Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získᚠinspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » skleníčci
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 ›
Autor
Téma 
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Obecné skleníčci Příspěvek č. 1

Zdravím všechny,nerad bych dělal problémy nebo tak něco,každopádě sem projel forum i fag a nenašel sem nic pro pěstování čistě ve skleníku.Něco je sice pod pěstování outdoor,ale myslím si že skleník si zaslouží kapitolu sam pro sebe přece jenom sou tu nástrahy a rizika který potkáte jenom tady,kdo má chápe.No snad to tímhle groweru nijak nekomplikuju a něco takovýho už tu není,ale kdo se bojí nesmí na pole.Pište všechno kdy a jak naklíčit kdy do skleníku,jak zaštipovat,větrat co vlhkost a tak dále vy co máte skleník jistě chápete.S přáním brzkého jara peace

Old Post 29-12-2011 v 15:32 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guano
Stálý Člen

Karma uživatele Guano - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 2

Zdravim

No chci davat ted poprve taky do skleniku ale nemam nijak vyhřívanej tak to vidim tak na konec března....podle teploty. Docela se bojim aby konopi nechytlo nějakou nemoc od okurku nebo jine zeleniny co taky pestuju ve skleniku. Ale Viděl bych to tak na pěstovani v nějakych velkych květináčích abych je mohl davat ven přez velke horka nebo když by moc stoupla vlhkost.
Ještě jsem četl že odruda odolna proti plysnim je "The Church"

PS : sklenik mam vytuněnej tak že asi 1,5 metru hluboko mam nerezove pletivo celkem jemne tak připadni krtci narazi

http://guaninho.rajce.idnes.cz/celer/#P1010245.jpg

Old Post 08-02-2012 v 08:28 AM
Guano je offline   Profil uživatele Guano   Find more posts by Guano   Foto galerie člena Guano   Click here to Send Guano a Private Message   Add Guano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pongo
Stálý Člen

Karma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 3

Zdar jak sviňa,

do skleníku sázejte určitě později než outdoor - pokud tedy nemᚠskleník 5m vysoký. Klidně v půli června. Po mnoha letech zkušeností vím svoje ... když už ti to přeroste tak lámej, ohýbej ....... Co se týká vlhkosti - opět z vlastní zkušenosti - ke konci květu raději větrám, než abych chtěl udržet nějakou stálou teplotu.... prostě na úkor tepla raději vyvětrám a se mění vzduch... Kytku ve skleníku vždy zaštipuju a ohýbám, protože není prostor aby rostla do výšky... Velký problém je se sviluškami, protože mají rády vlhko a teplo a tak je pro ně ve skleníku ideální klima. Rychle se množí, takže bych doporučil prevenci a když už je tam najdeš tak rychle použít přípravek pro nim. Stejně se ti nikdy nepovedou vyhubit všechny Problém je až kytka kvete tak kvůli většímu riziku plísně se nedoporučuje stříkat na kytku a vnášet další vlhkost do skleníku. Poslední sezónu mně svilušky pařily na kytce po celou dobu květu, naštěstí to byl Passion 1 od DP A nějak se s tím vyrovnal... Listy a už vůbec ne palice by se neměli dotýkat skla - opět riziko plísně... Listy co kytce odpadnou nenechávej pod kytkou, protože je to super místo na množení všech škůdců dohromady s vlhkostí a teplem.... Lepové desky taky nejsou úplně od věci - pomůžou ti s identifikací škůdců a ty se můžeš líp připravit na odplatu
klidně se zeptej a v rámci zkušeností poradím.
Peace,

Pongo.

! PAL TO !

první sklizeň, druhá sklizeň, třetí sklizeň, čtvrtá sklizeň, pátá sklizeň .............. poznáš, jak život rychle utíká

Tundra ve skleníku supported by Atami - sklizeno

Fruit and Critical Jack + B.Lee + MicroMachine ve skleníku supported by BioBizz - všechno kvete, něco dojíždí

FD, Shiva Skunk, The Ultimate, WR ... v lese u zajíců

Old Post 08-02-2012 v 18:59 PM
Pongo je offline   Profil uživatele Pongo   Find more posts by Pongo   Foto galerie člena Pongo   Click here to Send Pongo a Private Message   Add Pongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 4

letos plánuju nějaký samonakvétací odrůdy.V půlce března to dám naklíčit a asi za necelej měsíc je dám do skleníku.Ješte než to dozraje tak už dám klíčít další takže jedny sklídím a hned dám předpěstovaný další.Takhle bych to chtěl udělat třikrát za sezonu po čtyrech kytkách.Kromě toho mám passions 1.Ten bych dal začátem dubna klíčit potom do květináče a až někdy v půlce června do země do skleníku.Taky vážně uvažuju o větráku každej rok je to fakt teror ta vlchkost.Do ted sem pěstoval tak nějak podle sebe bez rad takže letos to chcu dělat pořádně.Když tak rady ohledně mýho uspořádání kytek vítám

Old Post 10-02-2012 v 15:05 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pongo
Stálý Člen

Karma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od bruno.kudrna
letos plánuju nějaký samonakvétací odrůdy.V půlce března to dám naklíčit a asi za necelej měsíc je dám do skleníku.Ješte než to dozraje tak už dám klíčít další takže jedny sklídím a hned dám předpěstovaný další.Takhle bych to chtěl udělat třikrát za sezonu po čtyrech kytkách.Kromě toho mám passions 1.Ten bych dal začátem dubna klíčit potom do květináče a až někdy v půlce června do země do skleníku.Taky vážně uvažuju o větráku každej rok je to fakt teror ta vlchkost.Do ted sem pěstoval tak nějak podle sebe bez rad takže letos to chcu dělat pořádně.Když tak rady ohledně mýho uspořádání kytek vítám


Čau,

nějak Tě asi nechápu - "V půlce března to dám naklíčit a asi za necelej měsíc je dám do skleníku" ???????????? WTF ? semeno vyleze z hlíny za 3 -5 dní obvykle. a navíc je to blbost to tak brzo sázet. Díval jsi se jak budou dlouhé dny v roce 2012 ? Zasaď vna začátku června a budeš mít na růst ( 35 dní cca ) i na květ (35dní cca ) nejdelší dny.

viz: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=60860

Peace,

Pongo

! PAL TO !

první sklizeň, druhá sklizeň, třetí sklizeň, čtvrtá sklizeň, pátá sklizeň .............. poznáš, jak život rychle utíká

Tundra ve skleníku supported by Atami - sklizeno

Fruit and Critical Jack + B.Lee + MicroMachine ve skleníku supported by BioBizz - všechno kvete, něco dojíždí

FD, Shiva Skunk, The Ultimate, WR ... v lese u zajíců

Old Post 10-02-2012 v 16:12 PM
Pongo je offline   Profil uživatele Pongo   Find more posts by Pongo   Foto galerie člena Pongo   Click here to Send Pongo a Private Message   Add Pongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lostypos
Stálý Člen

Karma uživatele lostypos - 68% PěstitelskáKarma uživatele lostypos - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 6

Ahoj,již mám nějakou tu úrodu za sebou sice pěstuji ve fóliovníku, ale to je až na odraz světla totéž co skleník a naprosto souhlasím s tím co tady uvedl microft.
Skleník = boj z vlhkostí, stojanovej větrák je nutností (dle počtu osazenstva,co kytka to ventilátor)

přerůstání se dá zvládnou, šetrným ohýbáním( ne lámáním a nezastřihávat - důvody uvedl microft) , záleží hodně na prostoru.
já mám nízký foliovník tak kytky táhám do šířky, mají až 4 metry a 1,5 výšky.
možná jsem to přehlíd, ale halouzky by se neměly opírat o stěny skleníku.

Jinak pěstování ve skleníku či fóliovníku je dřina, a kdo nemá čas se o to pořádně starat nic moc nevypěstuje !

I love growing... (-_-)
peace

Old Post 10-02-2012 v 17:45 PM
lostypos je offline   Profil uživatele lostypos   Find more posts by lostypos   Foto galerie člena lostypos   Click here to Send lostypos a Private Message   Add lostypos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Lostypos: bod č. 8, naprosto zásadní věc, kytky se nesmí dotýkat skla..

Old Post 10-02-2012 v 19:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

2 Bruno.Kudrna: přečti si nejdříve thready o AF, je tady pár pěknýcgh v outdoor galerii i pěstu..

V půlce března sázet a očekávat, že to v dubnu (potenciální mrazíky, málo slunce) pěkně poroste, je fakt risk u AF, nakonec i květen se může pokazit a nebude z toho skoro nic. Sázet až v květnu nebo červnu kvůli počasí a světelné periodě (AF prospívá dlouhá denní a krátká noční perioda, což koncem března nehrozí).. Já bych to dal rovnou do hlíny, žádný přesazování (každý den růsty je u AF dobrý)..

Jinak přemýšlím, že to zkusím taky s AF ve skleníku, ta Pandorra zní slibně..

Old Post 11-02-2012 v 07:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 9

No myslel sem to tak že mi to cca od půlky března ten měsíc poroste doma za oknem a až potom je dám do skleníku.Mate pravdu kratší dny mín světla atd.Na druhou stranu mi toto poradilo několik málo lidí a i některá literatura se tomuto způsobu nebrání.
Každopádně bych to chtěl zkusit když bude nejhůř přijdu o čtyři semínka a když to půjde tak tím líp ne.Průběh budu samozdřejmě referovat a doložím taky nějaký to foto

Old Post 11-02-2012 v 10:47 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pongo
Stálý Člen

Karma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od bruno.kudrna
No myslel sem to tak že mi to cca od půlky března ten měsíc poroste doma za oknem a až potom je dám do skleníku.Mate pravdu kratší dny mín světla atd.Na druhou stranu mi toto poradilo několik málo lidí a i některá literatura se tomuto způsobu nebrání.
Každopádně bych to chtěl zkusit když bude nejhůř přijdu o čtyři semínka a když to půjde tak tím líp ne.Průběh budu samozdřejmě referovat a doložím taky nějaký to foto


good luck,

je mi to samosebou jedno, jsou to tvoje kytky a tvoje peníze... přijít třeba o 700,- CZK jen tak by se mi asi nechtělo... na jakou stranu mᚠokno ? jak dlouho tam svítí slunce ? i když bude na jih tak tam nebude dostatek světla aby z toho něco kloudného vyrostlo... ale jak jsem psal - good luck a pak postni fotky

! PAL TO !

první sklizeň, druhá sklizeň, třetí sklizeň, čtvrtá sklizeň, pátá sklizeň .............. poznáš, jak život rychle utíká

Tundra ve skleníku supported by Atami - sklizeno

Fruit and Critical Jack + B.Lee + MicroMachine ve skleníku supported by BioBizz - všechno kvete, něco dojíždí

FD, Shiva Skunk, The Ultimate, WR ... v lese u zajíců

Old Post 11-02-2012 v 16:22 PM
Pongo je offline   Profil uživatele Pongo   Find more posts by Pongo   Foto galerie člena Pongo   Click here to Send Pongo a Private Message   Add Pongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 11

Zdravím
Jenom tak ze zvědavosti co letos plánujete zasadit já pojedu:
2x Passion 1utch Passions
3x AutoBlueberryutch Passions
5xAUTO-AK:Grass o Matic
4xMataro Blue Autmatica
Tak zatím a dejte taky vědět........

Old Post 21-02-2012 v 16:00 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

2 Bruno: takhle to tady nefunguje, na tohle jsou jiné thready, přínos k tématu nulový, to sem vůbec nepatří, založím to znovu a pořádně, tohle je o ničem..

Old Post 22-02-2012 v 16:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Bruno tady treba
http://grower.cz/forum/showthread.p...593#post1015593

Old Post 22-02-2012 v 17:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 14

zdravím
vím že sekce kdo co bude sázet tady je já sem to myslel spíš v ramci těch skleníků....
a když to chceš zakládat znova no tak jo no.....,ale jako v pohodě o.k.

Old Post 23-02-2012 v 06:00 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

2 Bruno: v rámci skleníků, jo? jsi vyjmenoval passion a jinak samý automaty, taky dobrý no..

2 vousac: ono to není přece jen o teplotě, že ano, taky počet slunečných dní a délka denní fáze rozhoduje o ideálních podmínkách pro růst a květ, kór u AF.. stejná úroda jako v létě tam nebude, to nemůžeš myslet vážně..

Old Post 23-02-2012 v 07:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LedGrowFan
Nový Člen

Karma uživatele LedGrowFan - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 16

Moje zkušenosti jsou takové po dvouletech pěstu ve skleníku definitivně s ním končím protože vážně nerad sklízím o chvíli dřív kvůli plísni. Loni jsem jel zahrádku + skleník a zahrádka dopadla lépe, ale jak píšu níž jsem "docela vysoko" a hodně tu fouká a bývá brzo zima takže kytky se ve květu zastaví a dokvétají opravdu pomale a to i ve skleníku a pak je to boj buď hodně větráš a dokvétáš pomale (nižší teplo ve skleníku tou dobou to u nás jde hodně nízko) nebo riskuješ plíseň a větráš méně. Takže moje rada zní: KOMBIUJTE autoflowery + regular. Jinak letos zkouším udělat k jižně orientované cihlové zdi malou stříšku z fólie na foliák a pod tím pojedu auto Lowrider2
Můžu se pouze podepsat pod příspěvky od "Microfta"
BTW: Tady na G se se rubrice out vůbec celkově nezohledňuje vaše nadmořská výška já jsem okolo 450m a je to obrovský rozdíl oproti někde 200m (cca 2,5 stupně celsia v průměru). Takže ty Vousaci tipuji že budeš nízko co?

Old Post 28-02-2012 v 10:40 AM
LedGrowFan je offline   Profil uživatele LedGrowFan   Find more posts by LedGrowFan   Foto galerie člena LedGrowFan   Click here to Send LedGrowFan a Private Message   Add LedGrowFan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 ›  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-07-2018 - Sklizen - 1 odpovědí
03-04-2017 - sklenik - 4 odpovědí
18-03-2008 - Skleník 08 - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2994940 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív