Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Chillies domesticos
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Chillies domesticos Příspěvek č. 1




Tak jsem se rozhod taky se podelit s svy chilli pokusy.. sice to nemam zdokunetovany tak pekne jako vetsina ostatnich ale par obrazku jsem udelal.. a taky mi treba pomuzete najit pricinu nejakych problemu jako opadavani kvetu,zloutnuti a podobne ptakoviny.... ale to az podle fotek

Takze chilli jsem zacal pestovat nekdy v zime,kdy jsem dostal jednu no name sazenicku( pokud mi urcite druh tak budu moc rad) tu jsem mel pod sodikem,MH vybojkou,zarivkou,za oknem,jen tak na policce v pokoji.... no asi vsude a paprice to bylo uplne jedno a furt si jela svou
jednu urodu z ni uz mam za sebou, bylo z ni pres 30 papricek,ktery v cerstvym stavu palily dost slusne...ususeny uz nejsou tak vyrazny.

Kazdopadne mi paprika nahodila novy kvety a ted uz na ni je zas nekolik paprik v ruznym stadiu vyvoje..

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 23-05-2011 v 10:58 AM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 2



tyhle fotky jsou ze dneska... paprika ma na sobe uz skoro zraly plody,pak cerstve utvorenejch a zaroven novy kvety... taky pulka kytky je zelena a pulka nazloutla....

Hnojim uplne minimalne.. tak jednou za 14 dni si vzpomenu a leju tam Grow slozku od biobizzu a sem tam i top max....

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 23-05-2011 v 11:28 AM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 3





A dale mi tu roste jeste par jinejch odrud... konkretne :

-Habanero red
-Naga Jolokia
-Fatali
-Rocoto red
-Karneval orange

Klicit jsem to dal zacatkem unora
tady davam naky fotky jak to vypada celkove

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 23-05-2011 v 11:42 AM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 4









-Naga Jolokia ... zatim nic moc zajimavyho akorat zacala nahazovat kvety












-Habanero Red ... tady uz se dejou nejaky plody












-Fatali












-Rocoto red uz taky plodi












-Karneval orange.. to jsou takovy maly bonsaiky

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 23-05-2011 v 11:50 AM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 5

Tak a ted tech par nejasnosti co mam:
- zloutnuti listu a opadavani kvetu jde podle meho ruku v ruce abude to pravdepodobne prelitim,je to tak?

- je normalni ze papriky plodi na vickrat? a ze na sobe maji vsechno vyvojova stadia plodu?

-Jak s hnojenim? funguje to jako u konopi? rustove hnojivo,kvetove,potom nekakej boostery

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 23-05-2011 v 11:59 AM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Foto update Příspěvek č. 6






Prihazuju fotky jak se to rozrusta.... zatim plodi jen habanero red,karneval orange,rocoto red a naga ma prvni papriku....
vcera doslo k premisteni z vnitrniho parapetu na venkovni tak uvidime co to udela

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 14-06-2011 v 13:14 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Aktualni stav Příspěvek č. 7






Trochu sem to tady zanedbal,ale konecne sem se dostal k tomu abych papriky zase po dlouhy dobe nafotil tak to sem soupnu...

- pohled na truhlik v pokoji(zleva: Naga Jolokia, 4x Fatalii, Habanero red, Rocoto red)

-Pohled na truhlik v kuchyni(zleva: 2x karneval orange, Rocoto red, Habanero red, 3x no name- zrejme ring of fire)

-Rocoto red velikosti malyho jabka

-Habanera(na kytce v kuchyni je 86 paprik a to sem jich uz par v prubehu ustip)

- a jen tak mimo jeden Mazar...

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 22-09-2011 v 07:32 AM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
auroraindika
Stálý Člen

Karma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 8

ola kolego velký respekt před takovýma jako jsi ty máš to opravdu šupa....

Old Post 22-09-2011 v 10:42 AM
auroraindika je offline   Profil uživatele auroraindika   Find more posts by auroraindika   Foto galerie člena auroraindika   Click here to Send auroraindika a Private Message   Add auroraindika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 9

No covece nevim jestli zrovna ja mam nejaky supa rostlinky ty truhliky jsou docela nestastna volba.. papriky maj malo mista pro koreny a asi z nich takhle nedostanu maximum... pristi rok to budu mit zarizeny nejak jinak. kazdopadne ti diky...

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 23-09-2011 v 22:49 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Sklizen Příspěvek č. 10



Protoze pocasi uz moc nepreje a dlouhodoby vyhled neni nic moc a ja nemam moznost presunout truhliky aspon na vnitri parapet jal jsem se vcera vecer nuzek a vsechny papriky pokosil..... Docela me prekvapilo kolik toho je... tezko rict co s tim vsim budu delat,vsechno to pali jak cert a musi se s tim opatrne
Nejplodnejsi paprika byla kazdopadne Habanero red umistena na okne v kuchyni.. bylo na ni skoro 600gramu plodu a napocital jsem 85kousku
Chutove se mi nejvic zamlouva Rocoto red a Fatalii, U nagy nepoznam jak chutna protoze po kazdym pokusu o konzumaci to jsou jen slzy v ocich a vypaleny chutovy poharky :firychil:
Karneval orange je spis asi dekorativni paprika,chutove to neni nic moc a pali jen tak lehce..

1) Tohle je vicemene cela uroda, nekolik paprik jsem ustipaval v prubehu sezony ale i tak je toho lehce pres 2,5kg v cerstve utrzenym stavu..

2) jednotlivy papriky, zleva : Rocoto red,Habanero red,Fatalii a Naga jolokia(ktera pravdepodobne Nagou vubec neni)

Trosku me zarazi ze plody Nagy nejsou tak krabaty jak by asi mely bejt. chvili jsem to podezrival jestli se taky nahodou nejedna o habanero,ale kazda ta paprika je jina....

Objednal jsem si par dalsich odrud na pristi rok,vsemes jsem vzal min palivy druhy a z tech dabelskejch pojedu pristi rok zase ty co letos.

Pokusim se ted o zazimovani tech nejlepsich rostlinek a pokud se to podari tak i rozesazeni do jednotlivejch kvetinacu
Az se k tomu dostanu tak to nafotim a vlozim sem a tim pro letosni rok tohle tema uzavru a objevim se zase z jara

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 09-10-2011 v 20:44 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-06-2010 - CHILLI doloroso - 144 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0205130 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív