Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Spínací hodiny ZS10
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

Spínací hodiny ZS10 Příspěvek č. 1

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda-li někdo používá spínací hodiny model ZS10.

viz: http://www.elektrobock.cz/cs/spinac...duct.html?id=31

Potřeboval bych poradit s nastavením, bohužel z návodu, který tam je jsem skoro nic nepochopil..

Můžete mi to někdo popsat jak to nastavit a jak se řídit pomocí panelu na pravě straně?

Děkuji.

Old Post 13-08-2014 v 13:23 PM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 2

Tedka si nevzpomínam jestli se ty čvonče dávaj dolu nebo nahoru ale tím se logicky nastavuje čas a na boku se hodinyn zapína/vypíná časování jako když chceš aby to furt běželo. Ale tyhle hodiny jsou prakticky nepoužitelný pro jakoukoliv indukční zátěž(tlumivka,přímotop,bojler) protože se kontakty spečou a svítí pořád.Na co je potřebujeeš?na sodík to nejde.

Old Post 14-08-2014 v 07:50 AM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 3

no, pokud to na sodík nedám tak asi na ufo a větrák ... jak dlouho musi jet vetrak, kdyz budu svitit 18/6? díky

Old Post 14-08-2014 v 11:40 AM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 4

čau lidi přidám svou zkušenost .Teda jako občas se to může stát že se to zpeče, ale rozhodně ne dycky. mám doma podobny hodiny , prostě levny za 99kč použivám je dlouho na 250w občas sem zapnul i 600w a za několik let mi odešli dvoje ,ale jen jedny byli spečený. kámoš je používá na 600w a taky říkal že mu vydržej někdy rok někdy dva

Old Post 14-08-2014 v 18:03 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Kmotr007
no, pokud to na sodík nedám tak asi na ufo a větrák ... jak dlouho musi jet vetrak, kdyz budu svitit 18/6? díky
Fungovat to bude ale dost možna se to posere.

Old Post 14-08-2014 v 20:42 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Džejmsn
Stálý Člen

Karma uživatele Džejmsn - 35% PěstitelskáKarma uživatele Džejmsn - 35% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 6

mám stejný z lidlu v akci za 150kč 2 kusy a ten jeden mi bezi na rizkarne (55w) skoro 8 mesic nonstop a to skoro na minutu,coz je u mechanickejch po 15.minutach docela kotel.. Jinak nastaveni je jednoduchy, z boku tu mrchu dej dolu,to znamená že je to na časovači,nahoru to valí non-stop a ty čudlíky jsou "vystrčený off a "zamačklí" on tak snad jsem poradil,ale asi už jsi na to dávno přišel.. pic

Old Post 14-08-2014 v 21:41 PM
Džejmsn je offline   Profil uživatele Džejmsn   Find more posts by Džejmsn   Foto galerie člena Džejmsn   Click here to Send Džejmsn a Private Message   Add Džejmsn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 7

Děkuji mnohokrát, vyřešeno

Old Post 14-08-2014 v 22:15 PM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-11-2017 - Spínací hodiny a předřadník - 4 odpovědí
19-08-2005 - Spínací hodiny 12V - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9940250 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív