Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Prvý outdoor (úplny začiatočník)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Patrick123
Nový Člen

Karma uživatele Patrick123 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 25 

Prvý outdoor (úplny začiatočník) Příspěvek č. 1

Zdravím vás chcem sa vás opýtať. Bude to môj prvý outdoor. Absolútny Low budget (viem že sú lepšie hnojivá,substrát atd...) ale rozhodol som sa takto. Chcem zasadiť niekedy okolo 15.5 tak potrebujem poradiť či mám ísť iba autoflower alebo aj feminizovane klasiky, chcem zasadiť 3 rastlinky mal som plán 2 autoflower a 1 klasiku ale kedže asi chcem zasadiť dosť neskoro tak potrebujem poradiť. Inak vám tu vypíšem presne ako si to predstavujem a vopred ďakujem za tipy.

Chcem to dať do lesa do 3 kvetináčov (20l), ako substrát chcem obyčajný Záhradnický substrát s aktívnym humusom predhnojení na 6 týždňov (poprípade pridám perlit). Hnojivo na rast chcem KRISTALON START a na kvet som dlho premýšľal ale podľa npk mi prišlo z tých najlacnejších asi KRISTALON JESEŇ/PODZIM (NPK- 6:12:36) to sa však chcem opýtať či tam toho draslíka neni veľa. Zo začiatku polovičné dávky a potom by som pomaly stupňoval. 2 týždne pred kosením by som vysadil hnojivo. Polieval by som normálne odstátou vodou. Rozmýšľal som aj nad automatickým zavlažovaním Tropf Blumat kedže tam asi tak často chodiť nebudem ale o tom potom.

Vopred Ďakujem za všetky tipy, rady, rád sa priučím.

Old Post 01-05-2020 v 11:49 AM
Patrick123 je offline   Profil uživatele Patrick123   Find more posts by Patrick123   Foto galerie člena Patrick123   Click here to Send Patrick123 a Private Message   Add Patrick123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stan43
Stálý Člen

Karma uživatele Stan43 - 57% PěstitelskáKarma uživatele Stan43 - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 2

Ahoj, takže:
Autoflowers sú pre začiatočníka super, to viem aj podľa seba. Taktiež si skús aj klasiku, naberieš skúsenosti a ak to vynde, budeš mať viac kuriva než z autoflowers.
Substrát ktorý si spomínal používa veľa Growerov (aj ja) a je úplne v poriadku, len ti poradím pridať perlit.
Co sa týka hnojív, na krystalon sa úplne vykašli, je to chémia. Na rast si priprav žihľavový výluh, návodov je tu ajajáj. Na kvet si kúp napr BioBizz Bloom, je to cenovo dostupné organické hnojivo tvorené pre marihuanu.
Ak pôjdeš do autoflowers a použiješ ten predhnojený substrát, tak na rast prakticky hnojiť nemusíš, a na kvet neskôr len jemne a nezabudni to posledné 2 týždne prepláchnuť. Dúfam, že som na nič nezabudol a prajem ti veľa šťastia!

If you can smoke weed and think smart, you have big chance to be successfull.

Old Post 01-05-2020 v 16:02 PM
Stan43 je offline   Profil uživatele Stan43   Find more posts by Stan43   Foto galerie člena Stan43   Click here to Send Stan43 a Private Message   Add Stan43 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patrick123
Nový Člen

Karma uživatele Patrick123 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 3

Aha diki moc za rady tak teda na rast použijem ten výluh a na kvet kúpim biobizz bloom ale chcem sa opýtať na 3 rastliny mi bude aký veľký treba ? Aby som nekúpil malý ale ani zbytočne veľký. A ten výluh ako často ? Alebo kedy s ním začať kedže ten substrát je predhnojení ? Ďakujem.

Old Post 01-05-2020 v 16:06 PM
Patrick123 je offline   Profil uživatele Patrick123   Find more posts by Patrick123   Foto galerie člena Patrick123   Click here to Send Patrick123 a Private Message   Add Patrick123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stan43
Stálý Člen

Karma uživatele Stan43 - 57% PěstitelskáKarma uživatele Stan43 - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 4

Tak ak je predhnojený na 6 týždňov, môžeš začať cca piatym týždňom v malých dávkach.. Výluh môžeš dávať v každej zálievke, tým to snáď ani prehnojiť nejde Najskôr ti bude stačiť aj 100ml, ale ak kúpiš 250ml finančne ťa to nezničí a aspoň sa niečo zvýši

If you can smoke weed and think smart, you have big chance to be successfull.

Old Post 01-05-2020 v 17:38 PM
Stan43 je offline   Profil uživatele Stan43   Find more posts by Stan43   Foto galerie člena Stan43   Click here to Send Stan43 a Private Message   Add Stan43 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patrick123
Nový Člen

Karma uživatele Patrick123 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 5

Okej budem ďalej informovať o tom že ako mi to pôjde zatiaľ ďakujem.

Old Post 01-05-2020 v 17:41 PM
Patrick123 je offline   Profil uživatele Patrick123   Find more posts by Patrick123   Foto galerie člena Patrick123   Click here to Send Patrick123 a Private Message   Add Patrick123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 6

Ahoj Patriku, jestli můžu ještě něco říct za sebe:
S tím, jak si popsal svůj plán bych ti doporučil sázet jen automaty. Těch 20 litrů v květináči je žalostně málo na udržení vláhy pro vzrostlou fotoperiodickou kytku. Jestli tam můžeš doběhnout s kanistrem každý den, dva, tak supr, ale jestli budeš chodit jednou týdně, tak tam najdeš pěkný zdechliny ( mrkni ke mně na Bush Growing 2018 a to jsem měl tak 50 l substrátu a lil cca 4-5 litrů vody ). Takovýhle květináče si můžeš dovolit doma na zahradě, kde to ráno a večer poleješ. Možná by pomohl hydrogel, ale zase si zmenšíš podíl hlíny. Nemám s ním zkušenost.
Sázet 15.5. není pozdě ani na klasiku, ani na automat.
Ten Tropf Blumat jsem zkusil jednou. Předně musíš mít zásobník vody a pak tam tu vodu taky musíš nanosit a nepočítej s tim, že ti v létě bude stačit třeba 10 litrů na týden, pokud budeš mít tu kytku povedenou. Já nanosil 50 litrů, dalších 20l jsem vypotil a když jsem přišel zkontrolovat za 2 dny jestli jsem seřídil dobře senzory, tak jsem našel ukousaný ty úzký měkký hadičky a kytky plavaly v blátě. Takže bacha, jdou po nich myšice ( něco jako kuny po kabelech ke svíčkám). Taky nemůžeš do tý vody na tejden míchat organiku, usazuje se a ucpává a taky degraduje, budeš muset použít nějakou chemku.
S Kristalonem zkušenost nemám a ani po tom netoužim, kup něco lepšího. Pro automaty stačí dobrý květový hnojivo, třeba ten BioBizz, ale je to organika, takže vždy čerstvě namíchané, ne do zásobníku na tejden. Na tu fotoperiodu, pokud jí tam dáš, buď tu kopřivovou jíchu, nebo zkvašený slepičince. Každopádně hnoj opatrně, dost blbě se odhaduje dávkování, protože ten základ neuděláš nikdy úplně stejně. Spíš bych zahnojil při nějakým viditelným deficitu než preventivně. Když ta kytka poroste a bude krásně zelená, tak jí nic nechybí. Spálit jí je snadný, ale náprava bývá složitější.
A napadá mně, co dát 3 automaty do květníků a tu klasiku do země? Je tam tak blbá hlína, že by to nešlo? A nebo dej tu klasiku jinam, někam do kopřiv a nech jí tam volně růst. Nešlo by to? Každopádně si myslím, že těch 20 l je jen tak tak na ty automaty takhle v lese a na klasiku nevhodný úplně.
Jinak určitě držim palce a dej vědět jak se ti s kytkama vede. D.C.

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Naposledy upravil Dead Cat 01-05-2020 v 19:56 PM

Old Post 01-05-2020 v 19:20 PM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patrick123
Nový Člen

Karma uživatele Patrick123 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 7

Pôjdem lepšie pozrieť aká tam je zem a dám vedieť, zatiaľ veľmi pekne ďakujem.

Old Post 01-05-2020 v 19:46 PM
Patrick123 je offline   Profil uživatele Patrick123   Find more posts by Patrick123   Foto galerie člena Patrick123   Click here to Send Patrick123 a Private Message   Add Patrick123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stan43
Stálý Člen

Karma uživatele Stan43 - 57% PěstitelskáKarma uživatele Stan43 - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 8

Kolega hore radí správne, fotoperiódu do zeme.. Inák ak chceš automaty, saď ich koncom mája, vtedy využiješ najlepšie slniečko=viac lepšieho materiálu.. A čím väčšia nádoba, tým lepšie!

If you can smoke weed and think smart, you have big chance to be successfull.

Old Post 01-05-2020 v 21:23 PM
Stan43 je offline   Profil uživatele Stan43   Find more posts by Stan43   Foto galerie člena Stan43   Click here to Send Stan43 a Private Message   Add Stan43 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patrick123
Nový Člen

Karma uživatele Patrick123 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 9

Takže rozhodol som sa takto že vykopem jamu do ktorej nasypem ten substrát ale chcel by som sa spýtať akú veľkú jamu mi približne treba ? Ďakujem.

Old Post 05-05-2020 v 10:16 AM
Patrick123 je offline   Profil uživatele Patrick123   Find more posts by Patrick123   Foto galerie člena Patrick123   Click here to Send Patrick123 a Private Message   Add Patrick123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 10

Mrkni: Co třeba takovou
Ale chce to těch třeba 40 litrů na pořádnou kytku.

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Old Post 05-05-2020 v 10:31 AM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patrick123
Nový Člen

Karma uživatele Patrick123 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 11

Zdravím vás po dlhšej dobe kedže som musel dlho čakať kým mi došli semienka ale už ich mám, sú to 1x Afrodite od kannabia 1x Baby boom auto od kannabia 1x Syrup auto od Buddha seeds a este som dostal nejake noname neni nic napisane od buddha. Potrebujem pomoct budem klíčiť asi v stredu a chcel by som takto, dám dva vatové tampóny navlhčím ich a medzi ne dám semienka, niektorý to robia že ich dajú najprv do vody tak to sa chcem spýtať či to musím daváť do tej vody alebo rovno medzi tie tampóny. A ešte budem robiť ten žihlavový výluh ak som dobre pochopil tak sa to robí tak že do 3/4 fľaše (1.5l) dám žihlavu a zalejem vodou a nechám kvasiť lenže sa chcem spýtať či ju mám zavrieť alebo nechať otvorenú a či ju mám dať na slnko alebo nemusí byť na slnku, koľko ju mám nechat kvasiť ? A posledná vec po vyklíčení ich chcem dať buď do malého kvetináča čo sa rozpadne takže ho následne nebudem musieť presádzať ale rovno aj z kvetináčom dám už do veľkého alebo do zeme, alebo je lepšie to dať do tých tabliet zdá sa mi že sa to volá jiffy a tak to dať do zeme ? Ďakujem za rady budem sa hlásiť z novinkami.

Old Post 24-05-2020 v 11:33 AM
Patrick123 je offline   Profil uživatele Patrick123   Find more posts by Patrick123   Foto galerie člena Patrick123   Click here to Send Patrick123 a Private Message   Add Patrick123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 12

S tím klíčením je to jedno. Semínko potřebuje natáhnout vodu, takže když ho jen položíš na mokrej tampon, tak to stačí (léta jsem to tak dělal), když ho přikreješ druhým, taky dobrý ( jen dej pozor, aby ti klíček nevylezl moc dlouhej a při odkrývání si ho nepoškodil), a když ho dáš nejdřív do vody, taky dobrý (tak to dělám teď). Všeobecně moc dlouho neváhej se zasazením do hlíny, nechat klíček plazit ve vatě cm i víc je spíš ke škodě. Začíná totiž vypouštět tzv. vlasový kořínky a ty poškodíš při manipulaci.

S kopřivovou jíchou poradím jen to, že při kvašení vzniká plyn a ten musí ven, jinak ti to může bouchnout, takže otevřít. Určitě je tu návodů plno.

Jiffy jsem nikdy nezkoušel, ale zjisti si za jak dlouho se ten tvůj květináč rozpadne, aby to nebylo až na podzim. Jestli to nejsou automaty, tak bych se klasickýho přesazení nebál. Spíš zajisti abys je přesazoval do stejnýho, nabo aspoň podobnýho substrátu. Kvůli šoku.

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Old Post 24-05-2020 v 12:40 PM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patrick123
Nový Člen

Karma uživatele Patrick123 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 13

S tým klíčením to urobím tak ako som chcel medzi 2 tampóny, a preto lebo 3 sú autoflower tak to dám do tých jiffy tabliet. Ďakujem.

Old Post 24-05-2020 v 13:10 PM
Patrick123 je offline   Profil uživatele Patrick123   Find more posts by Patrick123   Foto galerie člena Patrick123   Click here to Send Patrick123 a Private Message   Add Patrick123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plagatek
Nový Člen

Karma uživatele plagatek - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 14

kristalon je na prd. A pořešil bych větší květínáče stojí to nic . V zahradkářství koupíš za pár korun použité 100litrové .

Old Post 24-05-2020 v 18:29 PM
plagatek je offline   Profil uživatele plagatek   Find more posts by plagatek   Foto galerie člena plagatek   Click here to Send plagatek a Private Message   Add plagatek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patrick123
Nový Člen

Karma uživatele Patrick123 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 15

Kristalon nejdem a tie kvetináče si myslím že na autoflower stačia 20/25l.

Old Post 24-05-2020 v 18:39 PM
Patrick123 je offline   Profil uživatele Patrick123   Find more posts by Patrick123   Foto galerie člena Patrick123   Click here to Send Patrick123 a Private Message   Add Patrick123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patrick123
Nový Člen

Karma uživatele Patrick123 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 16

Čauko chcem sa spýtať myslite si že možem dať univerzálny substrát z tesca písali PH 6 a ešte ho zmiešam s perlitom ? Ďakujem.

Old Post 26-05-2020 v 12:58 PM
Patrick123 je offline   Profil uživatele Patrick123   Find more posts by Patrick123   Foto galerie člena Patrick123   Click here to Send Patrick123 a Private Message   Add Patrick123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-06-2017 - Outdoor - uplny zaciatocnik - 16 odpovědí
27-03-2008 - Správni outdoor pre začiatočníkov - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2762900 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív