Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Březnové automaty
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Povede se mi sklidit 100g?
ANO
NE
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
marty55
Stálý Člen

Karma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 92  

Obecné Březnové automaty Příspěvek č. 1

Zdravím všechny

Rozhodl jsem se časně zasadit 4x Skunk1 z minulého roka a pokusím se vyždímat za poměrně zatím dobrého počasí co nejvíce.

Kytky vylezly na svět 18.května a jsou v jednom kýblu.

Jako médium jsem poučil cca. 80% kompostu a 20% zahradního substrátu.

Pro většinu z vás je hloupost sázet takto brzo, ale za zkoušku se nic nedá a představa materiálu již v létě je lákavá.

Nastavím si již teď laťku vysoko a to je 100g. Co myslíte, zadaří se?

Fotky sem hodím zítra držte mi palce

2013
2014
2016
2017
2018

Old Post 01-04-2014 v 19:01 PM
marty55 je offline   Profil uživatele marty55   Find more posts by marty55   Foto galerie člena marty55   Click here to Send marty55 a Private Message   Add marty55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 2

1. Rovnou jsi je měl dát zvlášť, protože následné přesazení je trochu zbrzdí.

2. To je 25g průměr na kytičku...To se občas ani nestane v létě (pokud to máš v menší nádobě)

3. Blbost to není, já si sázim vždy na Mikuláše kytičku a pak sklízim někdy v květnu po zatmívačce.

Hodně štěstí


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 01-04-2014 v 19:40 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teomax
Stálý Člen

Karma uživatele teomax - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 3

Jsem dal prvniho automata vykliceneho okolo 12.2 za okno - jizni strana. Zpocatku obcas doplnovane svetlem na kuchynske lince, pak jsem je zase v peknem pocasi hazel na balkon (a ze tech peknych dni v unoru a breznu bylo dost - urcite vice slunce jak minuly rok za cely destivy kveten), ted to dorostlo teprve tak do 15cm vysky a nastesti to porad jeste nechce kvest.
Nekde jsem tady cetl, ze automaty ve spatnem prostredi (malo svetla nebo zima) maji zpozdeny rust, tak asi na tom bude neco pravdy.

Freku, koukal jsem na tenhle tvuj topic:
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=56312
ti po 45 dnech rustu vyrostla celkem dost pekne vysoka kytka, na to v jakem obdobi to bylo. Nepamatujes si priblizne vysku? Jak jsem psal, mam tady zatim 15 cm kytku za necele dva mesice...

Old Post 01-04-2014 v 22:04 PM
teomax je offline   Profil uživatele teomax   Find more posts by teomax   Foto galerie člena teomax   Click here to Send teomax a Private Message   Add teomax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od teomax
Jsem dal prvniho automata vykliceneho okolo 12.2 za okno - jizni strana. Zpocatku obcas doplnovane svetlem na kuchynske lince, pak jsem je zase v peknem pocasi hazel na balkon (a ze tech peknych dni v unoru a breznu bylo dost - urcite vice slunce jak minuly rok za cely destivy kveten), ted to dorostlo teprve tak do 15cm vysky a nastesti to porad jeste nechce kvest.
Nekde jsem tady cetl, ze automaty ve spatnem prostredi (malo svetla nebo zima) maji zpozdeny rust, tak asi na tom bude neco pravdy.

Freku, koukal jsem na tenhle tvuj topic:
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=56312
ti po 45 dnech rustu vyrostla celkem dost pekne vysoka kytka, na to v jakem obdobi to bylo. Nepamatujes si priblizne vysku? Jak jsem psal, mam tady zatim 15 cm kytku za necele dva mesice...

Tak myslim, že měla něco kolem 35cm. Ona tak přežívala asi 3 měsíce a až v březnu začala pořádně růst...A pak od dubna začala dostávat zatmívačku


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 01-04-2014 v 22:21 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marty55
Stálý Člen

Karma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 5





Zdravím

Vkládám pár fotek z 15. dne růstu, každá kytka je jinak velká
Přesazovat se už nechystám, dal sem je schválně do jedné nádoby, abych měl víc místa na další kolo. Celkově jsem zvědav, jak se podělí o společný prostor. Jak říkám, je to jen taková zkouška před hlavní sezónou

2013
2014
2016
2017
2018

Old Post 03-04-2014 v 17:54 PM
marty55 je offline   Profil uživatele marty55   Find more posts by marty55   Foto galerie člena marty55   Click here to Send marty55 a Private Message   Add marty55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vousac
Stálý Člen

Karma uživatele vousac - 4% PěstitelskáKarma uživatele vousac - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 6

Březnové automaty není nic divného jen musíš trefit teplý rok což obvykle není a většinou se začíná v dubnu ,já neměl problém ze začátku pod petlahví pak okolo folie proti průvanu a výnos klidně i podle genetiky (deimos) přes 100géček stejně jako v létě.

Medi grower,outdoor,Fenix slza,automatic grow,

Old Post 13-04-2014 v 18:39 PM
vousac je offline   Profil uživatele vousac   Find more posts by vousac   Foto galerie člena vousac   Click here to Send vousac a Private Message   Add vousac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Korag
Stálý Člen

Karma uživatele Korag - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 7

A presne to vravim aj ja, AF v klude staci aj ta 12/13 hodinova perioda, hlavne aby bola cely den, teple pocasie a v klude sa mozu rovnat s letnym vynosom.

Old Post 13-04-2014 v 19:09 PM
Korag je offline   Profil uživatele Korag   Find more posts by Korag   Foto galerie člena Korag   Click here to Send Korag a Private Message   Add Korag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marty55
Stálý Člen

Karma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 8



Servus

Máme tu 30. den a mám pro vás aktuální fotku.
Dvě kytky už ukázali preflowers.
Včera dostaly asi tak půlku víčka Biobizzu grow ... no a jinak nevím co bych vám dál pověděl, no necháme se překvapit

Jojo hoši, určitě to není na škodu zasadit takhle brzo. Jak říkáš, stačí omotat obyčejnou potravinářskou fólií a je uvnitř teplo jak v léťe, ovšem v noci je jim asi celkem zima no

2013
2014
2016
2017
2018

Old Post 18-04-2014 v 08:28 AM
marty55 je offline   Profil uživatele marty55   Find more posts by marty55   Foto galerie člena marty55   Click here to Send marty55 a Private Message   Add marty55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teomax
Stálý Člen

Karma uživatele teomax - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od teomax
Jsem dal prvniho automata vykliceneho okolo 12.2 za okno - jizni strana. Zpocatku obcas doplnovane svetlem na kuchynske lince, pak jsem je zase v peknem pocasi hazel na balkon (a ze tech peknych dni v unoru a breznu bylo dost - urcite vice slunce jak minuly rok za cely destivy kveten), ted to dorostlo teprve tak do 15cm vysky a nastesti to porad jeste nechce kvest.
Nekde jsem tady cetl, ze automaty ve spatnem prostredi (malo svetla nebo zima) maji zpozdeny kvet, tak asi na tom bude neco pravdy.
.


thread hijack a update moji situace.

tak z 12.2 automata me vyrostl samec - ostatne to bylo taky semeno z aukra (30kc a kus), kde jsem necekal zadny zazrak...ted ma okolo 30cm a zacina sypat prvni pyl.

a na automatu z 12.3 opet z aukra (27kc a kus) se me dneska objevili prvni kvety....vyska 22cm, celkem pekne rozvetveny kus.

Tak tu druhou kytku necham asi oprcat a vysledky uvidim za dalsi dva mesice...Samce pouziju zaroven i na oprcani automata od Naturalseeds, co jsem sadil 1.4....Doufam, ze si takhle vytvorim semena nefeminizovanych automatu a ne zadny hermafrodity.

Oboje dvoje pestovano zpocatku za oknem (jizni smer), navecer obcas svetlo na kuchynske lince, pozdeji v peknem pocasi vytahovane pres den ven a ted uz ponechane ciste venku na terase pod 5l plastikovou flaskou (muj sklenik :-).

Minulej rok jsem sadil zacatkem kvetna automaty Taiga a Tundra od Dutch Passion, cely mesic bylo naprosto hnusne pocasi, ktery vyvrcholilo nakonec zaplavama a kytky me hodily taky asi jenom tak 20-25cm. Minulej kveten byl pres den teplotne skoro stejnej jako tenhle brezen/duben.

Old Post 22-04-2014 v 11:25 AM
teomax je offline   Profil uživatele teomax   Find more posts by teomax   Foto galerie člena teomax   Click here to Send teomax a Private Message   Add teomax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syntek
Stálý Člen

Karma uživatele Syntek - 40% PěstitelskáKarma uživatele Syntek - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 10

Marty, co sem t vesmes tak cetl, tak prej hnojeni na rust u automatu ani nepoznas, vyplati se prej hnojit az na kvet, ale osobni zkusenost s tim nemam, jen vim, ze se tady na tom shodlo vic lidi ;-)

Old Post 22-04-2014 v 22:41 PM
Syntek je offline   Profil uživatele Syntek   Find more posts by Syntek   Foto galerie člena Syntek   Click here to Send Syntek a Private Message   Add Syntek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vousac
Stálý Člen

Karma uživatele vousac - 4% PěstitelskáKarma uživatele vousac - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 11

To protože automatka je tak rychlá že ji můžeš po 4 týdnech lehce přihnojit ale spíš něčím bio protože není čas to prolívat vodou ,na květ nějaký booster či stimulátor opět nejlépe bio protože kdo by z nás chtěl hulit či vaporizovat hnojky?Spíše lidi pěstují už v dobře připraveném substrátu který je lehce přihnojený a namíchaný podle vlastních nebo doporučených zkušeností. Já třeba do květináče dám předhnojený substrát ale doprostřed udělám dírku kde nasypu sadbovací substrát a do něho semínko to naklíčí a zakoření velmi lehce a jakmile začne růst kořen projede do toho předhnojeného substrátu a šup už má živiny a může valit naplno a přihnojit pak většinou můžeme lehce nebo nemusíme.(stejně tak se to dá udělat i venku na zahradě do připravené díry dva druhy substrátů)

Medi grower,outdoor,Fenix slza,automatic grow,

Old Post 23-04-2014 v 10:06 AM
vousac je offline   Profil uživatele vousac   Find more posts by vousac   Foto galerie člena vousac   Click here to Send vousac a Private Message   Add vousac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marty55
Stálý Člen

Karma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 12



Zdravím všechny

Právě o tom by se dalo polemizovat. Vemte si že minulý kolo se mi automatka vytáhla i v květu zhruba o 30čísel a během toho sem párkrát přihnojil biohnojivem na růst+párkrát PKčkem (přece jen je to chemka a nemělo by se to přehánět). Dá se říct, že se růstem zasekla až cca. v půlce květu a za tu dobu si myslím, že se může kytka ještě poměrně dost vytáhnout.

Nedalo mi to a musel sem pořídit fotku 5. den po pohnojení, kde je vidět poměrně znatelný rozdíl, ovšem nikdo nevíme jak velkou zásluhu to hnojivo má. Každopádně si myslím, že určitě nemůžeme biohnojivem ublížit, ba možná naopak.

2013
2014
2016
2017
2018

Old Post 23-04-2014 v 16:24 PM
marty55 je offline   Profil uživatele marty55   Find more posts by marty55   Foto galerie člena marty55   Click here to Send marty55 a Private Message   Add marty55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marty55
Stálý Člen

Karma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 13





UP

Den 48.
Největší 87čísel a nejmenší 75.

Dnes 2ml/l PK, 2ml/l Grow, 2ml/l Bloom

2013
2014
2016
2017
2018

Old Post 06-05-2014 v 15:36 PM
marty55 je offline   Profil uživatele marty55   Find more posts by marty55   Foto galerie člena marty55   Click here to Send marty55 a Private Message   Add marty55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marty55
Stálý Člen

Karma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 14






UP

Den 53.

Přihazuji pár bleskovek.
Od uplynulé doby nehnojeno, počasí je na pytel.

Největší 93, nejmenší 80 čísel.

2013
2014
2016
2017
2018

Old Post 11-05-2014 v 18:47 PM
marty55 je offline   Profil uživatele marty55   Find more posts by marty55   Foto galerie člena marty55   Click here to Send marty55 a Private Message   Add marty55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marty55
Stálý Člen

Karma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 15






Zdravím všechny

UP

Bohužel sem zapoměl otevřít skleník a připekly se mi chloupky, snad to nebude mít velkej vliv.

2013
2014
2016
2017
2018

Old Post 24-05-2014 v 15:43 PM
marty55 je offline   Profil uživatele marty55   Find more posts by marty55   Foto galerie člena marty55   Click here to Send marty55 a Private Message   Add marty55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marty55
Stálý Člen

Karma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% PěstitelskáKarma uživatele marty55 - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 16


Přihodím malej UP

Jedno nekvalitní foto ... něak mi blbnul blesk a klepala se mi ruka

Zhruba od předvčerejška dostávají čistou odstátou vodu.

2013
2014
2016
2017
2018

Old Post 02-06-2014 v 20:25 PM
marty55 je offline   Profil uživatele marty55   Find more posts by marty55   Foto galerie člena marty55   Click here to Send marty55 a Private Message   Add marty55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-10-2018 - Předpěstování automatů - 4 odpovědí
28-10-2017 - Semena automatu - 7 odpovědí
29-06-2016 - oprc automaty? - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0216610 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív