Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Stavka rostlin
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Stavka rostlin Příspěvek č. 1



Ahoj lidi, mám menší problém. Po pár letech jsem se rozhodl že opět vysadím a zatím jsem dopadl jak Napoleon u Waterloo. Na balkóně mám následující posádku v kýblech: 1* Hollands Hope, 1* Jack Herrer, 4 * euphoria. Vše řízky od Trávodlaka.

a teď k tomu problému: ze začátku poměrně dobře rostly (vysazoval jsem je pozdě, koncem května), ale asi tak před měsícem se u nich zastavil růst a nehejbaly se z místa. žloutnou jim listy a celkově chřadnou.

zkusil jsem všechno možný- nehnojit, hnojit, nepřelévat, měřil jsem i pH, zkusil jsem upravit pH vápencem, nic nezabírá. ta HH už sice začala kvést před měsícem, ale pak se zasekla, palice se nezvětšují, listy jsou zkroucené, žloutnou a odpadají.

pokud máte někdo nějakej nápad, sem s ním, jinak asi kytí půjdou pod nůž.

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 31-08-2011 v 17:45 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 2



tak a takhle vypadají některé listy u Euphorie. co mě hlavně sere je, že nepřechází téměř v květ. možná je to počasím, ale spíš je brzdí nějaká choroba/škůdce.

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 31-08-2011 v 17:54 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 3

To pH asi vápencem tak rychle neupravíš,, to spíš zkusit několikrát vypláchnout vodou s upraveným pH dokud se v hlíně nesrovná, nebo snad zalévat takovým pH aby na výtoku mělo ty správné hodnoty.

edit:

A to co pode mne napsal fanánek je taky pravda.. už je jejich čas..

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Naposledy upravil bezdechu 31-08-2011 v 21:22 PM

Old Post 31-08-2011 v 19:13 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 4

No ten tvůj hlavní pacient Holand už krásně kvete a žloutnutí listů u některých odrůd v této fázi je celkem normální,mně to některé kytky taky během květu dělaj a palice-pokud je pěkný podzim jsou v pohodě.
Žluté a suché listy jednoduše otrhám ať nechytnou plíseň a jedu dál.
Něco jiného je přehnojení,to už je horší problém,tam už je rada drahá,ale proplach se dá udělat kdykoli.
Skus ještě napsat jak a čím hnojíš a jak často a jak moc tam svítí slunko.
Ať se daří.



Fanánkův out 2010

Old Post 31-08-2011 v 21:15 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 5

jde o to že to pH se ukázalo být v pohodě, okolo 7. hnojim ATAMI coco max. je to na balkoně kde na ně praží slunce, pokud ovšem není hnusně tak jako celé toto léto. k tomu kvetení-takhle kvetla už před měsícem a vůbec se jí nezvětšují paldy, navíc se jí kroutí listy..no nevim to se mi nezdá moc normální. přehnojený to není, zkoušel jsem i na 2 týdny zalévat jen vodou a nic.

PS: jestli je jejich čas tak to ti děkuju, to si leda udělám mlíko z listů kromě té HH těch 5 ještě nezačalo kvést

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 31-08-2011 v 21:35 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 6

No mi na kytky taky mněsíc chcalo a u některých modelů se mi objevilo to co tobě-hnus a pak zase na to pere slunko a žloutnou,ale u indik,kdy zloňska vím,že jim to nevadí,ale kvetou mi už všechny.
Suché a žluté oškubej a uvidíš a určitě to není jejich konec,ale začátek



Fanánkův out 2010

Old Post 31-08-2011 v 21:43 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 7

Hoj je jen jedinná věco co mě napadá,třeba je to hloupost nevím jak máš velké zkušenosti ale ty tvé pěstební nádoby se mi nějak nezdají máš ve dnech díry? Mě ty kytky připadají být udušené a že jim zahnívají kořínky i to zastavení růstu tomu odpovídá že jim začli zahnívat konečky kořínků,jaký tam máš substrát?

Old Post 31-08-2011 v 21:58 PM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od MagiCman
Hoj je jen jedinná věco co mě napadá,třeba je to hloupost nevím jak máš velké zkušenosti ale ty tvé pěstební nádoby se mi nějak nezdají máš ve dnech díry? Mě ty kytky připadají být udušené a že jim zahnívají kořínky i to zastavení růstu tomu odpovídá že jim začli zahnívat konečky kořínků,jaký tam máš substrát?


hele víš že by to mohlo být ono? přesazoval jsem 2 z nich do kýblů do kterých jsem zapomněl udělat díry. už jsou vyvrtaný, fingers crossed

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 01-09-2011 v 18:19 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 9

Bože my tady fáráme jak rusi na orbitální stanici při výpadku proudu a ty uděláš takovou banální chybu



Fanánkův out 2010

Old Post 01-09-2011 v 20:06 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 10

Hehe napadlo mě to, ale zamít sem to jakožto nemožnost u Ježíše.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 01-09-2011 v 20:28 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 11

Tady je aspoň důkaz,že i Ježíš se může mýlit



Fanánkův out 2010

Old Post 01-09-2011 v 20:58 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 12

zvlášť když si dal pár let pauzičku od pěstování. a navíc se ta hypotéza zatím nepotvrdila, takže klííd

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 02-09-2011 v 15:37 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-04-2018 - Zástava růstu ? - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6602280 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív