Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » křest pěst pod úsporkama
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
db.cooper
Nový Člen

Karma uživatele db.cooper - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 7  

křest pěst pod úsporkama Příspěvek č. 1

Zdravim growers, nejdřive jsem nechtěl zakládat novy thread a pohledat informace tu na foru popřipadě ve Fagu.. nicméně bych chtěl slyšet názor vás zkušenejších...

Tak nějak nahodou se ke mě dostaly řezy WW, no a tak mě nanepadlo nic lepsiho nez je hodit pod umělý osvětlení. Zatim to řešim dvěma usporkama, obě po 11w Osram DULUX S... chtěl bych doporučit zářivky především pro rustovou část s modrym spektrem (na květ chci HPS)

POKUD MATE NEJAKY TYP BUDU RÁD. peace

Old Post 06-06-2009 v 22:35 PM
db.cooper je offline   Profil uživatele db.cooper   Find more posts by db.cooper   Foto galerie člena db.cooper   Click here to Send db.cooper a Private Message   Add db.cooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growesweden
Stálý Člen

Karma uživatele growesweden - 39% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 2

Zdarec.Vsechno je individuální,proto mrkni do nějakýho Growshopu.Je zde spoustu odkazů,kde si sám v klidu můžeš posoudit,co by pro Tebe bylo nejvhodnější.Dále bys mohl uvést Do jaké cenové relace se chceš vejít.
Btw.O Jakou wattáž(dle velikosti pěstírny) HPS bys eventuelně měl zájem?(Na květ).

Old Post 07-06-2009 v 13:06 PM
growesweden je offline   Profil uživatele growesweden   Find more posts by growesweden   Foto galerie člena growesweden   Click here to Send growesweden a Private Message   Add growesweden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
db.cooper
Nový Člen

Karma uživatele db.cooper - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 3

TO growesweden: Zdarec, tak je to mikropěst 75cm vyška, 75cm šířka a 45.cm hloubka. Na odraz jsem použil bilou zahr. folii.. a ty úspory co jsem tam dal nikomu nedoporučuji, kyti nerostou :/ ale neni se čemu divit.

Tzn. že obednam 85W usporku s modrym spektrem od growelectric.cz (máte sní někdo zkušenost ???
A jak jsem řikál na květ chci HPS a to aspn 150W..

Old Post 07-06-2009 v 22:13 PM
db.cooper je offline   Profil uživatele db.cooper   Find more posts by db.cooper   Foto galerie člena db.cooper   Click here to Send db.cooper a Private Message   Add db.cooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zaciatocnik19
Nový Člen

Karma uživatele zaciatocnik19 - 85% PěstitelskáKarma uživatele zaciatocnik19 - 85% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 4

kolko kytiek budes pestovat ???

ahoj

Old Post 13-09-2009 v 18:58 PM
zaciatocnik19 je offline   Profil uživatele zaciatocnik19   Find more posts by zaciatocnik19   Foto galerie člena zaciatocnik19   Click here to Send zaciatocnik19 a Private Message   Add zaciatocnik19 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0393940 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív