Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Sthnu to dvakrát?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
nabuloid
Stálý Člen

Karma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 41  

Sthnu to dvakrát? Příspěvek č. 1

Tak jsem se letos rozhodl, že musím vyzkoušet jestli stihnu venku sklidit dvakrát do roka.

Místečko už mám připraveno s minulího roku i se zakrývací folii, tak hodlám zasadit počítám tenhle víkend nějaký řezivo (detaily popíšu a foto dodát po úspěšné výsadbě). Dobu růstu se pokusím co nejvíce omezit, nechám asi max. 14 dní. Po té začnu se zakrýváním, aby měli kytí světlo je 12h denně. Podle mých předběžným propočtů by mohla být první várka hotová něco kolem 15. července.
Pak začnu s druhou výsadbou, kde počítám, že dám kytí lehce předpěstovaný rovnou pod zakrývací plachtu, abych mohl mít druhou sklizeň do půlky září.
Počítám s nějakým vždy nepředvítalelným zdržením, takže mám ještě skoro měsíc k dobru. Snad mi teda vydrží počasí alespoň do počátku řijna.

Modely zkusim pravděpodobně BubleGum, Nebulu(i když ta potvora vždy chytá plíseň), AK48 a C4(která by měla mít nejkratší dobu květu).
Substrát použiji kokos, trochu mýchlej vermikompostem a na dno dám krapet liafloru, květníky mají 5l. Hnojit budu coco serií od Bcuzz asi 2x později až 3x denně.

Rady, připomínky a dotazy vítám

Old Post 26-04-2007 v 11:18 AM
nabuloid je offline   Profil uživatele nabuloid   Find more posts by nabuloid   Foto galerie člena nabuloid   Click here to Send nabuloid a Private Message   Add nabuloid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nabuloid
Stálý Člen

Karma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 2

Důvod je jednoduchý. Nemůžu si dovolit nechat kytí vyrůst vysoko, tak buď jich tam dám málo a budu je držet nízko a nechám je růst celej cyklus (to jsem udělal loni a je s tím moc práce) nebo jich tám dám o hodně víc a začnu zatemňovat brzy, tím pádem nevyrostou vysoký, ale budou nízký a sklidim určitě to samý jako z těch velkejch. Jenže když to stihnu dvakrát do roka, tak mám dvojnásobek úrody.

Jelikož mám vyzkoušený, že na určitý m2, sklidim stejně na málo velkých nebo hodně malých kytek, tak si myslim, že si i to určitě vyplatí.

Old Post 26-04-2007 v 13:45 PM
nabuloid je offline   Profil uživatele nabuloid   Find more posts by nabuloid   Foto galerie člena nabuloid   Click here to Send nabuloid a Private Message   Add nabuloid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 3

chceš jet někde venku nebo ve skleníku? jestli kdesi v polích, bude to docela náročné, dvakrát denně být u kdytek.......

!

Po pár letech zpět.

Old Post 26-04-2007 v 16:03 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sky-triper
Stálý Člen

Karma uživatele sky-triper - 52% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 4

hej já bych řekl at jdeš do toho a mužeš porovnat vysledky a budeš vedet na příště . . . .řekl bych že v poli to asi nemáš . . . jak se ptal nademnou . . .. . . . . . . jinak se už teším na nějaké foto . . . . .. . . . .. mě napadlo že by bylo super si pohrat s elektromotorkem a kolejničkama a udelat si nejakej automat . . . protože si myslím že je to mega risk . . . víš co nikdy newim jestli nebudeš muset být třebas v nemocnici nebo jinde mimo a to by kyti těžce nesly

Old Post 26-04-2007 v 16:14 PM
sky-triper je offline   Profil uživatele sky-triper   Find more posts by sky-triper   Foto galerie člena sky-triper   Click here to Send sky-triper a Private Message   Add sky-triper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Chemical
Stálý Člen

Karma uživatele The Chemical - 46% PěstitelskáKarma uživatele The Chemical - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 5

Já bych řekl, že tohle nemá význam. Možná, že stihneš dvě sklizně, ale výnos bude stejný nebo nižší, než při normální sklizni na podzim. Pokud nemůžeš nechat kytky moc vyrůst, jsou i jiné metody-třeba ohýbání nebo zastříhávání do keříku. Pokud se ti nezdá moc práce chodit dvakrát denně ke kytkám a zatemňovat, tak si myslím, že třeba zastřihávání je proti tomu hračka...

Old Post 26-04-2007 v 22:16 PM
The Chemical je offline   Profil uživatele The Chemical   Find more posts by The Chemical   Foto galerie člena The Chemical   Click here to Send The Chemical a Private Message   Add The Chemical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 6

nechtěl bych být kytkou, která je hnojená 2x až 3x denně

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 27-04-2007 v 07:47 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od jestedman
nechtěl bych být kytkou, která je hnojená 2x až 3x denně

toho jsem si ani nevšiml. pěkný


chci taky ve skleníčku zatemňovat a váhám mezi pevnou konstrukcí ze sololitu a netkanou textliií. U té konstrukce je nevýhoda, že by se musel dodržet tvar kytky a nevím jak bych řešil spoje mezi deskami aby se to dalo složit (motýlkové panty). U textilie, kterou bych bral asi černou vidím nevýhodu v množství vrstev které bych musel použít a řešení větráčku aby mi ji neodfukoval....

!

Po pár letech zpět.

Old Post 27-04-2007 v 13:58 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nabuloid
Stálý Člen

Karma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 8

to petref: loni jsem je držel pod sítek a s výškou jsem si pohrál, kyti byly vysoký přešně, jak jsem potřeboval. Je fakt, že mi stačily 4 kytky na 4x1,2m. V tom by problém nebyl. Já jen myslim, že když jich tam dám hodně (řízky si nadělám, to neřešim), tak efekt bude nakonec stejný, ale za kratší čas. Jelikož je u to u kámoše na zahradě, tak se zakrýváním problém nebude.

Old Post 27-04-2007 v 16:47 PM
nabuloid je offline   Profil uživatele nabuloid   Find more posts by nabuloid   Foto galerie člena nabuloid   Click here to Send nabuloid a Private Message   Add nabuloid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nabuloid
Stálý Člen

Karma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 9

to lahvan: já to zakrýváním dělám černobílou folii, kterou natáhnu kolem konstrukce, která je kolem kytiček..fotos dodám

Old Post 27-04-2007 v 16:50 PM
nabuloid je offline   Profil uživatele nabuloid   Find more posts by nabuloid   Foto galerie člena nabuloid   Click here to Send nabuloid a Private Message   Add nabuloid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nabuloid
Stálý Člen

Karma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 10

to chemical: dovolím si nesouhlasit, mám vyzkoušený, že na určitých m2 udělám stejně na málo kytiček, který budou roztahaný do strany nebo na hodně malých nahuštěných na sebe. Efekt je stejný...celou plochu zaplnit jednou paličkou vedle druhý.

Old Post 27-04-2007 v 16:53 PM
nabuloid je offline   Profil uživatele nabuloid   Find more posts by nabuloid   Foto galerie člena nabuloid   Click here to Send nabuloid a Private Message   Add nabuloid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nabuloid
Stálý Člen

Karma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 11

tak jsem to včera úspěšně vysázel, ...doufám, že mi to mrazíky nezabijou,

zasazeno
3x Nebula
3x Pot of Gold
3x AK 48
19x Bublle Gum

substrát je kokosový substrát od Bcuzz, smýchaný 3:1 s vermikompostem
kytí zalitý vodou s kořenovým stim. Root Up - takto je nechám ještě tak 2 dny, poté připojím čerpadlo a kapilárový rozvod, přidám hnojivo a nastavim zalívání, ze začátku dám EC 1.00 - 1.3, Ph kolem 5,8

Old Post 03-05-2007 v 10:10 AM
nabuloid je offline   Profil uživatele nabuloid   Find more posts by nabuloid   Foto galerie člena nabuloid   Click here to Send nabuloid a Private Message   Add nabuloid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KBerry
Nový Člen

Karma uživatele KBerry - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 12

Loni jsme sklízeli zakrývaný tak 20.července, akorát že posledních 14 dní pršelo a i když to bylo kvůli dešti zvrchu přikrytý tak stejně 1/3 zplesnivěla. AspoŇ bylo hafo hašu. Jinak to bylo 17 kytek tak 130cm, PP,SantaMaria,Boogle,Durga - na 2,5 krát 1,7m asi 1,5kg.

Old Post 05-05-2007 v 21:56 PM
KBerry je offline   Profil uživatele KBerry   Find more posts by KBerry   Foto galerie člena KBerry   Click here to Send KBerry a Private Message   Add KBerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nabuloid
Stálý Člen

Karma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 13

zasadil jsem a přišel mráz...kam se holka kam schováš?

Bohužel nebylo kam, půlka osazenstva to odnesla, tak, že všechny listy totálně zbělaly. Musel jsem polovinu vyměnit...dodal jsem C4ky, už bylo krásný počásko, tak jsem nečekal žádný problém, ale jak naschvál druhej den přišel ještě poslední mrazík. Ještě, že pak bylo počasí parádní a holky to nějak rozdejchaly....uf, jedou moc krásně.
Před deseti dny jsem začal zakrývat a už na mě pomalu vykukují první blizničky. Dnes jim začnu přidávat květovej stimulátor pro kokos a koko booster, taky zvednu EC na 1,6.

Kvůli mrazu se mi to celé šouplo o nějakej ten tejden, tak doufám, že to ještě vyjde. První seč počítám někdy koncem července. To už budu aspoň chytřejší, kterej modýlek mi bude nejlépe nakvétat, abych ho mohl použít pro druhý kolo.

Old Post 07-06-2007 v 11:46 AM
nabuloid je offline   Profil uživatele nabuloid   Find more posts by nabuloid   Foto galerie člena nabuloid   Click here to Send nabuloid a Private Message   Add nabuloid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nabuloid
Stálý Člen

Karma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 14




přidám nějaký fotos.(12tý den zakrývání)
1. moje bedna i s plachtou na zakrývání
2. celkový pohled
3. ak 48
4. C4
5. buble gum

Old Post 19-06-2007 v 09:14 AM
nabuloid je offline   Profil uživatele nabuloid   Find more posts by nabuloid   Foto galerie člena nabuloid   Click here to Send nabuloid a Private Message   Add nabuloid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nabuloid
Stálý Člen

Karma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 15



ten zbytek

Old Post 19-06-2007 v 09:18 AM
nabuloid je offline   Profil uživatele nabuloid   Find more posts by nabuloid   Foto galerie člena nabuloid   Click here to Send nabuloid a Private Message   Add nabuloid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 16

Ahoj! Hezky pořešeno Jak je ta bedna vysoká?

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 19-06-2007 v 09:27 AM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-11-2017 - stihne dozrát? - 9 odpovědí
28-03-2012 - Stihnu dopěstovat? :( - 9 odpovědí
29-07-2006 - Stihne dozrát? - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1673270 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív