rad nieco pekne a dobre ale na zaciatok nie prilis narocne stale ma laka skusit na raz 2-3modely len ked som novacik a neviem ci si trufnem...az to cele neposeriem

Old Post 17-04-2012 v 10:10 AM
zahradkar18 je offline   Profil uživatele zahradkar18   Find more posts by zahradkar18   Foto galerie člena zahradkar18   Click here to Send zahradkar18 a Private Message   Add zahradkar18 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-11-2018 - Par rad na zaciatok - 8 odpovědí
11-06-2017 - Pestovanie pri okne. Uplny zaciatocnik. - 21 odpovědí
20-03-2012 - Rada s ventilaciou- zaciatocnik - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3568910 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív