Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » začátečník
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
ramos
Nový Člen

Karma uživatele ramos - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 10  

Obecné začátečník Příspěvek č. 1

Caute. jsem tu nový a bohužel nemám stálý přístup na internet,tak to bude trošku stručný a rychlý. rozhodl jsem se pro mikro.pod 150W/250W sodíkem. problém je v tom,že již vše mám připravený jen nevím kde v ČR nejlépe v sev.čechách mám sehnat řízky nějaké květinky. s odstupem času vše budu dokumentovat a o svůj první indoor se s váma podělím. jen mě prosím nasměrujte správným směrem,kde bych obstral kvaltní řízky. a ještě prosím jaký konkrétní druh je pro indoor nejvhodnější.děkuji

Old Post 20-11-2008 v 15:11 PM
ramos je offline   Profil uživatele ramos   Find more posts by ramos   Foto galerie člena ramos   Click here to Send ramos a Private Message   Add ramos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
space.pussy
Stálý Člen

Karma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 303  

Příspěvek č. 2

Projdi si inzeráty v Zahradnickém bazaru. Vhodné odrůdy závisí od mnoha faktorů, např. kolik máš místa na výšku, jakej chceš High, jěstli si potrpíš spíš na kvantitu nebo na kvalitu, chceš hodně rychlej květ, nebo je libo něco hazeoidního... V neposlední řadě také záleží, jaké řezy jsou momentálně k máni

V tvém případě (150W - 250W) bych nejspíš volil nějakou indiku.

Space.Pussy v tom jede zas [600W NFT EU/DG] (právě dojelo)| Space.Pussyho KONEC !!! | 15x Apollo 11 @ 2x NFT 400W >> 600W | 3xSAD & 4x ROX @ NFT 400W
Vysokotlaké Aeroponické pěstování (TAG) :: Úvod do problematiky

Old Post 20-11-2008 v 15:27 PM
space.pussy je offline   Profil uživatele space.pussy   Find more posts by space.pussy   Foto galerie člena space.pussy   Click here to Send space.pussy a Private Message   Add space.pussy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Čai, je tu zahradnický bazar. možna budeš mít problém sehnat míň jak 10 kousků, takže si sežeň taky někoho s kým bys to vzal dohromady. jinak na indoor se hodi spíše indica. s tím druhem si až tak hlavu nelámej a vem to co seženeš
edit: taky myslím že by nebylo od věci tohle vlákno časem smáznou

Naposledy upravil 20-11-2008 v 15:39 PM

Old Post 20-11-2008 v 15:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-01-2009 - Pomoc začátečníkovi :) - 15 odpovědí
28-04-2008 - Začátek - 1 odpovědí
14-05-2008 - začátek - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1626420 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív