Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Je to normální?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Pio
Stálý Člen

Karma uživatele Pio - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pio - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 75 

Je to normální? Příspěvek č. 1

Ahoj, asi před měsícem jsem zasadil do hlíny již vyklíčená 3 semínka (+ 1 později), dnes mají kytka pouhých 23 cm, je to normální?
Když svítí slunce, je tam celý den, žádný stín, zalévám každý den cca 2x denně, nepřelévám.
Bohužel jsem asi zanedbal hnojení, po prvé jsem hnojil teprve včera a to kristalonem, pokud budu muset, koupít v growshopu to hnojivo, ale mají příšerně předražené poštovné a v blízkosti žádný tento obchod nemám...
Na Kristalonu byla doporučená dávka, což je 10 ml na 10 litrů, já tedy dávám 1ml na 1 litr, zalévat jednou týdně..
Můžu pro své kytky ještě něco udělat??

... Omluvám se za kvalitu fotky, je z mobilu, momentálně nemám baterky do foťáku..

Fotky :

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/PiooiP/1-1.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/PiooiP/2-1.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/PiooiP/3-1.jpg

Díky, Pio

Old Post 02-07-2011 v 16:02 PM
Pio je offline   Profil uživatele Pio   Find more posts by Pio   Foto galerie člena Pio   Click here to Send Pio a Private Message   Add Pio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Malý kytičky nehnoj, snadno bys je spálil. Spíš jsi měl sehnat kvalitní zeminu, a když je máš v takovýhlech "květináčích" vyvrtej dolů dírky aby mohla odtékat voda a vůbec pročti si zde návody, mrkni jak to dělaj zkušení growerři.
ps. malá kytička, menší dávkování

Old Post 02-07-2011 v 16:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pio
Stálý Člen

Karma uživatele Pio - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pio - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 3

Tak zemina je z velmi úrodného kompostu, který je vlasntě na fotce.
V tom určitě problém neni.
Koukám se tu na outdoor pěstování často, ale nenašel jsem nic, co by problém vyřešilo, dneska jsem tedy udělal zálivku z kopřiv, ale růsto to asi moc nepomůže

Old Post 02-07-2011 v 16:31 PM
Pio je offline   Profil uživatele Pio   Find more posts by Pio   Foto galerie člena Pio   Click here to Send Pio a Private Message   Add Pio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pio
Stálý Člen

Karma uživatele Pio - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pio - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 4

Tak zemina je z velmi úrodného kompostu, který je vlasntě na fotce.
V tom určitě problém neni.
Koukám se tu na outdoor pěstování často, ale nenašel jsem nic, co by problém vyřešilo, dneska jsem tedy udělal zálivku z kopřiv, ale růsto to asi moc nepomůže

Old Post 02-07-2011 v 16:57 PM
Pio je offline   Profil uživatele Pio   Find more posts by Pio   Foto galerie člena Pio   Click here to Send Pio a Private Message   Add Pio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 5

Normalně to hnoj, ale pomalu. Máš tam dost světla ? taky asi ta půda moc nebude dobrá, když se jim tam nechce. Trošku pohnoj na rust a uvidíš

Old Post 02-07-2011 v 16:59 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vykostovac
Stálý Člen

Karma uživatele vykostovac - 89% PěstitelskáKarma uživatele vykostovac - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 6

mel bys je rozsadit kazdou zvlast

out 2011

Old Post 02-07-2011 v 17:04 PM
vykostovac je offline   Profil uživatele vykostovac   Find more posts by vykostovac   Foto galerie člena vykostovac   Click here to Send vykostovac a Private Message   Add vykostovac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brujeria
Stálý Člen

Karma uživatele brujeria - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 7

Zalejváš 2xdenně? Neblázni! Kdyby byly velký a byly horka tak je to něco jinýho ale v tomhle počasí tak jednou za 3dni možná ani ne i na těch fotkách mi příde že je půda mokrá až až! Nejlepší je zalejvat až když je substrát suchej ale ne uplně aby kytky nevadly! Jinak jak ti radi kolegove, hnojit ale zatim spiš poloviční dávkou!

Ps: chtělo by to vyplejt!

Old Post 02-07-2011 v 17:28 PM
brujeria je offline   Profil uživatele brujeria   Find more posts by brujeria   Foto galerie člena brujeria   Click here to Send brujeria a Private Message   Add brujeria to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pio
Stálý Člen

Karma uživatele Pio - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pio - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 8

Slunce je tam opravdu dost..
Mám to ve starém umyvadle, tudíž je dole díra, ale radši s tou vodou tedy uberu..
Vyplejt to neni problém, hned se do roho dám..
Opět děkuji za pomoc.

Old Post 02-07-2011 v 17:50 PM
Pio je offline   Profil uživatele Pio   Find more posts by Pio   Foto galerie člena Pio   Click here to Send Pio a Private Message   Add Pio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

ten objem mas tak pro jednu a ne tri....... jako vyrostou ale na venek se litrama nemusi setrit

Old Post 02-07-2011 v 18:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gUan0_
Stálý Člen

Karma uživatele gUan0_ - 99% PěstitelskáKarma uživatele gUan0_ - 99% PěstitelskáKarma uživatele gUan0_ - 99% PěstitelskáKarma uživatele gUan0_ - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 10

Rozhodně to rozesaď aspon po 10ti litrech hlíny pro každou kytku...jakmile budou mít každej svůj květináč nebudou si navzájem brát živiny a snad se ti to rozjede..bud trpělivej...taky se mi kytkám ze začátku nechtělo...a ted už mám pěkný metrovky..

Old Post 02-07-2011 v 20:10 PM
gUan0_ je offline   Profil uživatele gUan0_   Find more posts by gUan0_   Foto galerie člena gUan0_   Click here to Send gUan0_ a Private Message   Add gUan0_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pio
Stálý Člen

Karma uživatele Pio - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pio - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 11

Dobře, takže velikost není nějaká moc podprůměrná?

Old Post 06-07-2011 v 12:45 PM
Pio je offline   Profil uživatele Pio   Find more posts by Pio   Foto galerie člena Pio   Click here to Send Pio a Private Message   Add Pio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Promin Pio, nejseš náhodou z Trutnova? dyštak pm :P (jestli ne tak neřeš XD)

Old Post 08-07-2011 v 18:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suri
Stálý Člen

Karma uživatele suri - 88% PěstitelskáKarma uživatele suri - 88% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 13

Prečo tu nik ešte nespomenul slovo genetika? Co to más za semena.? Ak ti to vypadlo niekde zo šišky tak nemusíš čakať zázraky a proste to nerastie tak ako ma. Inak použi aj to co sa tu popísalo. prajem GL-

Old Post 09-07-2011 v 11:37 AM
suri je offline   Profil uživatele suri   Find more posts by suri   Foto galerie člena suri   Click here to Send suri a Private Message   Add suri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Genetika taky udělá svoje,, nechci rýpat ale když se podíváš na ty fotky tak je ti jasný že je hodně co zlepšovat pro to aby byly kyti jak v bavlnce,
Ale co jsem vyděl kytky co maj někteří "pěstitelé" mezi kámošema tak jsou na tom ještě dobře,, zkus poladit co ti tu kdo poradil a myslím že až v listopadu zapáliš brčko budeš spokojenej

Old Post 09-07-2011 v 22:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-08-2010 - je to kluk? - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8942520 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív