Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Problém s časovačem... Rychle
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Dobby
Stálý Člen

Karma uživatele Dobby - 81% PěstitelskáKarma uživatele Dobby - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 352  

Problém s časovačem... Rychle Příspěvek č. 1

čus potřeboval bych poradit protože jsem jel 3 sklizně s analog. spínacíma hodinama a ůplně v pohodě.. Mám lampu 150w a najednou z ničeho nic to přestalo to světlo zhasínat prostě to svítí ale nezhasne což je probllém.. tak jsem koupil nový a normálně větrák tam funguje jina lampička tam funguje ale tu sodíkovku to prostě z ničeho nic NESHASNE... ale předtim mě to normal shasinalo.. Tak mě napadlo jedině že by se posral kabel od lampy.. Může mě někdo RYCHLE PORADIT protože to nemůžu vypínat a zapínat ručně... DIk...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=45100&perpage=16&pagenumber=1

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=46594

Old Post 21-04-2010 v 15:12 PM
Dobby je offline   Profil uživatele Dobby   Find more posts by Dobby   Foto galerie člena Dobby   Click here to Send Dobby a Private Message   Add Dobby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Hele a maš tam nastaveny auto na tom casovaci?

Old Post 21-04-2010 v 15:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 3

těžko říct Dobby co by to mohlo dělat.Káblíkem to nebude.
Každopádně doporučuju digitální za cca 200kč na který je spoleh..analog bych použil fakt asi jen na ofuk nebo zvlhčovačku
Máš to na boku přeplí na časování?sorry blbá otázka ale snažím se eliminovat pi*oviny

Edit:kolega mě předběhl

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 21-04-2010 v 15:19 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Me to taky nevypinalo a pak ejhle, byla to <>ovina.

Old Post 21-04-2010 v 15:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dobby
Stálý Člen

Karma uživatele Dobby - 81% PěstitelskáKarma uživatele Dobby - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 352  

Příspěvek č. 5

Ne ne tímhle to není právě... Fakt normálně to předtím šlo všechny parametry souhlasej a ještě k tomu když tam hodim větrák tak ten to zapne i vypne.. Jako takovou haluz sem neviděl... Jedině zkusit ty digital ale obavam se že by to mohlo dopadnout podobně.. Ještě nějaký nápady.? Fkt mě to sere... =)

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=45100&perpage=16&pagenumber=1

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=46594

Old Post 21-04-2010 v 15:38 PM
Dobby je offline   Profil uživatele Dobby   Find more posts by Dobby   Foto galerie člena Dobby   Click here to Send Dobby a Private Message   Add Dobby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 6

jako když na ty hodiny hodíš lampu a větrák tak to vypne větrák a lampu ne?
El teda moc nerozumím a tuším že to utáhne 16A a až 3500W takže lampou to nebude-ale je fakt že sem tohle nikdy neřešil páč jim nevěřím po pár dnech 24/0

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 21-04-2010 v 15:40 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Kamoš měl na čtyřkilo napichlej manual a taky mu nešel, dal jsem ten jeho manual na zářivky a šel, kamoš vykop manualy dal tam digitaly a v poho.

Old Post 21-04-2010 v 15:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dobby
Stálý Člen

Karma uživatele Dobby - 81% PěstitelskáKarma uživatele Dobby - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 352  

Příspěvek č. 8

to werd - Nene já sem to právě děl samostatně nejdřív větrák ten to vyplo i zaplo a pak sem to vypojil zapoji lampu a jen to rozsvítí ale neshasne... Takže to je fakt demence...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=45100&perpage=16&pagenumber=1

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=46594

Old Post 21-04-2010 v 15:46 PM
Dobby je offline   Profil uživatele Dobby   Find more posts by Dobby   Foto galerie člena Dobby   Click here to Send Dobby a Private Message   Add Dobby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dobby
Stálý Člen

Karma uživatele Dobby - 81% PěstitelskáKarma uživatele Dobby - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 352  

Příspěvek č. 9

Asi bych to viděl stejně jedině zkusit vyhodit analog a hodit tam digital a snad to bude v poho.. Jen mě je divný že předtím to tři sklizně šlo bez problémů...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=45100&perpage=16&pagenumber=1

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=46594

Old Post 21-04-2010 v 15:48 PM
Dobby je offline   Profil uživatele Dobby   Find more posts by Dobby   Foto galerie člena Dobby   Click here to Send Dobby a Private Message   Add Dobby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 10

no to si měl štěstí...já s ním křápl o zeď po týdnu
digi je supr že maj víc řežimu který aktivně používám posledních pár dní a zapínám a vypínám pro kytky neplánovaně lampu

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 21-04-2010 v 15:56 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 11

je to bezny, proste tyhle obycejny casovace (manualni i digitalni) nezvladaj spicku pri nahozeni sodiku.. pak se to teplem spoji takze uz to nerozepne...
porid jsi casovac profi se stykacem, to je jediny spolehlivy reseni...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 21-04-2010 v 16:32 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
re:bit
Nový Člen

Karma uživatele re:bit - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 12

nebo napoj časovač na stykač a je to to samý

Old Post 21-04-2010 v 16:57 PM
re:bit je offline   Profil uživatele re:bit   Find more posts by re:bit   Foto galerie člena re:bit   Click here to Send re:bit a Private Message   Add re:bit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dobby
Stálý Člen

Karma uživatele Dobby - 81% PěstitelskáKarma uživatele Dobby - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 352  

Příspěvek č. 13

A můžete mě něco doporučit ptž já jsem v tomhle upllně mimo...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=45100&perpage=16&pagenumber=1

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=46594

Old Post 21-04-2010 v 17:16 PM
Dobby je offline   Profil uživatele Dobby   Find more posts by Dobby   Foto galerie člena Dobby   Click here to Send Dobby a Private Message   Add Dobby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Nápad stykac Příspěvek č. 14

Podivej se TADY a zkoukni jak je zapojeny stykac a casovac lampy.

Old Post 21-04-2010 v 19:44 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 15

Stykač je tutovka,akorát co sem se díval tak za 16A jednofázový kus chtěli kolem 530kč .Ale pak se stím dá uspínat prakticky jakákoliv zátěž.

Je to zkrátka jen výkonové relé (spínač) .

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 21-04-2010 v 19:50 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 16

100% funkcní oprava je s nima bouchnout nekolikrat o zem ne hazet!!! Vzdy jsem je takhle spravil jsou tam slepene pacičky u spinace

Old Post 21-04-2010 v 19:51 PM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-03-2018 - Problémy s časovým spínačem - 25 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1057830 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív