Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pomoc !!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz Pomoc !! Příspěvek č. 1

Zdravím všechny pěstitele.
Jak již název napovídá , potřebuji pomoct ,a to opravdu rychle.
Přehled o celém mém políčku a o tom jak se vyvíjelo najdete pod názvem Arminuv 1. autík . To však není důležité.
V posledním týdnu se s mými dětičkami začali dít věci , které se mi ani trošku nelíbí a jelikož jsem amatér prosím o radu profesionály.
Nekamenujte mne a neodkazujte mě na FAQ ( ten jsem povětšinou pročetl) , jak jsem již řekl, potřebuji rychlou pomoc.
Zhruba před 2 měsíci jsem vysazoval, a to do půdy s ph 5,5- 6,5 ( substrát na pelargonie + hromada perlytu) na místo svítí většinu dne slunko. Odrůdy: durban posion, passion 1 a frisian dew. Už předtím mi občas zežlotly listy , ale pak se to nějak spravilo. Sice mi v průběhu těch dvou měsícu skoro odešly 3 Passion 1 , to sem však nějak zvlášť neřešil ( měl sem v plánu zbavit se pár kytek).
Teď k hlavnímu problému už před týdnem jsem objevil pár tunýlku od Bekyň tak jsem ve čtvrtek zakoupil Neem oil a hodlám se jich zbavit. Dnes sem se jel mrknout na políčko, mnoho listů začalo žloutnout, na nějakých jsem objevil nekrotické skvrny ba i díry. Jeden vrchol jsem musel odstřihnout, protože jsem našel plíseň. Prosím pomozte ! Než bude pozdě. Do kytek a hnojiv jsem investoval (pro mě) nekřesťanskou částku 13 000.

Old Post 18-07-2009 v 19:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2


Budu posílat obrázky zmrzačených kytek a listů.

Old Post 18-07-2009 v 19:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3


Nějak nejde posílat víc obrázků, Tak nejspíš budu muset posílat po jednom. tady je další

Old Post 18-07-2009 v 19:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LSD-3D
Stálý Člen

Karma uživatele LSD-3D - 46% PěstitelskáKarma uživatele LSD-3D - 46% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 4

Cau ARMIN 1.Cim a ako rastlinky hnojis?
2.ked su listy (ako na foto ) len spodne tak by som sa nad tym ani nepohorsoval mal som rovnaku dylemu z pred dvoch rokov a nakoniec to dopadlo lepsie nes som cakal napis cim a ko casto to hnojis zatila GROW ZDAR

Old Post 18-07-2009 v 19:23 PM
LSD-3D je offline   Profil uživatele LSD-3D   Find more posts by LSD-3D   Foto galerie člena LSD-3D   Click here to Send LSD-3D a Private Message   Add LSD-3D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5


To predchozi byly Passion. ted sem soupnu Frisian dew. Zrovna tahle kytka byla muj miláček

Old Post 18-07-2009 v 19:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Hnojim : Plagron start up, Plagron Alga grow , Plagron Phyt -amin , a ted sem kopil Fish emulzi od plagronu

Old Post 18-07-2009 v 19:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7


Vsechny ty nazloutly listy jsem oholil. Takze z myho milacka zbylo jen par vetvi , par lsitecku a zeleny vrcholky

Old Post 18-07-2009 v 19:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8


Jeste sem soupnu par listecku a budu u konce. Tak prosím pište raďte budu vám moc vděčný

Old Post 18-07-2009 v 19:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9


To nahore byl muj nejvetší druban ma něco kolo 180 cm. Ted zas jedna passion

Old Post 18-07-2009 v 19:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10


Jeden dotaz : co by se stalo kdybych oholil celou yktk ua nechal jen zdravé vršky , byla by hodne osalbena ? Byla by dále schopna plnohodnotného vývoje ? Mohla by tvořit kvalitní a kompaktní paličky ? Tady je obrázek celého políčka

Old Post 18-07-2009 v 19:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Sorry za chyby. PSal jsem to hodne narychlo. Tak to ještě jednou přepíšu : Co by se stalo , kdybych oholil celou kytku a nechal jen zdravé vršky, byla by hodně oslabená ?

Old Post 18-07-2009 v 20:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LSD-3D
Stálý Člen

Karma uživatele LSD-3D - 46% PěstitelskáKarma uživatele LSD-3D - 46% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 12

Daj do p1CE tie zlte kurwy a bude to v pohode ! zatial to nevyzera tak zle ako si mylsiiis videl som aj horsie veci a rastlinka sa stoho vylyzala !

Old Post 18-07-2009 v 20:24 PM
LSD-3D je offline   Profil uživatele LSD-3D   Find more posts by LSD-3D   Foto galerie člena LSD-3D   Click here to Send LSD-3D a Private Message   Add LSD-3D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13


Tak vsechny zlute, derave, prozrane, spalene listy jsou dole. Z pár kytek zbyly jen větve. Přikládám foto oholených listů :

Old Post 19-07-2009 v 19:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Pokropil sem to phytaminem a pak i Neem oilem tak sem zvedavej co z toho bude.

Old Post 19-07-2009 v 19:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LSD-3D
Stálý Člen

Karma uživatele LSD-3D - 46% PěstitelskáKarma uživatele LSD-3D - 46% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 15

Kaaamo nechaj im vydychnut nic im nedavaj a bud to pohode zarucuje sa za to LSD-3D

Old Post 19-07-2009 v 19:32 PM
LSD-3D je offline   Profil uživatele LSD-3D   Find more posts by LSD-3D   Foto galerie člena LSD-3D   Click here to Send LSD-3D a Private Message   Add LSD-3D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krakohor
Stálý Člen

Karma uživatele Krakohor - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 16

změřil bych PH a EC zálivky. Tak tejden bych zalejval jenom vodou.

Old Post 02-08-2009 v 18:51 PM
Krakohor je offline   Profil uživatele Krakohor   Find more posts by Krakohor   Foto galerie člena Krakohor   Click here to Send Krakohor a Private Message   Add Krakohor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-08-2010 - pomoc topili se!!! - 8 odpovědí
07-08-2009 - pomoc pls - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1737000 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív