Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Nevykvetlý outdoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Fenyl
Stálý Člen

Karma uživatele Fenyl - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 36  

Nevykvetlý outdoor Příspěvek č. 1

Ahoj pěstitelé.
Letos jsem si zasadil nějaké sazeničky ze semínek vyloupaných z kamarádova hulení z loňska (měl ze seedbanky AK47) a část ze semínek od jednoho rasťáka z ostrovu Svatá Dominika..
Vysadil jsem si na zahrádce asi 30 kytek, venku od června, semínka vysazená v půlce dubna. Moc jsem to nehnojil - jen výluhy z kopřiv a masokostní moučku pro fosfor.
Rostliny vyrostly krásně, měl jsem z nich velkou radost, nebyla tam jediná pod dva metry a krásně košaté.. Ale bohužel většina vůbec nevykvetla. To co vyšlo byly pouze ty karibské a zbytek pokud vůbec něco dělal, tak to byl samej hermáč.

Už jsem ty líné skosil, aby nestínily těm co se snažej kvést.. Ale cítil jsem se jako vrah, když jsem ze země trhal ty krásný kytičky a sekal je na hnůj... Poradíte mi prosím na příští rok, co změnit? Respektive, v čem bývá v tomhle případě problém?

Díky!
Zdraví Fenyl

Old Post 01-10-2013 v 13:38 PM
Fenyl je offline   Profil uživatele Fenyl   Find more posts by Fenyl   Foto galerie člena Fenyl   Click here to Send Fenyl a Private Message   Add Fenyl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 2

Problém je v tom, že jsi zvolil špatný model na pěstování venku. Příští rok se pokoukni po nějaké odrůdě určené na ven s krátkou dobou květu.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 01-10-2013 v 14:32 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 3

a nebo předpěstit doma dát jim dobré podmínky a pofočí...ale lepší ten model s kratší dobou květu no jinak letos to počasí stálo za...teda aspoň u nás

Old Post 02-10-2013 v 11:06 AM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Může to bejt i špatnou genetikou "semínka vyloupaný z kámošova hulení" asi nikdy nebudou top!já jsem zasadil semínko z lonského CN haze,ale jelikož nevím,který "šikula" jí vojel,tak kytka sice krásně paličatá po mandarince,ale učinek podle první koštovačky nebude nic moc... Proto jak radí kolegové,určitě bud dobrý klony,nebo semínka pro tvou oblast vhodné.. Tak at to roste!

Old Post 02-10-2013 v 13:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
waed
Nový Člen

Karma uživatele waed - 21% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od aresek
a nebo předpěstit doma dát jim dobré podmínky a pofočí...ale lepší ten model s kratší dobou květu no jinak letos to počasí stálo za...teda aspoň u nás


a jakej to má smyl předpěstovávat doma model kterej stejně nedozraje ?? předpěstováním se přece doba květu nezkrátí ?? nebo jo ?

Old Post 02-10-2013 v 13:22 PM
waed je offline   Profil uživatele waed   Find more posts by waed   Foto galerie člena waed   Click here to Send waed a Private Message   Add waed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PERRO
Stálý Člen

Karma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od waed


a jakej to má smyl předpěstovávat doma model kterej stejně nedozraje ?? předpěstováním se přece doba květu nezkrátí ?? nebo jo ?


ne, chce to jinej model pokud nezatmíváš, dá se uspíšit květ pěstováním v kýblu/květináči (dojdou jim dřív živiny, pokud moc nehnojíš a nemají místo na kořeny, tak kvetou) ...samozřejmě na úkor kvantity

panta rei

Old Post 02-10-2013 v 15:48 PM
PERRO je offline   Profil uživatele PERRO   Find more posts by PERRO   Foto galerie člena PERRO   Click here to Send PERRO a Private Message   Add PERRO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 7

proč by ne? nechá si doma vyjet rostliny požadovaných rozměrů, hodí je pod světlo na 12ti hodinový režim a jak bude venku přijatelné světlo na kvetení, tak je hodí ven. není to sice nejlepší varianta, ale pokud má model který chce mermomoci, tak není problém...pak by jsem ale popřemýšlel jestli není lepší přímo in jinak na out tu už odpověď padla hned v 2 příspěvku )

Old Post 02-10-2013 v 16:56 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fenyl
Stálý Člen

Karma uživatele Fenyl - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 8

Prima kluci, děkuju moc za radu. Naštěstí jsem dal víc odrůd a ty karibské venkáče vykvetly krásně. Tak nakonec bude slušná úrodička

Old Post 11-10-2013 v 09:42 AM
Fenyl je offline   Profil uživatele Fenyl   Find more posts by Fenyl   Foto galerie člena Fenyl   Click here to Send Fenyl a Private Message   Add Fenyl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-09-2020 - Help outdoor - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5448100 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív