Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » První pěstování - v lese
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
se7en.cz
Nový Člen

Karma uživatele se7en.cz - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 23  

Obecné První pěstování - v lese Příspěvek č. 1


Zdravím, rád bych Vám tu popsal mé pěstování od počátku do dneška a zároveň bych byl rád za Váš názor nebo co by jste vytkli.
Takže předpěstování začlo 1.6 kdy jsem dával vyklíčené semínka do kelímku (bylo jich 5, ze začátku jsem to tak trochu nepohlídal a tak mi zbyla jedna o kterou se teď celkem dosti starám).
Teprve včera jsem ji dával do země v lese.
Co jsem použil: z květináče kde byla kytka jsem přisypal trošku zahradníckého substrátu + přimíchal koňský trus s hlínou.
Celkem mi vadí, že jsem kolem kytky nevykopal pořádnou díru, ale udělal ji jen pro kořeny takže na pohled nejde vidět žádná ďoura. Vadí to moc?
Co mě štve, že kytka je vcelku maličká tak doufám, že teď bude růst o něco rychlejc.
Kytička je Jack Herer od Fair Seeds - nejspíš žádná sláva, ale na poprvé to stačí né?

Budu sem po čase nahazovat fotky a určitě by potěšily odpovědi.

Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team

Old Post 29-07-2014 v 17:53 PM
se7en.cz je offline   Profil uživatele se7en.cz   Find more posts by se7en.cz   Foto galerie člena se7en.cz   Click here to Send se7en.cz a Private Message   Add se7en.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
se7en.cz
Nový Člen

Karma uživatele se7en.cz - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 2


number 2

Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team

Old Post 29-07-2014 v 17:54 PM
se7en.cz je offline   Profil uživatele se7en.cz   Find more posts by se7en.cz   Foto galerie člena se7en.cz   Click here to Send se7en.cz a Private Message   Add se7en.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
se7en.cz
Nový Člen

Karma uživatele se7en.cz - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 3


number 3

Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team

Old Post 29-07-2014 v 17:56 PM
se7en.cz je offline   Profil uživatele se7en.cz   Find more posts by se7en.cz   Foto galerie člena se7en.cz   Click here to Send se7en.cz a Private Message   Add se7en.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
se7en.cz
Nový Člen

Karma uživatele se7en.cz - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 4

number 4

Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team

Old Post 29-07-2014 v 17:57 PM
se7en.cz je offline   Profil uživatele se7en.cz   Find more posts by se7en.cz   Foto galerie člena se7en.cz   Click here to Send se7en.cz a Private Message   Add se7en.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
se7en.cz
Nový Člen

Karma uživatele se7en.cz - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 5


next

Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team

Old Post 29-07-2014 v 17:59 PM
se7en.cz je offline   Profil uživatele se7en.cz   Find more posts by se7en.cz   Foto galerie člena se7en.cz   Click here to Send se7en.cz a Private Message   Add se7en.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
se7en.cz
Nový Člen

Karma uživatele se7en.cz - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 6


poslední

Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team

Old Post 29-07-2014 v 18:01 PM
se7en.cz je offline   Profil uživatele se7en.cz   Find more posts by se7en.cz   Foto galerie člena se7en.cz   Click here to Send se7en.cz a Private Message   Add se7en.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 7

hoj, místo na kořeny nepotřebuješ kopat, pokud jsi alespoň zkypřil půdu kolem než jsi ji zasadil. do tvrdé uleželé zeminy kořeny prorůstají špatně. Ph jsi měřil? Tím, že jsi ji te\´d sadil do země ji trochu zabrzdíš v růstu, než prokoření do půdy, ale pak by měla o něco ještě vyjet. Nebude to žádná mega vysoká kytka, ale na poprvé si aspoň vyzkoušíš pěstovat venku. Má tak kytka dost světla (od kdy do kdy na ní pere slunce) z té fotky to vypadá, že je ve stínu...a teď to shrnu:díra aspoň 20l v ní substrát nebo hlína z pod kompostu nejlépe s perlitem na vzdušnost, přidat guáno pod hlínu atp... vysekat křoví které stíní slunci(co nejvíce prosvětlit), ohrada proti zvěři, vanish proti slimákům a pak už jen zaštipovat pokud se nevětví, nebo ohýbat a zalévat. Já zalévám v růstu 1x týdně výkvasem z kopřiv a v květu výkvasem ze slepičáků a v tom mám přihozených ještě pár kopřiv aby to mělo i trochu dusíku v květu. cca 3 týdny před sklizní jen čistá voda na zalévání....a pak sklidit, porýt, vybrat kořeny, nasypat hnůj přikrýt substrátem, hodit přes to fólii černou kvůli plevelu, zaházet větvemi aby to nebylo vidět a máš připraveno na jaro...pak jen poryješ prokypříš a sadíš do připraveného
Snad jsem ti alespoň trochu pomohl...žádná věda v tom není

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 29-07-2014 v 21:35 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
patrik123
Nový Člen

Karma uživatele patrik123 - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 20  

Toto je môj grow v lese :) Příspěvek č. 8

Tuto je moja modelka
Foto 1
http://s15.postimg.org/gz85bpjve/IM...0729_135337.jpg

Foto 2
http://s27.postimg.org/wf635g2eq/IM...0729_134522.jpg

A ty ju máš tiež veľmi peknú peace

Old Post 29-07-2014 v 21:37 PM
patrik123 je offline   Profil uživatele patrik123   Find more posts by patrik123   Foto galerie člena patrik123   Click here to Send patrik123 a Private Message   Add patrik123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-04-2017 - První pěstování kvítí - 21 odpovědí
04-02-2013 - První pěstování - 8 odpovědí
09-06-2009 - pěstování na terase - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0198050 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív