Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Moje nulté mikro....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
aejk
Stálý Člen

Karma uživatele aejk - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 64  

Obecné Moje nulté mikro.... Příspěvek č. 1

Milí soupěstitelé,

už nějaký čas se věnuji této bohulibé činnosti v oblasti outdoor, aniž bych spekuloval a vymýšlel nějaké přesmyčky, jak přírodu obejít. Naopak jsem vždy na přírodu dal a jednal v jejím souladu.

Nedávno jsem narazil na tento portál (což dá docela fušku, protože normálním způsobem se na tenhle portál prostě nepřipojím) a náhoda tomu chtěla, že mě okolnosti donutily, abych ulehl do postele. Z toho důvodu jsem si nastudoval nemálo zkušeností z tohoto fóra a začal mi hlodat červíček, že bych něco takového zkusil i vevnitř. Ve sklepě jsem našel nějakou starou skříň a z věcí co dům dál jsem zbastlil kabel pro úsporku. Podotýkám, že je to provizorní řešení, neb teď nemůžu ven, už jsem si vyhlídnul krásný maličký zářivky, které se mi vejdou vedle sebe 3, nebo možná půjdu rovnou do sodíku. Ventilaci zatím jen zvažuji, protože dle obrázku je zjevné, že je skříň z jedné strany otevřená a možná bych to tak nechal s tím, že bych to zakrýval vlhkým hadrem, vnitřek stěn musím ještě pokrýt nějakou reflexní vrstvou, ale to až budu zcela zdráv, abych si nakoupil zbytek vybavení. Kytky mi zbyly a nemám je už kam dát, tak na nich můžu experimentovat. Hlína je ze zahrádky - žížalí hovínka a kompost, žádná kupovaná rádoby "hlína", prostě plná humusu a černá jak uhlí, Ph cca 6,8.

Protože se na tenhle portál nedá normálně připojit, je také skoro nemožné sem nauploadovat obrázek, proto jej připojuji v odkazu.: http://sklad.obrazku.cz/obr434501_mgrow.jpg

Nejde mi o výnos, jen si to chci poprvé nanečisto vyzkoušet, proto přídomek "nulté" mikro. :-) Naostro bych to rozjel cca v září, pokud se z tohodle poučím. :-)

Ocením konstruktivní a inteligentní rady.

Naposledy upravil aejk 06-07-2010 v 17:07 PM

Old Post 06-07-2010 v 16:08 PM
aejk je offline   Profil uživatele aejk   Find more posts by aejk   Foto galerie člena aejk   Click here to Send aejk a Private Message   Add aejk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DooMer
vesnický pěstitel

Karma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 310  

Příspěvek č. 2

nejsem indoor pestitel ale bez dobre ventilace nemas narok neco vypestovat, a ze to nechas takhle otevreny je taky na prd narusis tim periodu, no je to skrin hodne na hrubo postavena ale takhle se v ni pestovat NEDA. tod vse

Low ammo pack 2011 by DooM

DooMeruv outdoor 2010

Doomerova malá zahrádka|2007,2008,2009|




young forever with a foot in the grave

Old Post 06-07-2010 v 17:17 PM
DooMer je offline   Profil uživatele DooMer   Find more posts by DooMer   Foto galerie člena DooMer   Click here to Send DooMer a Private Message   Add DooMer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aejk
Stálý Člen

Karma uživatele aejk - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od DooMer
nejsem indoor pestitel ale bez dobre ventilace nemas narok neco vypestovat, a ze to nechas takhle otevreny je taky na prd narusis tim periodu, no je to skrin hodne na hrubo postavena ale takhle se v ni pestovat NEDA. tod vse


Nárok?
To jako mám od Tebe zákaz?

Evidentně jsi nečetl můj příspěvek celý, neb zdůrazňuji okolnosti, proč je to teď v provizorním stadiu.

Když je možné vypěstovat kytku za oknem, tak nač ventilaci ve skříni, kterou budu zakrývat?

Perioda? Tak hezky počítejme. V září je skoro den dlouhý jako noc a později se noc prodlužuje, tedy narušení periody by hrozilo v opačném případě, KDYŽ JE VÍCE SVĚTLA, kapišto? Nehledě na to, že skříň budu zakrývat a o ventilaci ZATÍM neuvažuji.

Těším se na konstruktivní a inteligentní rady.

Naposledy upravil aejk 06-07-2010 v 17:50 PM

Old Post 06-07-2010 v 17:34 PM
aejk je offline   Profil uživatele aejk   Find more posts by aejk   Foto galerie člena aejk   Click here to Send aejk a Private Message   Add aejk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DooMer
vesnický pěstitel

Karma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 310  

Příspěvek č. 4

koukam ze vis o indooru uplny kulovy ve skrini si ridis periodu sam, takze radsi zalez zpatky do postele a na pestovani se vyser , tod kontruktivni rada .)

Low ammo pack 2011 by DooM

DooMeruv outdoor 2010

Doomerova malá zahrádka|2007,2008,2009|




young forever with a foot in the grave

Old Post 06-07-2010 v 17:57 PM
DooMer je offline   Profil uživatele DooMer   Find more posts by DooMer   Foto galerie člena DooMer   Click here to Send DooMer a Private Message   Add DooMer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aejk
Stálý Člen

Karma uživatele aejk - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od DooMer
koukam ze vis o indooru uplny kulovy ve skrini si ridis periodu sam, takze radsi zalez zpatky do postele a na pestovani se vyser , tod kontruktivni rada .)



Koukám, že víš o indooru úplný kulový. Ve skříni si řídíš periodu sám, takže radši zalez zpátky do postele a na pěstování se vyser, toť konstruktivní rada.

Ty zase víš úplný kulový o svém mateřském jazyce, když odmyslím diakritiku a vidláckou mluvu, tak je tam pořád požehnaně chyb. Už víš jaké to je, když jen prázdně kritizuji a neradím?

Tak Tě prosím, když umíš jen kopat kolem sebe a neporadit, abys mi už v tomhle threadu neodpovídal.

Děkuji

Těším se na konstruktivní a inteligentní rady.

Old Post 06-07-2010 v 18:05 PM
aejk je offline   Profil uživatele aejk   Find more posts by aejk   Foto galerie člena aejk   Click here to Send aejk a Private Message   Add aejk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DooMer
vesnický pěstitel

Karma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 310  

Příspěvek č. 6

kup si ventilaci a udelej odtah a pasiv jinak tam kytky uvaris to je rada a vylep nebo to natri bilou barvou a hlavne tam udelej dvere tod vse, umim i poradit ale dost na tvrdo a na plnou hubu se myslel ze to pochopis ale musim na tebe pomalejc

Low ammo pack 2011 by DooM

DooMeruv outdoor 2010

Doomerova malá zahrádka|2007,2008,2009|




young forever with a foot in the grave

Old Post 06-07-2010 v 18:16 PM
DooMer je offline   Profil uživatele DooMer   Find more posts by DooMer   Foto galerie člena DooMer   Click here to Send DooMer a Private Message   Add DooMer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aejk
Stálý Člen

Karma uživatele aejk - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 7

Jj, to jsem psal v první příspěvku, že plánuju reflexní vrstvu, ale čím tu kytku uvařím, když ji budu mít v pokoji pod lampou? Jsem svéprávnej a plnoletej, takže to nemusím před někým schovávat (kromě fízlů:-)). Periodu budu řídit asi přesně podle sluníčka. Aspoň teď, když to sedí.

Old Post 06-07-2010 v 18:22 PM
aejk je offline   Profil uživatele aejk   Find more posts by aejk   Foto galerie člena aejk   Click here to Send aejk a Private Message   Add aejk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canabis.for.men
Stálý Člen

Karma uživatele canabis.for.men - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 8

Zdarec. Sorry ale větší hloupost než to, že budeš řidit periodu podle sluníčka jsem neslyšel. Kup si časovač a máš po starostech ne? Jinak to doma nemáš žadnej pc větrák a trafo? Měl by si hned pořešenou i ventilaci. Potom přitah by jsi zvolil pasivni. A tu jednu stranu určite nečím zakryj jinak ti bude zbytečně utíkat moc světla. Toť vše čus a ať roste.

Old Post 06-07-2010 v 18:42 PM
canabis.for.men je offline   Profil uživatele canabis.for.men   Find more posts by canabis.for.men   Foto galerie člena canabis.for.men   Click here to Send canabis.for.men a Private Message   Add canabis.for.men to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aejk
Stálý Člen

Karma uživatele aejk - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od canabis.for.men
Zdarec. Sorry ale větší hloupost než to, že budeš řidit periodu podle sluníčka jsem neslyšel. Kup si časovač a máš po starostech ne? Jinak to doma nemáš žadnej pc větrák a trafo? Měl by si hned pořešenou i ventilaci. Potom přitah by jsi zvolil pasivni. A tu jednu stranu určite nečím zakryj jinak ti bude zbytečně utíkat moc světla. Toť vše čus a ať roste.


Právě, že to jěště nikdo nezkusil, dá se to jednoduše, např. pomocí fotodiody a tyristoru, nebo relé.

Elektroniku jsem studoval a léta dělal, takže s technikou problém nemám. Teď mám akorát problém, že se kurýruju, takže jsem aktivní spíš u notebooku. Až budu moct fungovat, tak tu skříň vystříkám bílou barvou a asi pořeším i ventilaci.
Jinak, ta skříň má vevnitř asi 60 cm výšku, stačí to?

Já jen, že moje outdoor kytky už jsou skoro jednou takový. :-)

Old Post 06-07-2010 v 18:57 PM
aejk je offline   Profil uživatele aejk   Find more posts by aejk   Foto galerie člena aejk   Click here to Send aejk a Private Message   Add aejk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canabis.for.men
Stálý Člen

Karma uživatele canabis.for.men - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 10

Opět špatně ne možná pořeším ventilaci. Ty tu ventilaci musíš pořešit jinak je tam upečeš bude to takova mala mučirnička. Musíš je pořadně ohybat a zastřihavat aby jsi je udržel nizko ale myslim že by to mělo jít. A ted k ty tvoji fotodiode nebo jak jsi to rikal. Víš že perioda venku na to aby kvetla podlampová kvítí tj 12x12h je az nekdy v září nakonci. Tím ten tvuj napad nechci nějak zpochybnovat jen že by jsi musel držet ty kytky na rustu jeste 2 mesice a to je blbost

Old Post 06-07-2010 v 19:02 PM
canabis.for.men je offline   Profil uživatele canabis.for.men   Find more posts by canabis.for.men   Foto galerie člena canabis.for.men   Click here to Send canabis.for.men a Private Message   Add canabis.for.men to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od aejk


Právě, že to jěště nikdo nezkusil, dá se to jednoduše, např. pomocí fotodiody a tyristoru, nebo relé.



ale na co? to jako v te pidiskrince budes do konce srpna/zacatku zari mucit kytky nez zacnou kvest tak jak kvetou venku? pekna blbost, proto to je indoor!!!! kdy kytky vyspekulujes tak aby ti krasne vyplnily pestebni prostor a vyrostly co nejlepe. tohle to je dalsi skvely napad......... ser na takove pcioviny. nechces jim tam udelat i nejaky jez se splouchajici vodou at se citi vazne jak venku? takovy zvuk splouchajici vody musi prece kytky uklidnovat

Old Post 06-07-2010 v 19:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aejk
Stálý Člen

Karma uživatele aejk - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 12

Asi máte recht, asi se na to vyprdnu a udělám to jako ostatní. Takže je teoreticky možný, že budu indoor sklízet dřív, než outdoor? Když kytičky pod lampou mají 10 cm a venku bezmála metr?

Asi jo, co?

Old Post 06-07-2010 v 19:11 PM
aejk je offline   Profil uživatele aejk   Find more posts by aejk   Foto galerie člena aejk   Click here to Send aejk a Private Message   Add aejk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aejk
Stálý Člen

Karma uživatele aejk - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 13

Ještě jsem pořád nepochopil čím ty kytky upeču, když na ně svítí studená úsporka?

Old Post 06-07-2010 v 19:13 PM
aejk je offline   Profil uživatele aejk   Find more posts by aejk   Foto galerie člena aejk   Click here to Send aejk a Private Message   Add aejk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canabis.for.men
Stálý Člen

Karma uživatele canabis.for.men - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 14

Tak to je na tobe jak je dlouho nechas rust. Rika se aby efektivne zaplnili prostor. A taky nezapomen ze po prepnuti na květ ti jeste hodne vyleti nahoru.K opíkání: Teď když to máš otevřeny a utíká ti obrovské množství světla tak ničím. Ale v momentě kdy to zaděláš tak se upečou i pod tou usporkou.

Old Post 06-07-2010 v 19:15 PM
canabis.for.men je offline   Profil uživatele canabis.for.men   Find more posts by canabis.for.men   Foto galerie člena canabis.for.men   Click here to Send canabis.for.men a Private Message   Add canabis.for.men to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aejk
Stálý Člen

Karma uživatele aejk - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 15

A jsme zase na začátku. Je mi jasné, že když to uzavřu,ventilace bude nutná, proto jsem zvažoval, že bych to nechal otevřené, nebo zakrýval jen nějakou clonou, Viz první příspěvek.

Old Post 06-07-2010 v 19:18 PM
aejk je offline   Profil uživatele aejk   Find more posts by aejk   Foto galerie člena aejk   Click here to Send aejk a Private Message   Add aejk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canabis.for.men
Stálý Člen

Karma uživatele canabis.for.men - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 16

Ale ty musis pochopit ze tim ze ti utíka světlo se připravuješ o lumeny tj pomalejší rust, menší paličky

Old Post 06-07-2010 v 19:32 PM
canabis.for.men je offline   Profil uživatele canabis.for.men   Find more posts by canabis.for.men   Foto galerie člena canabis.for.men   Click here to Send canabis.for.men a Private Message   Add canabis.for.men to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-07-2010 - Moje nulté mikro.... - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6559290 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív