Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » predradnik 600w NTS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
onesoul1
Stálý Člen

Karma uživatele onesoul1 - 86% PěstitelskáKarma uživatele onesoul1 - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 45  

predradnik 600w NTS Příspěvek č. 1

Ahoj,

mam dotaz koupil jsem predradnik NTS digi 600w zhruba po mesici provozu my odesla vybojka jako kdyby se primo ve stredu propalila(zdeformovane sklo vysokou teplotou),zkusil jsem vymenit za slabsi a snizit vykon ale mam pocit ze predradnik pousti moc stavy,jak mam postupovat co mam merit na vystupu predradniku?nejake jine zkusenosti?vybojka byla take nova

Old Post 28-11-2014 v 01:29 AM
onesoul1 je offline   Profil uživatele onesoul1   Find more posts by onesoul1   Foto galerie člena onesoul1   Click here to Send onesoul1 a Private Message   Add onesoul1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 2

v com mas tie vybojky? mne sa podarilo odpalit vybojku v cooltube, ktorej nefungoval odtah...

Old Post 28-11-2014 v 09:39 AM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onesoul1
Stálý Člen

Karma uživatele onesoul1 - 86% PěstitelskáKarma uživatele onesoul1 - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 3

v cooltube ale odtah my frcel

Old Post 29-11-2014 v 03:25 AM
onesoul1 je offline   Profil uživatele onesoul1   Find more posts by onesoul1   Foto galerie člena onesoul1   Click here to Send onesoul1 a Private Message   Add onesoul1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alojz61
Stálý Člen

Karma uživatele alojz61 - 16% PěstitelskáKarma uživatele alojz61 - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 4

Mě NTS digi předřadník 400W vydržel svítit asi jen 4 hodiny. Potom tma. Nakonec byla špatná i HPS. Obojí koupeno jako nové. V rámci záruky vyměněno a zatím druhý den svítí.

Old Post 29-11-2014 v 17:00 PM
alojz61 je offline   Profil uživatele alojz61   Find more posts by alojz61   Foto galerie člena alojz61   Click here to Send alojz61 a Private Message   Add alojz61 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarinek69
Stálý Člen

Karma uživatele jarinek69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele jarinek69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 5

No to mi nedelate moc radost, mel jsem ho v planu... a nejak jsem nepochopil, ze jsi dal slabsi vybojku?.. tam snad ma bejt lampa a regulujes jen tu ne?

...SMOKE EVERY DAY...

Old Post 04-12-2014 v 16:01 PM
jarinek69 je offline   Profil uživatele jarinek69   Find more posts by jarinek69   Foto galerie člena jarinek69   Click here to Send jarinek69 a Private Message   Add jarinek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 6

Mam ho prerok a pul 660 verzi a slape furt bez chyby akorat se mi jednou stali ze v nom nesel jedena vybojka a v druhym jo ale pak tam zase fungovala takasi jen spatnej kontakt na objimve bo nevim

Old Post 05-12-2014 v 00:38 AM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alojz61
Stálý Člen

Karma uživatele alojz61 - 16% PěstitelskáKarma uživatele alojz61 - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od jarinek69
No to mi nedelate moc radost, mel jsem ho v planu... a nejak jsem nepochopil, ze jsi dal slabsi vybojku?.. tam snad ma bejt lampa a regulujes jen tu ne?

Pokud je to reakce na můj příspěvek nad tebou, Tak já mám předřadník i výbojku 400W. Sice je to jiný výkon, než zmiňuje autor vlákna, ale od stejného výrobce. Proto jsem na to odpovídal.

Old Post 05-12-2014 v 14:50 PM
alojz61 je offline   Profil uživatele alojz61   Find more posts by alojz61   Foto galerie člena alojz61   Click here to Send alojz61 a Private Message   Add alojz61 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 8

onesoul1 : mohlo se taky stát že došlo k nějakýmu přetížení v síti,ale k tomu je zase ten předřadník aby Ti tam nepustil nějakou mordu naráz.. já mám přepínatelný předřadník na 600w a výbojku se stínidlem vše Lumii...měl sem problém ze začátku se silvanii 600w,kterou sem tam měl.Světlo se občas rozsvítilo občas zase ne musel sem povolit a dotáhnout výbojku aby to šlapalo,dokonce sem zkoušel víc napnout ten plíšek ve spodu objímky jestli to nemá třeba špatnej kontakt asi po týdnu sem tam dal zánovní 400w výbojku a ukázalo se že to šestikilo bylo už na prd od výrobce,ta 400w normálně spínala podle šasovače jak měla tak sem šel do krámu a borec mi to normálně vyměnil za nový 600w a dal mi tu Lumii výbojku tak mám vše stejnou značku a je to...

Old Post 06-12-2014 v 12:09 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 9

onesoul : ještě jedna věc zkus vzít fázovku vyndej výbojku a zkus jestli ti nejde třeba fáze i do závitu na objímku měla by jít jen do toho plíšku ve spod,může se stát že uvnitř tý objímky se ti dotýkaj drátky a jde ti fáze i do závitu,taky se mi to jednou stalo...to ti pak může zmrvit tu výbojku....

Old Post 06-12-2014 v 12:14 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarinek69
Stálý Člen

Karma uživatele jarinek69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele jarinek69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 10

Jojo jde mi o to, esli mas jeden predranik a dve lampy nebo jen jednu..

...SMOKE EVERY DAY...

Old Post 10-12-2014 v 16:43 PM
jarinek69 je offline   Profil uživatele jarinek69   Find more posts by jarinek69   Foto galerie člena jarinek69   Click here to Send jarinek69 a Private Message   Add jarinek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od jarinek69
Jojo jde mi o to, esli mas jeden predranik a dve lampy nebo jen jednu..


muzes klidne 600w vybojku na jednom predradniku regulowat od 250w do 660w nevim jak je to stou spotrbou ale je okem videt ze lampa sviti min kdyz se snizi vykon krom 600-660 to vzdy jen blikne ale ze by to zarilo vic okem nepoznas

Old Post 10-12-2014 v 20:18 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-05-2017 - Predradniky a ucinnost hps. - 9 odpovědí
09-08-2011 - Přreradník 400W prehrrívaní... - 4 odpovědí
03-06-2011 - Predradnik - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0157860 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív