Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » spálená od slunce?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Tod
Stálý Člen

Karma uživatele Tod - 75% PěstitelskáKarma uživatele Tod - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 79  

spálená od slunce? Příspěvek č. 1


Problémů není nikdy dost a tak mám další Slunce je fakt silný a tak mi asi spálilo komplet kytičku, myslíte že to rozchodí? je to lowryder s malýma paličkama, vypadal hezky než se mi zkroutil, má šanci na přežití? mám ho už druhý den v chládku.. dík za odpovědi

Old Post 13-07-2010 v 12:55 PM
Tod je offline   Profil uživatele Tod   Find more posts by Tod   Foto galerie člena Tod   Click here to Send Tod a Private Message   Add Tod to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Tohle nevypadá na spálení od sluníčka, ale spálení od hnojiv. Hnojíš něčím?

Old Post 13-07-2010 v 15:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 3

Vypadá K.O.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 13-07-2010 v 15:47 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 4

Pakliže vyloučíš možnost, žes´ to brutálně přehnojil nebo brutálně hýbal s PH, tak by řekl, že je to:

a) Nějaká nemoc

b) Problém s kořeny - protože koukám na fotku a mám pocit, že ten květináč je černý. Jestli ti na ten květináč praží celý den slunce, tak substrát může mít k večeru obrovskou teplotu - a to je pro kytku drsný.

Chtělo by to nějakou detailnější fotku listu a taky dodat podrobnosti - jak (a čím) hnojíš, co máš za substrát, jak často zaléváš... Ale na spálení od slunce to fakt nevypadá, osobně si myslím, že spálit kytku konopí sluncem je docela problém, když si uvědomíš, jak sluce žhne třeba v Afghánu, kde se konopí dost dobře daří...

Old Post 13-07-2010 v 16:28 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tod
Stálý Člen

Karma uživatele Tod - 75% PěstitelskáKarma uživatele Tod - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 5



No je pravda že jí nakládám asi trochu dost, dostává OBMko a hnojivo z banánů, nejdřív jednou týdně ale poté možná i častěji, ale ta kytka se tak brutálně zkroutila ze dne na den a to jsem jí předtím 4 dny nehnojil,..ještě je třeba podotknout že voněla strašně krásně ovocně a najednou smrdí hrozně... sekat jí tedy eště asi nebudu.. nechám jí pod pytlíkem aby měla vlhkost a du jí dát na balkon a uvidim.
Tady foto těch listů:

Old Post 13-07-2010 v 17:20 PM
Tod je offline   Profil uživatele Tod   Find more posts by Tod   Foto galerie člena Tod   Click here to Send Tod a Private Message   Add Tod to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 6

Ze dne na den? A do tohohle stavu? Tak to fakt nevím, počkej, jestli ti neodpoví někdo, komu se něco podobného stalo, mně se to nestalo nikdy - a to pěstuju hodnou řádku let. Mně to nepřipadá ani spálené od slunce, ani spálené od hnojiva.

Old Post 13-07-2010 v 18:04 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 7

Zdarec,tak já bych řekl,že je to asi spíš spálené,ale zase tak zkušený nejsu,abych si byl na 100% jistý..změřil jsi si třeba ph půdy??

Old Post 13-07-2010 v 18:38 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 8

Takže skosit už to musíš protože růst už určitě nebude, bez listí není fotosyntéza bez fotosyntézy nedýchá tím pádem je mrtvá.
Já bych řekl žes jí něčím dostal a nebude to jen hnojkama, řekl bych že těch věcí bude víc. Nakupilo se to do této podoby.
Ale řešit čím to bylo už je teď zbytečné protože kytka je K.O. a už ji bohužel nic nepomůže hlásím EXITUS.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 13-07-2010 v 19:14 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tod
Stálý Člen

Karma uživatele Tod - 75% PěstitelskáKarma uživatele Tod - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 9

to přesně jsem slyšet nechtěl ale dík za answer, tak já jí v nejbližší době seknu, at mám na špeka.. ale né hned, ještě to nevzdávám třeba to bude lepčejší v bližší době..

Old Post 13-07-2010 v 20:05 PM
Tod je offline   Profil uživatele Tod   Find more posts by Tod   Foto galerie člena Tod   Click here to Send Tod a Private Message   Add Tod to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 10

Sleduj pestíky, pokud budou živý (bílý), tak kytka ještě dýchá, potom možná bude mít sílu, aby vyrobila pár nových listů, ale i tak nepočítej s tím, že se květy výrazněji zvětší.

Old Post 13-07-2010 v 20:53 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-08-2017 - Spálená? - 0 odpovědí
31-05-2017 - Spálené od slunce - 19 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2547540 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív