Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » AutoFlowering 2011
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Hrnek
Stálý Člen

Karma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 205  

AutoFlowering 2011 Příspěvek č. 1

zdravíčko groweři takže pomalu nám začíná out sezona
tak jsem se rozhod že letošek venuju automatu(samonákvetačkám)
tak sem nelenil a zakoupil www.seminkakonopi.cz nejake samonakvétací odrůdy .
Jsem naně moc zvedavej pac je pojedu poprví .

3x Syrup -Buddha seeds
2x Deimos -Buddha seeds
2x AutoMazar -Dutch Passion
2x AutoBlueberry -Dutch Passion
2x PolarLight 2-Dutch Passion

opravdu me zajíma jestli za od zasetí semínka za 60 dní
sklidim.jak uvadí Buddha seeds u DP jeto o něco málo
delší.a taky mě zajímá výnos který se pohybuje od mezi 30g-90g.
holky jsem dal v pondeli naklíčit do malejch RW kostek a už se pomalu
začínají probouzet.

Naposledy upravil Hrnek 23-04-2011 v 22:11 PM

Old Post 21-04-2011 v 13:28 PM
Hrnek je offline   Profil uživatele Hrnek   Find more posts by Hrnek   Foto galerie člena Hrnek   Click here to Send Hrnek a Private Message   Add Hrnek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrnek
Stálý Člen

Karma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 2





..

Old Post 21-04-2011 v 13:29 PM
Hrnek je offline   Profil uživatele Hrnek   Find more posts by Hrnek   Foto galerie člena Hrnek   Click here to Send Hrnek a Private Message   Add Hrnek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrnek
Stálý Člen

Karma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 3




taaak všeci semena vylezli cca za 5 dní a z 11 zakoupených semen 100% úspěšnost klíčení tak uvidíme jak pojedou dal holky ...

Old Post 23-04-2011 v 18:32 PM
Hrnek je offline   Profil uživatele Hrnek   Find more posts by Hrnek   Foto galerie člena Hrnek   Click here to Send Hrnek a Private Message   Add Hrnek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 4

Co říkáš na klíčení v RW kostkách? Je to dobrá metoda? Přemýšlel jsem že to také ozkouším, ale četl jsem názory že klíčení v nich stojí za prd.. ale jak koukám, naopak jede to vtom slušně

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 23-04-2011 v 21:15 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrnek
Stálý Člen

Karma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od gremlin101
Co říkáš na klíčení v RW kostkách? Je to dobrá metoda? Přemýšlel jsem že to také ozkouším, ale četl jsem názory že klíčení v nich stojí za prd.. ale jak koukám, naopak jede to vtom slušně


cau zkoušel jsem různé varianty klíčení a nejvíc semi právě osvedčili ty RW kostky jak na semena tak na řezy ..tak je určitě doporučuji .., ale bacha ať je moc nepřeleješ a hlavně at nevyschnou něco mezi tim...

Old Post 23-04-2011 v 21:45 PM
Hrnek je offline   Profil uživatele Hrnek   Find more posts by Hrnek   Foto galerie člena Hrnek   Click here to Send Hrnek a Private Message   Add Hrnek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrnek
Stálý Člen

Karma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 6



..

Old Post 23-04-2011 v 21:57 PM
Hrnek je offline   Profil uživatele Hrnek   Find more posts by Hrnek   Foto galerie člena Hrnek   Click here to Send Hrnek a Private Message   Add Hrnek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stunt
Stálý Člen

Karma uživatele Stunt - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 99 

Příspěvek č. 7

Jsem zvědav na AF taky ho chci letos zkusit... budu sledovat.
BTW nezasel si přiliš brzo?

Old Post 24-04-2011 v 14:39 PM
Stunt je offline   Profil uživatele Stunt   Find more posts by Stunt   Foto galerie člena Stunt   Click here to Send Stunt a Private Message   Add Stunt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrnek
Stálý Člen

Karma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Stunt
Jsem zvědav na AF taky ho chci letos zkusit... budu sledovat.
BTW nezasel si přiliš brzo?


cau no zasel jsem o neco dřív ,vžydcky sázím na 1.máje kdy půda urodna je
asi jsem se nechal zlakat tim krasnym pocasim ..
ale zase maam folník takže to bude v klidu..

Old Post 25-04-2011 v 08:36 AM
Hrnek je offline   Profil uživatele Hrnek   Find more posts by Hrnek   Foto galerie člena Hrnek   Click here to Send Hrnek a Private Message   Add Hrnek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stunt
Stálý Člen

Karma uživatele Stunt - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 99 

Příspěvek č. 9

taky chci jit letos do AF co říkáš na ShortRidera od Nirvany? Nemáš s ním zkušenosti?
Kdyžtak pm a tohle smaznu.

Old Post 25-04-2011 v 11:52 AM
Stunt je offline   Profil uživatele Stunt   Find more posts by Stunt   Foto galerie člena Stunt   Click here to Send Stunt a Private Message   Add Stunt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrnek
Stálý Člen

Karma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Stunt
taky chci jit letos do AF co říkáš na ShortRidera od Nirvany? Nemáš s ním zkušenosti?
Kdyžtak pm a tohle smaznu.


zkusenost s nirvanou mam docela spatnou ,loni jsme kupovali Jock Horora a jeste dalsis par modylku a na prd klíčivost špatná ,ty rostliny byly takovi nestabylni nevim proste semi nirvana nezamlouva .ale přímo stim modelem co píšeš tak ho ani neznám
spíš bych šel do buddha seeds ,dutch passion ,nebo sensi ale ta nema AF ,nebo dinafem je taky v pohode ..

Old Post 25-04-2011 v 16:24 PM
Hrnek je offline   Profil uživatele Hrnek   Find more posts by Hrnek   Foto galerie člena Hrnek   Click here to Send Hrnek a Private Message   Add Hrnek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Nazdar,pekny vyber tam mas.trosku se rozepis o hnojivech.V cem to chces pestovat?nechces zustat u rockwoolu?Jetse jsem AF v hydru nevidel.ja chci nejaky AF druhy v hydru lestos prubnout,ale nevim,jestli stihnu RW koupit.seminka sjem dal dnes naklicit a prace cely den,takze nestiham zajet do growshopu a postou se mi 2 rohoze nechteji resit kvuli postovnymu.Jinak si dal klicit do vody,nebo pridavas stimulator?co PH?budes resit?od kdy zacnes hnojit a v kterym mediu?zkus pouvazovat o RW,vynos by mohl byt dost vysokej.teda,pokud to chces mit za oknem.na balkon bych to nedaval,kvuli horku a jestli vysadis ven,tak asi taky nepripada v uvahu.za oknem bych ti ho ale doporucil.hodne stesti budu slkedovat.

Old Post 25-04-2011 v 16:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zoder
Stálý Člen

Karma uživatele Zoder - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 12

zdravim tě, čet sem tu někde že u samonakvetaček je nejlepší dát semínko rovnou do pudy ke ho budes i sklizet, jelikož se tim ty kytky hodne brzděj když je přesazuješ a za těch 60 dní neztihnout tak narůst ... myslim, že to psal člověk co s tim měl dost zkušeností.. jinak hodně štěstí

Old Post 25-04-2011 v 23:54 PM
Zoder je offline   Profil uživatele Zoder   Find more posts by Zoder   Foto galerie člena Zoder   Click here to Send Zoder a Private Message   Add Zoder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dexx_
Nový Člen

Karma uživatele dexx_ - 84% PěstitelskáKarma uživatele dexx_ - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 13

To je pravda, určitě je nejlepší dát je rovnou do hlíny a dál je nepřesazovat. Jinak si myslím, že se sázením si klidně mohl ještě počkam, já osobně je sázím v půlce června a výsledky sou parádní.

Old Post 26-04-2011 v 17:51 PM
dexx_ je offline   Profil uživatele dexx_   Find more posts by dexx_   Foto galerie člena dexx_   Click here to Send dexx_ a Private Message   Add dexx_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 14

Ten RW by problém být až tak nemusel, ale šupl bych je do květináčů určitě co nejdřív. Ať to roste. MB

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 27-04-2011 v 00:12 AM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrnek
Stálý Člen

Karma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od benji chaouat
Nazdar,pekny vyber tam mas.trosku se rozepis o hnojivech.V cem to chces pestovat?nechces zustat u rockwoolu?Jetse jsem AF v hydru nevidel.ja chci nejaky AF druhy v hydru lestos prubnout,ale nevim,jestli stihnu RW koupit.seminka sjem dal dnes naklicit a prace cely den,takze nestiham zajet do growshopu a postou se mi 2 rohoze nechteji resit kvuli postovnymu.Jinak si dal klicit do vody,nebo pridavas stimulator?co PH?budes resit?od kdy zacnes hnojit a v kterym mediu?zkus pouvazovat o RW,vynos by mohl byt dost vysokej.teda,pokud to chces mit za oknem.na balkon bych to nedaval,kvuli horku a jestli vysadis ven,tak asi taky nepripada v uvahu.za oknem bych ti ho ale doporucil.hodne stesti budu slkedovat.


zdar, takže abych to upřesnil žádné hydro nebude RW kostky sem použil
jenom na naklíčení cca do 14 dnů přijdou holky do folníku ,kde budou mit pripravenej substrát na muškáty promixovanej s perlitem..
cose hnojiv týče tak zatim dávám jenom kořeňák od atmi co mi zbyl s indooru a přemyslim o Hesi. jinak když sem dával semena do RW tak tak uz sem je namočil do vody s trochem kořenáku ,až se holky probudej tak jeto uplně nejlepší co proně mužeš udelat..a hnojit zacnu az tak za tech 14 podle potřeby jeste se uvidí.

Old Post 27-04-2011 v 12:32 PM
Hrnek je offline   Profil uživatele Hrnek   Find more posts by Hrnek   Foto galerie člena Hrnek   Click here to Send Hrnek a Private Message   Add Hrnek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrnek
Stálý Člen

Karma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Zoder
zdravim tě, čet sem tu někde že u samonakvetaček je nejlepší dát semínko rovnou do pudy ke ho budes i sklizet, jelikož se tim ty kytky hodne brzděj když je přesazuješ a za těch 60 dní neztihnout tak narůst ... myslim, že to psal člověk co s tim měl dost zkušeností.. jinak hodně štěstí


možná natom něco je ,uvidíme jak pojedou

Old Post 27-04-2011 v 12:33 PM
Hrnek je offline   Profil uživatele Hrnek   Find more posts by Hrnek   Foto galerie člena Hrnek   Click here to Send Hrnek a Private Message   Add Hrnek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-02-2020 - Autoflower CBD:THC 1:1 - 0 odpovědí
27-11-2019 - Autoflower - 0 odpovědí
16-05-2018 - Autoflowers jaro 2018 - 63 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4631590 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív