Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Out - 2011
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Piti-rastaman
Nový Člen

Karma uživatele Piti-rastaman - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 29  

Pohodička Out - 2011 Příspěvek č. 1

Nazdy nazdy
Rozhodol som sa vyuzit rok "11 a nasadzic daku tu ganju, mam 10 semienok, niake hnojiva Plantago, dusikate na rast ..... len nevjem kedy vysadzat, a ci je lepsie predpestovat doma a potom hodit von alebo len naklicit a dat von. Toto je moj prvy OUT tak dakujem za kazdu radu .

Old Post 16-03-2011 v 15:10 PM
Piti-rastaman je offline   Profil uživatele Piti-rastaman   Find more posts by Piti-rastaman   Foto galerie člena Piti-rastaman   Click here to Send Piti-rastaman a Private Message   Add Piti-rastaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 2

Ahoj.
Lepší je si to předpěstovat doma. Sadit tak začátkem dubna, apk to tak koncem dunba hodit ven. Prostě až bude skoro jistota, že nebudou mrazíky. No ale zajímalo by mě, jsetli chceš mít kytky přímo v zemi, nebo někde v květináčích.
No ale taky by jsi mohl zkusit hledat. Na tohle je tady dost treadů


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 16-03-2011 v 18:22 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoublePowa
Stálý Člen

Karma uživatele DoublePowa - 87% PěstitelskáKarma uživatele DoublePowa - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od frek
Ahoj.
Lepší je si to předpěstovat doma. Sadit tak začátkem dubna, apk to tak koncem dunba hodit ven. Prostě až bude skoro jistota, že nebudou mrazíky. No ale zajímalo by mě, jsetli chceš mít kytky přímo v zemi, nebo někde v květináčích.
No ale taky by jsi mohl zkusit hledat. Na tohle je tady dost treadů


Když už jsme u toho jestli přímo v zemi nebo v nějákých kýblech tak co by jste doporučovali ? Přímo nebo ty kýble ?

Old Post 17-03-2011 v 12:16 PM
DoublePowa je offline   Profil uživatele DoublePowa   Find more posts by DoublePowa   Foto galerie člena DoublePowa   Click here to Send DoublePowa a Private Message   Add DoublePowa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Obecné Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od DoublePowa


Když už jsme u toho jestli přímo v zemi nebo v nějákých kýblech tak co by jste doporučovali ? Přímo nebo ty kýble ?

No...jsetli máš prostor na pěstování, tak to smozřejmě dej do země...Kytka bude mít mnohem větší kořenovej systém -> více živin -> větší kytka -> větší výnos. Já mám bohužel jen balkon, takže se musim spokojit s 5,7L květníky


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 17-03-2011 v 12:23 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoublePowa
Stálý Člen

Karma uživatele DoublePowa - 87% PěstitelskáKarma uživatele DoublePowa - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od frek

No...jsetli máš prostor na pěstování, tak to smozřejmě dej do země...Kytka bude mít mnohem větší kořenovej systém -> více živin -> větší kytka -> větší výnos. Já mám bohužel jen balkon, takže se musim spokojit s 5,7L květníky


No letos můj první out takže se ptám , ale poslechnu tě půjdou do země. A jak ty to máš s hnojkama ? Používáš nějáké ? Nebo jen slepičince atd. ?

Old Post 17-03-2011 v 15:28 PM
DoublePowa je offline   Profil uživatele DoublePowa   Find more posts by DoublePowa   Foto galerie člena DoublePowa   Click here to Send DoublePowa a Private Message   Add DoublePowa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 6

Já pěstuju zásadně na balkoně...Měl sem na chaloupce několik kytiček, ale hlína, která tam je, to je samej jíl, písek...prostě to nejhorší co může bejt, takže sem to ani nehnojil, stejně by to nepomohlo. Kamarád, ten minulý rok pěstil v zemi ( ve foliáku) a hnojil to skvašenejma kopřivama a B'cuzZ Soil A+B (něják tak se to hnojivo jmenuje..) a kytky jeli parádně.
Na mim balkonu sem zatim zásadně pěstil Nonamy v hlíně s OBI. Ale hnojil sem to Hoštickym hnojivem s Guanem a kytkák to dělalo náááramě dobře (tohle hnojivo doporučuju) No...na letošní sezonu už sem koupil genteiku a hnojiva mám zatim Alga Bloom (plagron) Phyt-Amin. Nitrozyme, hoštické hnojivo. Ten nitrozyme a phyt-amin sou postřiky (hormony, atd...) od půlky února mám jednu kytku na okně (když je teplo tak na balkoně) a testuju na ni tyhle dva postřiky a mysilm, že to dělá divy...kytka je nekutečně košatá, má velký, zelený sedmicípí listy, zdravá je jak řípa....takže postřiky bych Ti doporučil.
Ale abych ještě v to scym slohu nezapoměl. minulý rok sem zkoušel hnojit slepičákem. Známý mi poradil že mám daá půl litru slepičáku do 3 litrů vody...Je to zkušenej pěsttel, a tak sem dal na jeho radu.....UŽ NIKDY VÍC NEBUDU HNOJIT SLEPIČÁKEM!
Byl tak silenj, že jim běhěm několika hodin spálil kořeny a kytky to už nerozdejchali...takže sem měl pár G z každý.... Toť mé zkušenosti z hnojivy.
Doufám, že Ti to trošku pomůže...


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 17-03-2011 v 18:40 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piti-rastaman
Nový Člen

Karma uživatele Piti-rastaman - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 7

Ahoj Frek takze chcem ich dat na okraj lesika tam mam uz vyekanych par konarou aby mali lsniecko.... a nevjem ako si uz pisal ze lepsie je rovno do zeme ..tak asi dozeme ich dam...a este malal otazocka znamy mi poradil ze ich amm vysadit von az po zastrihnuty O.o tak teraz fakt nevjem kedy sa strihaju ...ani ako ... ale hodim sem fotky ked budem mat vysadene zatial dakujem

Old Post 19-03-2011 v 13:42 PM
Piti-rastaman je offline   Profil uživatele Piti-rastaman   Find more posts by Piti-rastaman   Foto galerie člena Piti-rastaman   Click here to Send Piti-rastaman a Private Message   Add Piti-rastaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 8

Předpěsti doma, pak to hoď ven nech povyrůst a zastřihni..

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 19-03-2011 v 14:40 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piti-rastaman
Nový Člen

Karma uživatele Piti-rastaman - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 9

a jak velke ich amm dat von??

Old Post 19-03-2011 v 14:49 PM
Piti-rastaman je offline   Profil uživatele Piti-rastaman   Find more posts by Piti-rastaman   Foto galerie člena Piti-rastaman   Click here to Send Piti-rastaman a Private Message   Add Piti-rastaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 10

15cm - 20cm bohatě stačí.

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 19-03-2011 v 14:59 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
znais
Nový Člen

Karma uživatele znais - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od gremlin101
15cm - 20cm bohatě stačí.


niekde som cital ze na 30 cm rastliny je potrebne 5 L zeme to by znamenalo ze na 20 cm 3L ???????

Old Post 19-03-2011 v 20:31 PM
znais je offline   Profil uživatele znais   Find more posts by znais   Foto galerie člena znais   Click here to Send znais a Private Message   Add znais to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Obecné Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od znais


niekde som cital ze na 30 cm rastliny je potrebne 5 L zeme to by znamenalo ze na 20 cm 3L ???????

Minulou sezonu mi ve 4L květináči vyrostlo hovado vysoký 1,7m a výnos byl dost slušnej, tak nevim...( odrůda byla White Russina x Noname)


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 19-03-2011 v 21:18 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Dotaz Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Libovka.com
FREK-no budu to sázet do země u takove louky kde nikdo nebyl minimalne 10 let

Tak to tam dej nejdříve koncem Dubna.

A jaktože si to nemůžeš předpěstovat...? Zkus u nějakýho známýho, kámoše, kterýmu věříš, ne?


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 20-03-2011 v 11:54 AM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zoder
Stálý Člen

Karma uživatele Zoder - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 14

gremlin101 - myslíš si že je hodně velká chyba štípat před přesazenim ikdyž se předpěstovává ve skřínce pod 125 w ?

Old Post 20-03-2011 v 23:31 PM
Zoder je offline   Profil uživatele Zoder   Find more posts by Zoder   Foto galerie člena Zoder   Click here to Send Zoder a Private Message   Add Zoder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Zoder
gremlin101 - myslíš si že je hodně velká chyba štípat před přesazenim ikdyž se předpěstovává ve skřínce pod 125 w ?


No pokud zastřihneš a necháš pár dní zotavit, tak je to určitě OK, ale zaštípávat těsně před přesazováním se mi nezdá nejlepší, já osobně zastřihávám až po přesazení a po dalších aspoň dvou přirostlých patrech. Kytky pak nemaj stresu tam moc najednou..

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 21-03-2011 v 21:38 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoublePowa
Stálý Člen

Karma uživatele DoublePowa - 87% PěstitelskáKarma uživatele DoublePowa - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 16

Sakra to je v hájí tady ještě padají teploty pod - x(((

Old Post 22-03-2011 v 17:52 PM
DoublePowa je offline   Profil uživatele DoublePowa   Find more posts by DoublePowa   Foto galerie člena DoublePowa   Click here to Send DoublePowa a Private Message   Add DoublePowa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-06-2021 - outdoor 2021 - 11 odpovědí
25-03-2020 - Out 2020 - 1 odpovědí
23-10-2017 - Out 2017 - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1557470 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív