Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Micro Grow 2x24 CFL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
ennbi
Stálý Člen

Karma uživatele ennbi - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 32  

Nápad Micro Grow 2x24 CFL Příspěvek č. 1




Zdravím vás groveři/ky po dlouhé době jsem neměl zase co dělat tak sem si sestrojil malou skřín
Světlo: 2 Úsporky Osram 24w ,1445lm a 4000k (doufám že sem zvolil dobře)

Skřín: Sestavena z dřevotřísky..Rozměry: Výška 56,Šířka 46,Délka 48
Ventilace: 1xPc větrák 14cm..(Odtah),Přítah : 8cm.....Ofuk 9 cm :
Stínítko:Stínítko jako vše homemade.
Osazenstvo:Nějaký kříženec shamana a noname skéra..
Odraz:Zatím aluminiová fólie později přijde zahradnická nebo diamantová..
Hnojivo :Biobizz bohužel teďka nevím jaké časem dodám

Tak včera jsem dal semínka naklíčit a začal jsem s prácemi na boxu.Box jsem dneska dodělal a zasadil naklíčené semínka zde přikládám pár fotek mého boxu..
Doufám že se vám můj grow bude líbit

Oko za oko a svět bude slepý.
Mahátma Ghándí

Naposledy upravil ennbi 06-03-2012 v 15:22 PM

Old Post 05-03-2012 v 17:58 PM
ennbi je offline   Profil uživatele ennbi   Find more posts by ennbi   Foto galerie člena ennbi   Click here to Send ennbi a Private Message   Add ennbi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ennbi
Stálý Člen

Karma uživatele ennbi - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 2

Opět vás zdravím groweři/ky tak dneska mě všechny kytičky vylezly na svět ...Zatím to vypadá nadějne fotoupdate přidám až budou trošku větší a půjde na těch fotkách něco vidět.Chtěl jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s touto folií http://www.bio-farm.cz/bio-farm/esh...00-x-0-07-mm-CB ..A ještě jak vyřešit vlkost v boxu?(postavit normálně půlitry s vodou ? mokrý hadr?

Oko za oko a svět bude slepý.
Mahátma Ghándí

Old Post 07-03-2012 v 12:45 PM
ennbi je offline   Profil uživatele ennbi   Find more posts by ennbi   Foto galerie člena ennbi   Click here to Send ennbi a Private Message   Add ennbi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Podle mě by bylo lepší to natřít jen bílou barbou.. A tu ALU folii vyhod pohlcuje více než odráží...
S pozdravem SN!P3R

Old Post 07-03-2012 v 12:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ennbi
Stálý Člen

Karma uživatele ennbi - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 4




Tak dneska jsou kytičky druhý den na světětak přidávám nějaký fotky(Omluvte kvalitu foceno mobilem) ..Vlhkost udrzuju rozestavenými sklenkami s vodou a vypadá to že kytkám nic nechybí rostou jako z vody..Na květ jsem se rozhodl že mam malou watáž tak sem se rozhodl že koupím http://www.growshop.cz/katalog/deta...vetove-spektrum nebo popřípadě 70 w (vůbec nevím jaký kdyžtak poradťe děkuju).Jinak kytky rostou v rašelině.

Oko za oko a svět bude slepý.
Mahátma Ghándí

Old Post 08-03-2012 v 14:04 PM
ennbi je offline   Profil uživatele ennbi   Find more posts by ennbi   Foto galerie člena ennbi   Click here to Send ennbi a Private Message   Add ennbi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ennbi
Stálý Člen

Karma uživatele ennbi - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 5



Tak kytičky rostou jako z vody(vlastně rostou z vody ) zatím to vypadá že jim nic nechybí doufám že to tak i zůstane.Nevíte na kolik by vyšel 70w sodík?.. ¨

1.Všechny spolu
2.Nejvetší kytička

Oko za oko a svět bude slepý.
Mahátma Ghándí

Old Post 09-03-2012 v 11:05 AM
ennbi je offline   Profil uživatele ennbi   Find more posts by ennbi   Foto galerie člena ennbi   Click here to Send ennbi a Private Message   Add ennbi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vegan
Stálý Člen

Karma uživatele Vegan - 3% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 6

Nazdar ennbi zatiaľ to vyzerá celkom fajn..ja sám som akurat skončil svoj prvý micro, síce predčasne, ale budú z toho nejaké fajnoty....
o sodíku som rozmýšlal ajja a bolo mi povedané že v takých rozmeroch to neuchladím...inak výbojky aj s predradníkmi a všetkým potrebným napr. tu http://www.jancaelektro.cz/?page=ce...slo=&kategorie=

teším sa na nové fotky


1st time Micro CFL [/color]

Old Post 09-03-2012 v 14:49 PM
Vegan je offline   Profil uživatele Vegan   Find more posts by Vegan   Foto galerie člena Vegan   Click here to Send Vegan a Private Message   Add Vegan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ennbi
Stálý Člen

Karma uživatele ennbi - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 7


Tak dneska dávám opět update kytkám se vede velice dobře myslím, že můžu i říct že rostou doslova ,,před očima'' tak přidávám nějaký fotky.. Jistě jste si všimly že přibyli další 2 kytičky ty předpěstovávám jednomu známému..Ještě jsem dnes musel předělat ofuk aby kytičkám sílely pořádně stonky...Pěstu ZDAR ... S pozdravem ennbi.

Oko za oko a svět bude slepý.
Mahátma Ghándí

Old Post 10-03-2012 v 12:39 PM
ennbi je offline   Profil uživatele ennbi   Find more posts by ennbi   Foto galerie člena ennbi   Click here to Send ennbi a Private Message   Add ennbi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 8

Hoď na ně nějakou folii , petflašku , nebo mikroteňák ... porostou ještě rychleji

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 10-03-2012 v 16:59 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ennbi
Stálý Člen

Karma uživatele ennbi - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 9


Tak takto jsem vyřešil takový malý pařníček

Oko za oko a svět bude slepý.
Mahátma Ghándí

Old Post 10-03-2012 v 18:04 PM
ennbi je offline   Profil uživatele ennbi   Find more posts by ennbi   Foto galerie člena ennbi   Click here to Send ennbi a Private Message   Add ennbi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ennbi
Stálý Člen

Karma uživatele ennbi - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 10



Zdravím vás uplynulo zase pár dní a na kytkách to jde zase vidět 2 kytky co byli v bílých kelmcích tak ty si dneska vzal známý . Ale už jedu další předpěst moje kytičky si vedou velice dobře aspoň to tak vypadá pořád se mi zdá že mi rostou před očíma Tak přidávám pár fotek teďka jsem je vyfotil foťákem tak by to bylo být ok
Doufám že se bude líbit

Oko za oko a svět bude slepý.
Mahátma Ghándí

Old Post 12-03-2012 v 19:19 PM
ennbi je offline   Profil uživatele ennbi   Find more posts by ennbi   Foto galerie člena ennbi   Click here to Send ennbi a Private Message   Add ennbi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ennbi
Stálý Člen

Karma uživatele ennbi - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 11



Zdravím groweři tak jsem tady opět zase s dalším updatem dnes je to týden co první kytka spatřila světlo světa tak přidávám pár fotek ..

1.Všechny spolu
2.Největší kytka

Oko za oko a svět bude slepý.
Mahátma Ghándí

Old Post 14-03-2012 v 14:33 PM
ennbi je offline   Profil uživatele ennbi   Find more posts by ennbi   Foto galerie člena ennbi   Click here to Send ennbi a Private Message   Add ennbi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ennbi
Stálý Člen

Karma uživatele ennbi - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 12





Zdravím grower.. Po 2 dnech přináším zase update..Kytky vypadají velice vitálně vypadá že jim nic nechybí..Teplotu neměřím ale bu tam tak 21-25 stupňů.Zatím zalevám vodou která má ph 6.Kytky si hoví v rašelině.Vlhkost vypadá taky dobře myslím musím si pučit vlhkoměr a změřit.Tak kytky za ty 2 dny porostly o celkem velký kus.U největší kytky místo 3 lístku už byl náznak 5 lístku..Zatím nehnojím ničím.Hnojit plánuju až na květ Hnojivem Biobizz AlgaBloom.. Za 2 dny se ukážu znovu s dalším updatem.
1.Všechny pospolu
2.Druhá největší kytka
3.Největší kytka
4.Box v kterém rostou

Oko za oko a svět bude slepý.
Mahátma Ghándí

Old Post 16-03-2012 v 15:02 PM
ennbi je offline   Profil uživatele ennbi   Find more posts by ennbi   Foto galerie člena ennbi   Click here to Send ennbi a Private Message   Add ennbi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ennbi
Stálý Člen

Karma uživatele ennbi - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 13

Tak jsem se rozhod pro 70w sodík a vzal bych tento http://www.kupzarovky.cz/elektromag...30v-p-5049.html
http://www.kupzarovky.cz/philips-so...e27-p-1831.html
je to ok? bude to fakat? díky všem za odpověd

Oko za oko a svět bude slepý.
Mahátma Ghándí

Old Post 19-03-2012 v 19:28 PM
ennbi je offline   Profil uživatele ennbi   Find more posts by ennbi   Foto galerie člena ennbi   Click here to Send ennbi a Private Message   Add ennbi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ennbi
Stálý Člen

Karma uživatele ennbi - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 14

Tak zitra jsi du pro nový box... Akorát mám problém s listy začínají se na nich dělat hněde fleky ale jen u spodních... Hned jak si dovezu box natru ho na bílo vyřežu otvory koupím nové světlo a začnu dá se říct od znova..

Oko za oko a svět bude slepý.
Mahátma Ghándí

Old Post 24-03-2012 v 18:15 PM
ennbi je offline   Profil uživatele ennbi   Find more posts by ennbi   Foto galerie člena ennbi   Click here to Send ennbi a Private Message   Add ennbi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 15

Tak bud to máš nedostatek živin, nebo plisen jedno z toho to bude

Old Post 24-03-2012 v 18:18 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ennbi
Stálý Člen

Karma uživatele ennbi - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 16

Vypadá to na ph... dělají se hnědé fleky a časem list sežloutne

Oko za oko a svět bude slepý.
Mahátma Ghándí

Old Post 24-03-2012 v 19:23 PM
ennbi je offline   Profil uživatele ennbi   Find more posts by ennbi   Foto galerie člena ennbi   Click here to Send ennbi a Private Message   Add ennbi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2016 - LED micro grow - 110 odpovědí
14-05-2015 - 2. microgrow 2x25W CFL/125W CFL Bloom - 41 odpovědí
03-05-2021 - microgrow 40x60x80 cfl - 97 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9842640 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív