Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » My very First Gro's In/250W&out/bySun WW+NoNames
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nápad First Gro 250W soda 3X White Widow Příspěvek č. 1


Zdrar Groweři...Po měsíčním anonimním 16/8 nonstop studování vaších Drahocenných zkušeností jsem se s nadšením rozhodl utratit drobáky a zaregistrovat se zde...a podat hlášení o svém záletníctví do světa Flóry...
Musím se přiznat že do minulého měsíce jsem v životě nevypěstoval ani suché z nosa natož , Marii s Janou...Ale jednoho dne se ve mě cosik zlomilo a řekl jsem si že bych si už konečně mohl zahát na boha všemohucího a něco rozjet...byl jsem najivní když jsem z prvu myslel že potřebuju k tomu jen trošku světla , hlíny akorát tak za nehet...a všemohoucí vodu...Já blázen...dnes se moje ceklové výdaje pohybují okolo 9600...ale nelituju nic...

Takže...Setup is Next...

Substrát : Guanokalong....

Světlo : Růst - Plug&Grow 125W (blue)
Květ - Soda HPS 250W (red)

My Lolitas :Indoor - 4 krát WW (Ministry of Cannabis)


Zálivka : Většinou 24h odstátá voděnka ale občas dotáhnu 5 litrů dešťovky právě ze zahrady...

Hnojka : Terra Vega (Canna) na růst že...
Terra Flores (Canna) na květ že...
Root juice (BioBizz) Stimulace kořenů že...
Advanced Natural Pover (bilinný extrakt z mořských řas a proteiny) Pro udržení zdravějších rostlin s višší přirozenou odolností proti filckám atd....že...

Přítah : Pasivní
Odtah : od stínítka od Vent...tedka se mi nechce vztávat a čekovat parametry....

Skříň je celkem úzká a to mě sere...57 na 40 na 180....

Předem děkuji za všechny rady do života a let's Gro some....

PS...Momentálně jedu 35tý den růstu 18/6

Naposledy upravil 29-09-2010 v 17:27 PM

Old Post 19-08-2010 v 20:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2


7.den po vykouknutí ze semíka...

Old Post 19-08-2010 v 20:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3


Takto jsem je dráty poroztahoval...aby doprostřed na ty slabší lístky prosvítilo světlo a nabrali trochu ojem...mino jiné...

Old Post 19-08-2010 v 20:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4


a toto je můj keřík WW ve 20. dni ze semínka venku...

Old Post 19-08-2010 v 20:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5


Tahlensta WW je trošku Hajdalačka...vůbec se ji nechce nahoru a má strašně malinké lístky...sviňka...uvidíme čas nám ukáže...

Old Post 19-08-2010 v 20:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6


Tahle kyti se zdá být nejsilnější ze všech...vzdycky byla trošku napřed před zbytkem party..toto bude určo TeamLeader... to je tak z 20tého dne..18/6

Old Post 19-08-2010 v 20:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7


Takhle vypadaji Kočeny pohromadě...koupil jsem 5 feminizovaných semen a krom toho jednoho které jsem prozatím schoval všechny vyklíčili za 24h..pecička...

Old Post 19-08-2010 v 20:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael
MORAVIAN GROWER

Karma uživatele mikael - 69% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 1414 

Příspěvek č. 8

[účet odstraněn]

Old Post 20-08-2010 v 15:16 PM
mikael je offline   Profil uživatele mikael   Find more posts by mikael   Foto galerie člena mikael   Click here to Send mikael a Private Message   Add mikael to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

mikael...čest jak cyp.... jojo vim to ze ta palda nebude mít ještě svoje původni grády jak by měla mít...ale víděl jsi sám je jich tam dosti pro všechny tak to moc nemrzelo jí cvaknout...a navíc to beru jak součást studia ...alespon budu vědět že jak spaluje v týhle fázi květu...jinak nemam nějaké extra chutě stříhat...to nééé taky doufám že doma to bude hojný...no kyti jsou v v 37dni růstu..pod 125kou mdrou..edk jsem na ně začal rozjíždět LST techniku vázání...takže chci jestě chvilkupočkat než se z tohostresu spamatují než je přepnu...v 39dni což je pondělí..je přepnuna 250ku sodu a ještě 10dní pojedou 18/6 na té sodíkovce...a podeseti dnech je přepnu na 12/12...zatím čágo...

Old Post 21-08-2010 v 09:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10


Update z 39dnu 18/6...Zdar Groweři...přináším dále nějaké obrázky mých holek z 39dne...Holky makí 16cm do výšky...někomu se to mže zdát málo ale zezačátku jsem hodně zastřihoval (už od3tího patra) a ceklem jsem zastřihoval asi 5krtát a takovéhle šikovné keříky jsem vypěstoval.. niní se snažím zavést LST superscropping metodu ...abych těmi keříky prosvítil více světla...už jednou jsem to na nich dělal...byla to celkem fuška ty malé keříky rozhodit do stran abych nepolámal tlusté silné stonky a vytvoříl tak dostatečně volný prostor pro průnik světla pro menší větvičky a výhonky z nich..tedka jedu druhé kolo LST...dnes jsem musel sundat všechny háčky...postudovat znova stavbu stonku a větví...a co mě hodně překvapilo..musel jsem hodně listů říznout....ale nesu fotky toho co jsem vytvořil...za dva dny budu přepínat světlo na 250sodu tak počítám že ještě nechám 10dní na 18/6pod tou sodíkovkou...a pak sundám ty háčky ...skončím s LST a přepnu na květ... už se nemůžu dočkat..

Old Post 23-08-2010 v 16:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11


další LST...sakra nevím jak se tady dává více obrázku k jednomu příspěvku...

Old Post 23-08-2010 v 16:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12


A toto je třetí...tenhle bonsajek měl nejvíce listů , prostě byl nejhustější co se porostu týká,,,proro jsem jej musel nejvíce oholit...a pak šel dobře roztáhnout...

Old Post 23-08-2010 v 16:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13


A nakonec moje TopsyKreet Box.. i luw it

Old Post 23-08-2010 v 16:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14


Dneska jsem přemýšlel jak bych mohl posílit Trénink mojích kitiček jelikož jak jsem již říkal po četném zastříhávání šli hodně do keříku...zajímalo by mne jestli se to dá nazvat nějakým stylem pěstování takového designu...no vymyslel jsem takové malé lešení abych měl možnost holky uchytit na intimějších mistech aniž bych musel kvůli tomu dělat díry do květináce apod... jo achtěl jsem jen podotknout že jsme si tedka dva dny po sobě s holkami dali po Dvě decky čisté perlivé vody...chtěl jsem jim dopřát trošku cisté vody a k tomu možná nějaké malé procento CO2..a k tomu jsem jen pro zkoušku nalil té bublinkové do rozpračovače a holky ksem už asi 7krát sprchnul bublinkovkou...vypadají dobře..Jen si nejsem jistý jestli mi nepovolilo během noci to staré vázání LST a nebo jestli holkám rapidně neporostli listy během nočního klidu , páč jakmile jsem přišel po noční středy květin kde jsem chtěl mit díky LST více světla byli zase přektyty listy...proto jsem zakoumal nad lešením z drátů....check IT...máteli nějaké dotazy směřujte je sem...Rád se pobavím na téma... písjó

Old Post 24-08-2010 v 16:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15


tak tady je vidět drát který jsem zahnutý na jedné straně zapíchl pod (parapet) květináče na jedné straně napnul asi 2-3cm od kraje...a zapích jej i na druhé straně...skvěle to drží...a tak jsem to udělal na každé straně 2-3cm ...v místě křížení...viz obr. se dráty překrívají...každý drát je na jedné srtáně křížení nahoře a na druhé straně křížení dole...a tim že jest drát veden kolem celé rostlinky presně v úrovni květináče2-3 cm od kraje do vnitřní strany květináče , docílíte mnohem většímu množství způsobu jak a kde svojí kyti uchitit...
Tovolte mi pojmenovat tnento druh ---Topsyho Lešení---- i like LST...good idea...

Old Post 24-08-2010 v 16:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

Tak a konečně jsem přepnul na 250W.. jsem štastný že jsem to dotáhl až tady...zkoušel jsem to fotit mobilem ale ty fotky jsou otřesné...tak neska půjčím foták a zítra přinesu další fotečky...tedkas už jen dojedu LS Training což mi ještě zabere tak 10dni a pevně věřím že příští týden v pátek přepnu na 12/12...

Old Post 25-08-2010 v 16:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-08-2010 - My very First Gro's In/250W&out/bySun WW+NoNames - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0649700 seconds with 41 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív