Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » EBB a Flow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
babycakes
Nový Člen

Karma uživatele babycakes - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 28 

EBB a Flow Příspěvek č. 1

Ahoj, chtěl bych si složit něco takového
http://i4.ytimg.com/vi/WiqXYARY0h0/mqdefault.jpg
Nevíte kde by se dali sehnat nějaké ty kýble s víkem ?
popřípadně poradit nějaké typy ?

-----
akorát nechápu ten princip když nateče z nádrže do toho rozvodového kýblu voda a začnou se plnit ty všechny kýble tak musí v tom hlavním kýblu být pumpa že ? a na vypouštění v něm musí být taky pumpa z5 do té nádrže ?

Old Post 31-10-2013 v 00:03 AM
babycakes je offline   Profil uživatele babycakes   Find more posts by babycakes   Foto galerie člena babycakes   Click here to Send babycakes a Private Message   Add babycakes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

sou tam dve cerpadla tady mas vysvetlenou funkci

http://www.aquahub.com/store/media/EbbAndFlowSystem2.jpg

kyble sem videl bily, velky od barvy( http://www.srovnanicen.cz/q/kbelik%20s%20vikem/?order=2 ) asi v OBI nebo podobny prodejne. Jenom si nedokazu predstavit jak budes resit pruchodky a tesnost u kazdy nadoby zvlast, nepride mi to moc prakticky. Radsi bych pouzil min nadob s vetsim rozmerem(nekde sem videl system i zodpadnich trubek, na podobnej styl jako je ebb and gro, otazka je spis jak to tam je s objemem a mistem pro koreny, jestli se to s timhle da jeste srovnavat)


_

Old Post 31-10-2013 v 09:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 3

tyto systemy jsou pro lidi co maji vazne nervy ;] a nebo hodne penez na vyhoz, jedna kytka neco chytne muzes vyhazovat vetsinou postupne celej grow nastuduj si toto
http://www.thctalk.com/cannabis-for...ATERFARM-thread!/
a kup si 4-8 waterfarmu nebo tech IKON potu [a uprav to dle rad te stranky nahore] a sklizej 300-400g na kytce;]........ stim ze namisto centralniho rezervoaru budes vodu dolivat/menit co 2-4dny ;] u kazde holky zvlast;]

Old Post 31-10-2013 v 12:16 PM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
babycakes
Nový Člen

Karma uživatele babycakes - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 4

Proč ? mě se to líbí ? lepší než nějaké aero, ktere je proste komplikované ( ucpe se tryska apod .. )

Navíc v serialu Trava to mel ten typek taky normalne velky kytky z kazde 400 G v pohodě .

výměna vody v hlavním rezervoaru , stačí upravovat PH rostoku a jinak se držet tabulek ?

Pokud to tak nění vyvrat te mi to já osobně si myslím, že je to dobrý systém . Pokud podle Vás ne tak mi navrhněte hydroponický systém , který je jednoduchý a pro mnoho kytek nebo pod .
Právě to co jsi mi sem hodil za odkaz takový systém právě nechci jelikož je to bubler, mě se libí že ten můj je Ebb flow ...

Old Post 31-10-2013 v 18:40 PM
babycakes je offline   Profil uživatele babycakes   Find more posts by babycakes   Foto galerie člena babycakes   Click here to Send babycakes a Private Message   Add babycakes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hena
Stálý Člen

Karma uživatele hena - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 5

Navíc v serialu Trava to mel ten typek taky normalne velky kytky z kazde 400 G v pohodě .

OMG!!!

Old Post 31-10-2013 v 18:43 PM
hena je offline   Profil uživatele hena   Find more posts by hena   Foto galerie člena hena   Click here to Send hena a Private Message   Add hena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
babycakes
Nový Člen

Karma uživatele babycakes - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 6

A nevíte kde bych mohl najít nějaké hodiny ? jako jsou třeba u tohodle ? http://www.nutriculture.cz/all-prod...ic-systems.html

Old Post 31-10-2013 v 19:01 PM
babycakes je offline   Profil uživatele babycakes   Find more posts by babycakes   Foto galerie člena babycakes   Click here to Send babycakes a Private Message   Add babycakes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 7

se podívej jak to dělá hostitel333 http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=71464
jednoduché a spolehlivé, bez selhávajícího control bucketu, kdy při jeho selhání máš 200l vody na zemi..
a na kolik to chceš lamp? abys udělal 400g tak to tak 1 lampa/1-2 kýbl

Old Post 31-10-2013 v 19:04 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
babycakes
Nový Člen

Karma uživatele babycakes - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od hena
Navíc v serialu Trava to mel ten typek taky normalne velky kytky z kazde 400 G v pohodě .

OMG!!!


Já nevím co se ti na tom nelíbí....kdokoli může hledat inspiraci kdekoli ..

a myslím si že IWS nebo ebb flow je dobrej system

Old Post 31-10-2013 v 19:34 PM
babycakes je offline   Profil uživatele babycakes   Find more posts by babycakes   Foto galerie člena babycakes   Click here to Send babycakes a Private Message   Add babycakes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
babycakes
Nový Člen

Karma uživatele babycakes - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od NORM
se podívej jak to dělá hostitel333 http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=71464
jednoduché a spolehlivé, bez selhávajícího control bucketu, kdy při jeho selhání máš 200l vody na zemi..
a na kolik to chceš lamp? abys udělal 400g tak to tak 1 lampa/1-2 kýbl


ano má to yřešené suprově, akorát to není použitelné pro podmínky které mi byli zadány

byl mi zadán prostor : 4,5 x 2 = 3 lampy .. 600W mám vymyslet nejlepší systém .

Old Post 31-10-2013 v 19:48 PM
babycakes je offline   Profil uživatele babycakes   Find more posts by babycakes   Foto galerie člena babycakes   Click here to Send babycakes a Private Message   Add babycakes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hostitel333
Stálý Člen

Karma uživatele hostitel333 - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 176  

Příspěvek č. 10

ten systém se dá udělat na jakýkoliv prostor, stačí mít jen fantazii

NORM: nedělej mi reklamu

Old Post 31-10-2013 v 20:33 PM
hostitel333 je offline   Profil uživatele hostitel333   Find more posts by hostitel333   Foto galerie člena hostitel333   Click here to Send hostitel333 a Private Message   Add hostitel333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
babycakes
Nový Člen

Karma uživatele babycakes - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 11

Hele díky moc , já vím , Díval jsem se aji na ten TAG ... všechno se dá udělat. :-)

ale zase ten "stůl " je že musíš mít konstrukci na stůl a další drbačky

Old Post 31-10-2013 v 20:39 PM
babycakes je offline   Profil uživatele babycakes   Find more posts by babycakes   Foto galerie člena babycakes   Click here to Send babycakes a Private Message   Add babycakes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
babycakes
Nový Člen

Karma uživatele babycakes - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 12

Mimochodem z čeho a jak jsi udělal tu vanu ?

Old Post 31-10-2013 v 20:47 PM
babycakes je offline   Profil uživatele babycakes   Find more posts by babycakes   Foto galerie člena babycakes   Click here to Send babycakes a Private Message   Add babycakes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hostitel333
Stálý Člen

Karma uživatele hostitel333 - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 176  

Příspěvek č. 13

Skoro vše je dělané na zakázku, na netu dohledáš vše , klasika plastová, kdyby něco klidně pm, ať ti to tady nespamuju

Old Post 31-10-2013 v 22:03 PM
hostitel333 je offline   Profil uživatele hostitel333   Find more posts by hostitel333   Foto galerie člena hostitel333   Click here to Send hostitel333 a Private Message   Add hostitel333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
babycakes
Nový Člen

Karma uživatele babycakes - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 14

Takže co jsem zjistil:
1) největší problém nejspíš bude s postavením hlavní kontrolní nádrže a největší se sestavení počítačové jednotky , kterou jsem našel na aquahubu ale jedělaná pro USA takže si jí budu muset přizpůsobit a nakoupit komponenty zde v EU nejlépe v Čr :

Odkazy :
http://www.aquahub.com/store/diygbuildebb.html

Návod jak sestavit s komponenty
http://www.aquahub.com/store/media/...1WebEdition.pdf

Old Post 01-11-2013 v 04:53 AM
babycakes je offline   Profil uživatele babycakes   Find more posts by babycakes   Foto galerie člena babycakes   Click here to Send babycakes a Private Message   Add babycakes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 15

si zrovna kup už kompletní systém, když to tak chceš http://www.klecka.cz/multiflow

Old Post 01-11-2013 v 07:02 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
babycakes
Nový Člen

Karma uživatele babycakes - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 16

A myslíš jakož že bych to tady zakladal jenom proto aby jsi mi napsal at si koupím cely system ? ...psal jsem, že kompletní systém je drahý plný zbytečností.

Old Post 01-11-2013 v 11:15 AM
babycakes je offline   Profil uživatele babycakes   Find more posts by babycakes   Foto galerie člena babycakes   Click here to Send babycakes a Private Message   Add babycakes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-12-2018 - EBB and FLOW otázky - 26 odpovědí
09-02-2018 - 600W Ebb & Flow - 144 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2047460 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív