Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » zastavení květu ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
mliko
Stálý Člen

Karma uživatele mliko - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 60  

Dotaz zastavení květu ? Příspěvek č. 1

Zdravím pánové...
Mám problém.. v mém boxu mám deset kytiček satori doba květu 65-70 .. svítím jím 400w... box 90*90*180..teplota den 23-25 na noc 19... jsou na 47 dni květu..a už víc jak týden mi přijde, že přestaly kvést... řešil jsem problém s odtahem... přestal mi fungovat, jel jen na 100 %..jelikož je to PK 420m3, tak to celkem slušně vysává... proto jsem otevřel okno na boku boxu, co je namířeno ke stěně..a odtah měl na 100% nonstop.. pak jsem v květináčích objevil parazity.. černý broučci co kladou žlutý vajíčka... (smutnice ? ) použil jsem na ně postřik z nimbovýho oleje..lepky mám..celkem účinný ale pořád jich tam pár je.. jenže kytky furt stejně velký..žádný náznak kynutí palic.. napadlo mě, že to může být tím otevřeným oknem..že tam proniká světlo.. tak jsem ho zavřel...časovač nastavil přes den na 15min klid, 15 min odtah... a v noci 45 min klid, 15 odtah.. a pořád nic... zalívám vodou s ph 6,3 hnojiva používám jungle in da box. 15:20:30 ml na 11 litrů... ph po nalití hnojek je 5,9 a na výtoku je 5,5. hnojím podle potřeby..až to vyschne..třeba až po 4 dnech... ec neměřím a nemám jej kde půjčit a teď na něj bohužel nemám cash... v čem může být problém ? Solím tomu moc ? nebo ti brouci ? světlo by pronikat nemělo... kytky vypadají vitálně...krásná zelená, palice osypaný, voní hezky, spodky jsou teda lehce nažloutlý..taková ta barva mladých listů... jen prostě už přes týden se nic neděje.. má někdo tip ?

Old Post 17-05-2012 v 17:10 PM
mliko je offline   Profil uživatele mliko   Find more posts by mliko   Foto galerie člena mliko   Click here to Send mliko a Private Message   Add mliko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mliko
Stálý Člen

Karma uživatele mliko - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 2

to tu fakt nikdo neporadí ? ? :-/

Old Post 19-05-2012 v 14:22 PM
mliko je offline   Profil uživatele mliko   Find more posts by mliko   Foto galerie člena mliko   Click here to Send mliko a Private Message   Add mliko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mliko
Stálý Člen

Karma uživatele mliko - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 3

Tak pánové, jelikož nikdo nic, napíšu, jak jsem vyřešil... Po konzultaci, s jedním growerem osobně, mi bylo doporučeno ostříhat úplně všechny listy, aby světlo mohlo i ke spodkům. Prý už paličky větší nebudou a mám to dojet takhle. Samozřejmě k tomu všemu, jsem ještě udělal postřik opět nimbovým olejem... Kurva, jestli to těm palicím ublíží (dle všeho by měl nimbový olej působit proti plísním,parazitům.. zkrátka takový všelék..takže se domnívám, že by to i v takové fázi květu nemuselo vadit),tak už vážně nevím, čemu na groweru věřit... Jednou jeden tvrdí to, potom někdo zase to.. někdo tvrdí listy nestříhat, někdo že zase stříhat.. Tak či tak, velikost paliček budu přkládat tomu, že Satori je více sativa, proníkám lehkého světla(opravdu lehkého, neb se jen domnívám, že tam mohlo něco posvítat) a příště určitě ohlídám EC..i když kytky neprojevovaly známky přehnojení.. naopak posledních pár dní vykazovaly spíš nedostatek fosforu.. nacož jsem byl upozorněn, při koupi řezů..Čímž jsem chtěl jen podotknout, že jsem doufal, že se někdo aspoň ozve.. někdo, kdo měl podobné problémy a pomůže mi třeba radou, nebo tipem. Ne pouhým odkazem na faq..

Old Post 22-05-2012 v 20:47 PM
mliko je offline   Profil uživatele mliko   Find more posts by mliko   Foto galerie člena mliko   Click here to Send mliko a Private Message   Add mliko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 4

čau, nejdřív se podívej na stonky u hlíny jestli je nemáš ožraný od těch smutnic, protože to může způsobit menší přísun živin do kytky a stagnaci, když otrháš listy tak ji v podstatě vezmeš zásoby a budeš mít zaděláno na ..... , jinak co jsem jel satorku tak mi vždy začla kynout posledních cca 14 dní. Na ty smutnice se musí taky něčim prolejt hlína kde jsou ty larvy. postřik sám nestačí.

Old Post 22-05-2012 v 21:47 PM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mliko
Stálý Člen

Karma uživatele mliko - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 5

proliju to zítra a kontrolu udělám taky zítra..teď už je tma.. víš co..neřešil bych to, kdyby to bylo před měsícem.. to bych asi koupil nějakej postřik..ale jedu čistě bio.. takže tam chemii cpát moc nechci.. příště zkusím kokos..ty brebery jsou asi z hlíny.. všechno jsem několikrát desinfikoval..a dával si pozor..a stejně se tam dostaly..

Old Post 22-05-2012 v 21:57 PM
mliko je offline   Profil uživatele mliko   Find more posts by mliko   Foto galerie člena mliko   Click here to Send mliko a Private Message   Add mliko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-07-2020 - Zastavenie rastu ? - 6 odpovědí
02-07-2020 - zastavenie rastu - 3 odpovědí
17-04-2018 - Zástava růstu ? - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2416980 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív